Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

oi, Lietuti, jau net ir per tokį atstumą ta stichija gąsdina  :blink: Ką tik žiūrėjau tiesioginį reportažą, ir nurodymus užsidaryti patalpose be langų, kur neskraido pagalvės, čiužiniai ir t.t.kad viskas kuo ramiau jum praeitų. :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos,

 

Šiandein jau ir mes pagrybavom, oras superinis buvo, net gal per šilta kiek, nei musių, nei uodų, grybų užtektinai, nors pas mus nebaravykinis miškas tai to gėrio labai saikingai, bet bendram katile du krepšiai pilni. :super:

 

Paskui ir daržo gėrybių dar pora krepšių "prisigrybavau", tai dabar laukia šokiai su puodais virtuvėj...

 

Vakar staiga nusprendžiau baigt skarą, gal galėjau ir didesnę megzt, bet labai jau atsibodo ta vilna....tai ir baigiau 12h ir paskui naktį puzzle žaidžiau, o šiandien į mišką vežiausi :D Nors ne tokia iš maža dar 150x90/140g

 

Labai jau į temą tas miškas smirdalei, negalėjau kitaip :D

 

IMG_2534_-_Copy_medium2.JPG

 

IMG_2562_medium2.JPG

 

IMG_2556_-_Copy_medium2.JPG

 

IMG_2542_-_Copy_medium2.JPG

 

 

 

IMG_2545_-_Copy_medium2.JPG

 

IMG_2579_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 10 rugsėjo 2017 - 18:41

Sveikos, labai fainas savaitgalio oras, mano mėgstamiausias, toks šiltas, minkštas. Išėjau sau viena, prisigrybavau tiek, kiek netingėsiu sutvarkyt. Lepšiukus suvakarieniavom, baravykus 45 jau išdžiovintus parsivežiau. Kitą laiką tai mezgiau, tai bimbinėjau, tiesa, braškių mažumą pasisodinau. Vaikai miške ''bazę'' pradėjo statyt, sakė, dar savaitės atostogų reikia :). Vyro brolis parsivilko didžiulį kibirą ir maksiminį maišą pilnutėlį grybų, tai iki 5.30 darinėjo. Bet aš jau net negailiu ir nepadedu, nes nu reik saiką turėt....

Šarangės skara ir foto nuostabios ♡. O ko tu tuo smirdėjimu skundies? Vilnos kvapas nepatinka ar koks tepalinis? Aš dundagą ripsinu dryžiais su tavo kažkada parūpintu pilku siūlu. 

Atsakyti

Aha, oras 102 balai  :lietuva: 

Štai, stulpelinio megztuko 3/4 rankovėmis išklotinė.20170910_094207_medium2.jpg

Atsakyti

15482360-1325692711_2-650-5443af87a2-147

 

Всегда ухоженная и подтянутая, она совсем не выглядит на свой возраст. Секрет молодости Деми — бурная личная жизнь. Ее всегда больше интересовали мужчины, чем диеты. 

Источник: https://www.adme.ru/...i-za-40-904760/ © AdMe.ru

 

Reik susimastyt, ką?

Atsakyti

labas rytas, šiltas ir drėgnas

graži Šarangės miškinė skara.

gadget siautėjo matau savaitgalį :D išklotinė įdomi, gal net visai ir nieko tokia, bet šiuo metu mao virbalai smarkiai užimti štai šiuo:

baby-alpaka-ipatingai-svelni-vaikiska.jp

pridėjau plauką anykštėniško merino, man taip pasirodė jaukiau ir varau lygiuoju mezgimu net dulka. tikiuosi akių skaičių užsidėjau tinkamą, nu nes ardyt bus ne itin malonu. o mezgu g paprastainišką pailgintą kardigančiką dukrai. toks noras buvo. papirkta babina mados garaže, iš ten ir foto pasiskolinau. sudėtis 30 BWP, 40 WV, 30 PC. ir plius MW :D

grybaut nebuvau. nu kur man su tokiu MB.... nu jokio progreso... tam, kad padaryt tyrimus tam tikrus, nutraukė vaistus, kurie slopino bėrimą..... tai ką žinau.... liūdesys ir depresija visuotinė....

Atsakyti

katuk kas čiaaa?

labas rytas

vargau vargau vakar su apdaila vaikio megztukui. padariau ir apykaklę ir susegimo juostikes a la ketliuotas

nu ir nusprendžiau rankoves paardyt...jei jau apdaila kaip reikia tai ir rankovės turi būt kaip reikia, otai galvutės per mažos ir siūlės negražios gavosi

Atsakyti

katuk kas čiaaa?


siūlas :D 30 babyalpakos, 40 vilnos ir 30 poliakrilo :hmm:  nu kas tas PC. pridėjau plauką merino ir mezgu 3 nr kubikais

Atsakyti

Mados garaže buvai?ko nors dar gero ten yr?

Atsakyti

Labryt, kaip smagu, kad ir pirmadienis nuostabiai švelnaus oro nepradangino ♥.

Katuk, vis paskaitau apie tavo vyrą ir kvapą užima, taip viskas baisiai susirodo ir nežinia ko griebtis.... Vat , atrodo, lyg ir sveikai maitinatės, bet įsialergizavo organizmas nuo kažko, ko gal perdaug vartojat... Linkiu rasti preižastį, atgauti sveikatą ir svorio bent kiek vyriškiui, o tau ramyyyyyyybės...

Ryte neradau termoso, galvojau darbe palikau, darbe irgi nėra, tai be pietų atėjau, nors jau buvau pradėjusi ruošti.

Jo, Lietuva tobula šalis uraganų atžvilgiu. Nors ir čia kartais koks viesulas prasisuka, bet palyginti daug ramiau. Lietuti - laikykitės saugiai.

Mažai žodžių šįryt, eisiu geriau dirbti :).

Atsakyti

Mados garaže buvai?ko nors dar gero ten yr?

 

žiūrint ko tau reikia. šiaip tiesiog merinų plonų ar pusvilnių tai ne itin didelis pasirinkimas. mačiau kažkokių kašmyrų pigiau, po 120 tik, o ne po 200 už kilą. spalvos pastelinės, bet gal tik dvi kokios.

gan nemažai visokių maišytų sudėčių ir tokių sakyčiau faktūrinių,  a la tvidinių ir bukle ar panašiai, šiaip spalvų pamaišytų. šitas pvz yra toks nelygiaspalvis.

labai gražus buvo bordo, toks irgi nelygiaspalvis.

ir tokios moteriškės pirko tokį šiuksliną rožinį storoką ir labia džiaugėsi. paliko dar jo

Atsakyti

vat tvidu, kasmyru ir panasiai man reikia :D

Atsakyti