Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nori, sumedžiosiu tau babyalpakos mėtinės, bet be šilko. Kokį antradienį pasiuntosiu foto, jei rasiu mėtinę spalvą.

O man tas 100 dolerių už kilogramą 200 g alpakos su šilku normaliai susiskaičiuoja. 83 eurai. 50 g. apie 3,5 e. DROPS šilkalpakė - brangesnė (o tai - nebrangių siūlų brendas).

Ačiū, bet nereikia. Už kelių mėnesių vėl CA būsiu, o ten alpakos papigiaj.

Atsakyti

 Netoli, net tame pačiame mieste, tik kad iš namų išėjo.

Viena močiutė sužinojus verkia, kita šiaip visokiom nesąmonėm įtarinėja. Tokia kvaila pasijaučiau, kad labai ramiai priimu. :hmm:

Kerpena, o ko jis išėjo, tiesiog nori savarankiškumo, ar gal su panele pvz kartu nori gyvent, ar iki darbo patogiau važinėt, tikriausiai priežastis visiškai "pateisinama" ir močiutės verkia be reikalo  :)​ 

Atsakyti

Sveikos,

blaskiaus, blauskiaus visa sav. del megztuko pabaigimo, siandien uzsisakiau matkeli siulu :oh:

Kerpena nesinarvuok  :4u:  pati geriau zinai situacija, o tos mociutes daznai viska perdeda :mirksiukas:

Atsakyti

Sveikos

Gadget - kelnės juodos aptemptos ir vaškinės :) na kad niekas nei vanduo nei šaltis nebūt baisu :D :D 

bet matyt per vėlai papirkau, nes jau peršalimo ženklai atsirado mano kūne :D

Dontstop - zinai ką - man tavo megztukas skaniai susirodė - turiu panašios spalvytės siūlų, tia sukirbo ir man širdis... ale iš jų gal kaspinuošio norėčiau

Atsakyti

Lietuti.... būk gera prisirišk prie kur nors kad tavęs nenuneštų vėjas..... o amerikoniško uragano paveikta rodau sūnui filmą "The impossible"... truputį pie vertybes kad galva pagalvotų...

Atsakyti

Labos

ačiū visoms besirūpinančioms :4u: Šiandien reik maisto pasigamint (jei dings elektra, iš šaldytuvo naudos nebebus), reikia rast, kur mašiną bent vieną po stogu palikt. Nuomos ofisas liepė vonioj sėdėt, įtariu pirmadienį reiks kraustytis. Vis dar tikiuos ir meldžiuos, kad iki mūsų atėjęs vėjas bus susilpnėjęs pakankamai, kad kiaurai langus neitų. Skauda širdį ir dėl bendradarbių Floridoj, vieno bendradarbio tėvai Puerto Rike :unsure: Atlanta visa užgrūsta, daug kas iš pietų pas mus evakavosi. Tikiuos lengvai praeis.

Šiom dienom oras labai gražus. Vakar kalnuos buvom krioklių pažiūrėt:

Priedas  IMG_2333.JPG   399,8KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Abelo,o šią knygą ar skaičiusi?

tmp-cam--1077076860_medium2.jpg

Atsakyti

su Nojum vietoj Gustavo enciklopedijos išėjom miškan :) bus ką džiovinti  :wub: 

tmp-cam--1521517776_medium2.jpg

Atsakyti

Dontstop - zinai ką - man tavo megztukas skaniai susirodė - turiu panašios spalvytės siūlų, tia sukirbo ir man širdis... ale iš jų gal kaspinuošio norėčiau

Ačiū  :4u:  Kas per kaspinuotis? :) 

Vakar kalnuos buvom krioklių pažiūrėt:

Gražiai pramogaujat  :wub: 

---------------------------

Na o mes šiandien aplankėm būrelių mugę. Pernai irgi buvom, šiaip su būreliais pas mus viskas aišku, ėjom tik papramogaut, nes vaikams daug visko ten prigalvota, paruošta, daug ką galima išbandyt  :) 

Būrelių pasirinkimas džiugina, o kainos stebina. Pvz, modeliukų mokykla darželinukams 60 eur/mėn,  buriavimas - 80 eur/mėn  :blink: , skaičiavimas mintinai 96 eur/mėn  :blink:  :blink:​ 

Atsakyti

Smegenys gi brungesni už jachtas, nu  :oh: 

( :mirksiukas: )

Lietuti, aha, prisirišk, prašau.

Žuviuk, prajuokinai su vaškinėm kelnėm  :liezuvis:  :liezuvis:  :liezuvis:  Kai kurių tendencijų net nesmatuoju. Uj, juodus vaškinius slimukus turėjau 2008. Lb didžiavaus atsigavusia fifūra. Apsispauzdinau, bet pripažinau naujadarą tinkamu naudot.

Kai nueisiu iš einamų darbų, parodysiu lb fajno megztuko foto. Kažkodėl manau, kad jis katukui patiktų.

Verdu žuvienę. Pasiuvau tris suknias (pas dukrą draugė, tai puošiau monstres santykiu 2:1). Mano superwonderwomwnės titulas stiprus, škia.

Kava buvo. Su kaimynais ir dar karštais kruasanais  :essen: 

Laukiu, kol nudžius pirmas lentynėlių sluoksnis. Jei labai susigers, reiks antro.

Atsakyti

Vakar vakare mezgiau, mezgiau su filmu ir kvn vaizdeliais ir žiū 5 ryto. Žodžiu, kartais laiko pojūtis dingsta. Filmas Paris will wait. Labai toks mūsų amžiui ir mezgimui tinkamas.

Kerpena, ką padarei, kad sūnus išėjo? :) Man reiktų, kad 22metė, bent pradėtų apie tai galvoti. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 10 rugsėjo 2017 - 14:07

Gadget, o kas per lentyėlės?

Dont stop - dauguma jau mezgi jį :) aš tai dar ne :) ns gerą pusemetį išvis be mezgimo gyvenau :) nu nedžiugino jis manęs o ir laiko neturėjau ... dabar va pro retą siūlus pakiloju :)

o šiandien ne geltonas garstyčias, o avietę pasiėmiau - sakau gal pabaigsiu... permezginėju paskutinę rankovę ir tada surinkimas ir atnarų numezgimas bebus likę :)

o tada jau ir geltonumą raitysiu ant virbalų... mmm... gla visgi ji sugrįžo, nes net saldu pagalvojus kaip megzsiu :D

Atsakyti