Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Knygoms ir molinukams. 

Lentynėlės.

Atsakyti

oi kaip man patinka tingūs savaitglaiai... ypač kai prieš tai lėkta :) visko pradedu spėti :) ir dėl savęs nuveikti :)

ech..... skanus tas ruduo :)

Knygas vardinat.... na aš tik mintyse jas skaitau :) bet jau tikiu kad ir mano kieme tuo bus lengviau :) nuo kokio pavasario gal ir visai palengvės :) Lietuti - tu mano viltis, nes irgi sakydavai kad mezgimas tik po eilute per diena :D o dbaar jau megztukas kaip koks fabrikas tik keli tik keli... drakius skrynią tik pildai tik pildai :D

Atsakyti

Priedas  IMG_20170910_122047_206.jpg   103,56KB   0 Parsiųsta kartų

 

Špešl fòòoooo Žuvytis

Atsakyti

Sveikos :4u: pavydžiu tingių savaitgalių :unsure: mes vakar grybaut buvom, sakiau - daug nerinksim, pasivaikščiosim po mišką, pailsėsim... bet kai užejom "šienaujamus" plotus makavykų... :oh: negalėjau aš jų tiesiog palikti. :oh: tai vakar kokias 3 valandas tvarkėm, šiandien nuo pat ryto vėl, tai tik prieš pusvalandį baigiau... nei man tų grybų tiek reikia, nei ką...

 

 

Atsakyti

OMG Gadget....... nu dar pasakyk kad prie to puodelio ir tavo keptas kruasanas :D griūsiu aukstielninka :)

Atsakyti

Tyliu tada. Kam man nugriuvęs Žuveliukas?

Atsakyti

Lace, 10 Rgs 2017 - 15:59, parašė: Sveikos :4u: pavydžiu tingių savaitgalių :unsure: mes vakar grybaut buvom, sakiau - daug nerinksim, pasivaikščiosim po mišką, pailsėsim... bet kai užejom "šienaujamus" plotus makavykų... :oh: negalėjau aš jų tiesiog palikti. :oh: tai vakar kokias 3 valandas tvarkėm, šiandien nuo pat ryto vėl, tai tik prieš pusvalandį baigiau... nei man tų grybų tiek reikia, nei ką...

 

 

Priedas  2016-04-26-1461684730-4909814-colorfulpillsinhand628x363.jpg   28,01KB   0 Parsiųsta kartų

 

Tabletikės nuo godumo

Atsakyti

Sveikos, savaitgalis ir mano atrodo buvo tingus, tik bsigesi jis jau pries gera valanda... O ir siaip jausmas, kad savaite dar neprasidejo,o as jau niekur nespejau... 

Atsakyti

O as grybaut noriu, tik nezinau куда подаётся... Tai eisiu prie Maximos

Atsakyti

Visos tik prisirišk prisirišk.. Nei paskraidyt su vėjeliu negalima...

Žuviukui laiko atrast daugiau nei po eilutę  :4u: Aš dažniausiai mezgu, kai galva gali būt tik tuščia. Šiaip norėčiau daugiau skaityt, mokytis, kad balansas būtų mezgimui. Ateity kada nors, kai galvą susitvarkysiu  :rolleyes: 

Atsakyti

Nepatogus tas auksinės plunksnelės gyvenimas https://youtu.be/vjMJiiFZqdk

Atsakyti

Sveikos, 
savaitgalio-kaip nebūta. Po 3 sav. pirmąkart grįžo sūnus studentas...Šeštadienį ieškojom avalynės9jo koja labai probleminė), šiaip pasišopino, papietavom, pašnekėjom...dienos nėr....
Šįryt - duoklė babai:D . Ji, tikriausiai, nė miegot negali- kaip ten tas vargšas anūkas, vienas svetimam mieste, ar pavalgęs, ar nesunku ir t.t. Mes retokai susiskambinam, tiksliau, mama retai paskambina, o šįryt - telefone išjungtas garsas- ALIARMAS-per 2 val- 5 praleisti skambučiai- ir mamos , ir tėčio...Reikia būtinai su anūku susitikti:D  nu ten nuvažiavom, pasėdėjom papietavom, vėl dienos nėr... :D Bet seneliai gal kiek nurimo  :D

Netoli, net tame pačiame mieste, tik kad iš namų išėjo.
 
 
Viena močiutė sužinojus verkia, kita šiaip visokiom nesąmonėm įtarinėja. Tokia kvaila pasijaučiau, kad labai ramiai priimu. :hmm:

Tai vaikams norisi to savarankiškumo. Mūsiškis va, išlėkė 2 sav prieš mokslų pradžią...O jūsiškiui ir studijuojant pas tėvus gyventi teko  :D
Bet močiutėms gal sunku suprasti. Gal ir mums taip atrodys, kai būsim močiutės  :D

 Vyro brolio sūnus vedė ir išėjo atsirai gyventi.  Tai mano anyta keliskart vis nubėdojo, girdi, kaip čia dabar, išėjo atskirai gyventi, juk pas tėvus 4 kambariai... Aš neapsikentusi pasakiau, kad taip ir turi būti.Šeimai reikia tarp savęs šlifuotis, o ne marčiai su anyta kampus gludinti .Nu kažkaip gal gražiau, bet prasmė tokia... Labai nepatiko....nors šiaip žmogus išsilavinęs, mokytoja, rodos, turėtų suprasti....

Atsakyti