Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ačiū, Olaiva, kad nulėmei pasirinkimą grybaut. :)

Atsakyti

Labos Pridavem vaika klasioko gimtadienin, patys apsipirkom Per 2 dienas nusipirkau 2 kelnes 😀 Nu ir dar 2 bliuskas siamdien Reikia batu katrie tiktu prie patrumpintu siauru kelniu su skeltukais sonuose Ir nebutu zudikiski
mes irgi šalia sodo nuvežėm nojų pas buvusį klasioką į gimtadienį ir išvarėm grybautmsu varganais 2 kibirukais.tai tiek radom  :wub: aišku ir Luknei viena maža erkė petin įsisegusi.o apsižiūrėjom iš karto namo grįžę. dabar verdam,kūčiom jau bus baravykų  :wub: reik nors kokią eilutę pamegzt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 09 rugsėjo 2017 - 16:57

tmp-cam-1795761087_medium2.jpg

Atsakyti

tmp-cam-842277350_medium2.jpg

Atsakyti

tmp-cam--1429139508.jpg

Atsakyti

Sveikos, grybautojos  :wub: 

Mes šiandien į rudens mugę išsiruošėm, pasižvalgėm,pasivaikščiojom, nieko nenukoviau, nes po griežta kontrole buvau :D 

Ryt vyksim į sostinę, bėgimukuose sudalyvaut :)

Atsakyti

Sveikos,

 

Nesupratau, pirmai rašiau, bet nėra posto  :blink:

 

Koks šiandien oras...  Sektiškai Luknė draugės gimtadienyje, tai mes niekur neišvažiavom ta proga.

 

Mezgiau vieną iš pageidautinų megztinių, bet nugilinau kaklą tai susinervinau ir numečiau, atėjau kavos su smirdančia skara ir filmu :D

 

Darysiu šiandien sušius pirmą kart, idomu ar bus valgomi :D

 

Gadget siautėja... Man tavo rankinė patiko  :bigsmile:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 09 rugsėjo 2017 - 17:53

Šarange,  kas siautėja? Nu ne aššššš :angel2: Čia Ligvita siautėja. Sako, prie kojos, t.y. prie Cvirkos, reik skaras fotyt, kokie čia dar susitikimai. Atbėgau, pasifotyjau, prasiblaškiau, ir fotkių kažkiek išėjo   :angel_not:

 

Aha, man mano rankinė irgi patinka.

 

Aš šiandien pasiuvau 6 gobelenines pagalvėles ir suredagavau procesą 6-ioms lentynėlems. Niša su knygomis ir mezginiais beigi supersofute realėja ne dienom, o valandom.

 

Baiginėju nebaigtukus (2 megztukai ir skara), skaitau, lakstau, geriu moliūginį elį (niamniam su juodaduoda ir šaltugrybųpadažu  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  net po mano jazminu kazlėkų pridygo).

 

 

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

O mes šiandien Kėdainių miesto šventėje buvom  :)  Mugė nedidelė, bet viskas gerokai pigiau, nei Kaune per Kaziuką būna  :)  Paskui šašlikinomės, gali būti, kad paskutinį kartą šiais metais  :sad: 

Kerpena, o kur sūnus išsikraustė? :)  Ar labai toli?

Atsakyti

https://www.coneyarn...ot-aqua-lace-wt

Peruvian Baby Alpaca Silk Yarn Cone Lot Aqua Lace wt

$ 100.00 (UŽ 1,181 KG)

Kaina tokia, kad siūlas patapo visiškai negražus.  :unsure:​ 

Atsakyti

Kaina tokia, kad siūlas patapo visiškai negražus.  :unsure:​ 

Nori, sumedžiosiu tau babyalpakos mėtinės, bet be šilko. Kokį antradienį pasiuntosiu foto, jei rasiu mėtinę spalvą.

 

O man tas 100 dolerių už kilogramą 200 g alpakos su šilku normaliai susiskaičiuoja. 83 eurai. 50 g. apie 3,5 e. DROPS šilkalpakė - brangesnė (o tai - nebrangių siūlų brendas).

 

 

Kauno botanikos sode lankiausi anos vasaros pradžioje, man patiko. Trečiadienį ten buvo mano mama, sakė jai jurginų mažoka buvo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 rugsėjo 2017 - 20:20

Kerpena, o kur sūnus išsikraustė? :)  Ar labai toli?

 Netoli, net tame pačiame mieste, tik kad iš namų išėjo.

 

 

Viena močiutė sužinojus verkia, kita šiaip visokiom nesąmonėm įtarinėja. Tokia kvaila pasijaučiau, kad labai ramiai priimu. :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 rugsėjo 2017 - 20:51