Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labryt, kaip smagu, kad ir pirmadienis nuostabiai švelnaus oro nepradangino ♥.

Katuk, vis paskaitau apie tavo vyrą ir kvapą užima, taip viskas baisiai susirodo ir nežinia ko griebtis.... Vat , atrodo, lyg ir sveikai maitinatės, bet įsialergizavo organizmas nuo kažko, ko gal perdaug vartojat... Linkiu rasti preižastį, atgauti sveikatą ir svorio bent kiek vyriškiui, o tau ramyyyyyyybės...


nu labai norisi pareplikuoti.

nesimaitinam mes kažkaip sveikai. mes tiesiog nevalgom tam tikrų produktų. tai nėra tas pats kas "sveikai". tai viena.

perdaug kažko tai kažin ar vartojam :D  nes yra produktų įvairovė pas mus tikrai. ir nesveikai daug nekemšam ten ko nors. valgom žmoniškom procijom. ypatingai mano vyriškis, to paties maisto daugiau nei du kartus geriau nė nesiūlyti, verčiau liks alkanas nei valgys :D dėl vartojamų produktų, nu irgi nieko paslkutiniu metu nebuvo yaptingai daug vartojama.

ar tai tikrai alergija, irgi nesiimčiau taip tvirtinti. kaip tik aš labiau įtariu, kad tai kažkokio visai kito reikalo reiškinys - virusas, infekcija, bakterija ar dar kažkas, ko mes nežinomi ir net neįtariam. pvz. šeštadienį darė tyrimą dėl streptokoko. jis šiaip sukelia anginą, kuri netinkamai gydoma gali komplikuotis į reumatą, o šis deja- sukelia bėrimus (ne visada, bet gali). nu tai streptokoko nėra.

ir jeigu tai alergija, tai jopštvairogės - nu nieko neatkasu nuo ko - jokių naujų, anksčiau nenaudotų cheminių priemonių nebuvo, jokio naujo maisto, jokio naujo rūbo, jokios naujos kosmetikos. galiu nebent įtarti atvežtus iš Japonijos saldainius ir paragautus PRIEŠ TRIS dienas iki bėrimo. prieš tris dienas! taip ilgai iki kraujo "dasikasė" ????

žodžiu, įdomybių šiam pasauly daugiau nei protas gal isuvokti

Atsakyti

koks tvarkingas vyriškas megztukas:

IMG_1586__1__medium2.jpg

IMG_1269_medium2.jpg

Atsakyti

Olaiva, taviškis? :bigsmile:

Atsakyti

dar ne :D 

Atsakyti

dar ne :D

 

mane lapė suklaidino :D  o taviškis kokios spalvos?.

šitos foto panašios spalvos siūlai man patiko mados garaže....

Atsakyti

Labas rytas,

Katuk... tik  :4u:  :4u:  :4u: 

PC, manau poliakrilas ar kazkaip pan.

Vėliau daugiau parašysiu, reik lėkt....

Atsakyti

maniškio va šita spalva

DSC_0101_medium2.JPG

Atsakyti

Nu, Katuk, nepyk :). Tiesiog iš to, ką anksčiau buvai rašius, man užsicinkino galvon, kad gal tai alergija. Bet aš gi mokslų nebaigus, tai ir nežinau, tegu ieško tie visi profesoriai. Tiesiog alergijos būna ir tokios, kad atsiranda palaipsniui, kaip organizmas įsialergina nuo kažko, nors anksčiau nebuvo alergiškas. Nu paprasčiausia gi tam viską nurašyti :).

O šiaip pavydžiu tau įvairovės. Mano fantazija be mėsos ir pieno produktų, tai susiveda tik į daržoves ir kruopas šiuo metu, o jų kiekis kažkaip irgi ribotas (mano galvoj). Bet va, pradėsiu nuo šiandien kursus klausyti, tai gal praplėsiu savo supratimą apie mitybą. Žodžiu, kas bebūtų, tegu randa ir pagydo.

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Kaimynui nuoširdžiausi linkėjimai pasveikt :4u:  Nedarbingumą turi?

Man mezgiminės atostogos :B Tik kad megzt antra diena jėgų neturiu... Visą aną savaitę tarp sergančių tryniausi, tai ir aš atguliau  :B 

Visgi yra planas užbaigt M. megztuką ir pradėt sau kokį. Siūlų turiu trims, reikia TIK modelį susigalvot :) 

Parekomenduokit kokį gerą filmą plyyyzzz :4u:  Vakar žiūrėjau Blue Jasmine.

Atsakyti

Sveikos :4u:

Kaimynui nuoširdžiausi linkėjimai pasveikt :4u:  Nedarbingumą turi?

Man mezgiminės atostogos :B Tik kad megzt antra diena jėgų neturiu... Visą aną savaitę tarp sergančių tryniausi, tai ir aš atguliau  :B

Visgi yra planas užbaigt M. megztuką ir pradėt sau kokį. Siūlų turiu trims, reikia TIK modelį susigalvot :)

Parekomenduokit kokį gerą filmą plyyyzzz :4u:  Vakar žiūrėjau Blue Jasmine.

nedarbingumo neima, siūlau primygtinai atsotogas neeilines, bet irgi neapsiprendžia. nes iš tikro, tokiam visam nubertam sėdėt darbe tai nelinksma...

Ir tau pasveikti :4u:  greičiau.

filmai; Remember Me, vakar tokius pažiūrėjau, šitas visai patiko "The Invisible Guest",

dar toks biškį kiap muilo opera, bet nuo vidurio visai tokia intriga atsirado,ispanų kažkoks, nu bet pavadinimo neatsimenu. gal atsiminsiu, kažkas panašaus į Namas amžių gale ar laiko pabaigoje.

radau : the House at the End of Time  (La casa del fin de los tiempos)

 


 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 11 rugsėjo 2017 - 12:17

Liniuka???? tik trims megztukams siūlų turi??? tikrai kažkas negerai su tavim :D

Atsakyti

 pradėsiu nuo šiandien kursus klausyti, tai gal praplėsiu savo supratimą apie mitybą. 

Kas per kursai? :bigsmile:​ 

Atsakyti