Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

gadget taigi nu tavo vyrs tai ne per 40 nemeluok del to ir su talija gal :D

ai tai mano skias rinkliavos ne tokios dyydeles, anglu pratybos tik 8.30, gal jos kazkokios blogos  :unsure: 

nu ir bendros pratybos 35 visos, komplektas

da siule papildomas matematikos ale nejamiau, mano vaiks matematikoj galvotas bet labai letas ir isiblaskes

Atsakyti

gadget taigi nu tavo vyrs tai ne per 40 nemeluok del to ir su talija gal :D

ai tai mano skias rinkliavos ne tokios dyydeles, anglu pratybos tik 8.30, gal jos kazkokios blogos  :unsure: 

nu ir bendros pratybos 35 visos, komplektas

da siule papildomas matematikos ale nejamiau, mano vaiks matematikoj galvotas bet labai letas ir isiblaskes

tai aišku,kad blogos  :hihihi:​ 

Atsakyti

Nu tai ir nesakiau duomenyse apie metus nieko. Geri tie mano vyro metai, visada mažvaikiu išvadint galiu ;)

Atsakyti

Labos :4u:

 

mano berno vien anglų k. pratybos ~20€ :huh2: o visos kitos, tai žmoniškom kainom.

 

Mano sutuoktinis su talija :D nors jau tuoj piam miatų :D

Atsakyti

Ristina  :yahoo:​ 

Atsakyti

turbūt retas kuris 40+ gali pasigirti talija :D

pamatytum tu mano vyrą šiuo metu, po beveik mėnesio niežulio, nevalgymų ir panašiai.... virš 40 jau...

neseniai užėjom į vieną vyriškų drabužių parduotuvę, švarko mat įsireikė..... nu išvada - reik eit į vaikų skyrių, nu nes dydžiai prasideda gerokai atitrūkę nuo to, kurio reik :B

Atsakyti

pamatytum tu mano vyrą šiuo metu, po beveik mėnesio niežulio, nevalgymų ir panašiai.... virš 40 jau...

neseniai užėjom į vieną vyriškų drabužių parduotuvę, švarko mat įsireikė..... nu išvada - reik eit į vaikų skyrių, nu nes dydžiai prasideda gerokai atitrūkę nuo to, kurio reik :B

na kai dėl sveikatos problemų toks liemeningas,tai čia jau nesiskaito ;)

 

o šiaip tai visos mes turim savo pricus,su talija,ar be jos :D

 

Nojui anglų 25 eurus sukainavo.bet čia su vadovėliu pratybos.pratybos vieneriems,o vadovėlis dvejiems metams.po to luknė galės iš jo mokytis

Atsakyti

Nusprendžiau, kad jei mano vaiks nelanko jokių mokamų būrelių, tai galiu už pratybas jei reiks ir daugiau suplot  :rolleyes: 

Atsakyti

Aš pasistebiu kainom, bet pasitikiu mokytoja ir tingiu gilintis. Tad, kol yra pinigų, mokslams ir pažinimui tikrai negailiu, nemanau, kad tai nesvarbu.

Balsu žvengiau iš susirašinėjimo apie diedukus ir talijas :), gerai, kad šiandien namie pasilikau. Gadget, aš beveik, kaip tavo vyras, tik mano lašiniai daugiau sveria, negu jo raumenys :(.

Egloshke, tikrai manau, kad tu teisi. Tik va kad bet koks judėjimas nelabai keičia situacijos, reikia pirmiausia kažkaip atrakinti, kas ten surakinta, o tada jau gali judėti. Nors, aš kai nepadarau iš ryto savo DDR (dubens dugno raumenų) ir stuburo mankštelės (keli pratimukai), tai būna daug blogiau, kartais visai blogai, kai padarau - galiu gyvent, net kartais užmirštu tą petį.

Atsakyti

Olaiva mezga įįįliemenuotą megztinį vyrui :D  nu įdomu net

Atsakyti

Olaiva mezga įįįliemenuotą megztinį vyrui :D  nu įdomu net

oj neee...nedrįsčiau eit su juo tokiu pasipuošusiu,o jis nedrįstų tokiu apsirengt :D

pečius mezgu ardau,mezgu ardau :D

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Dar kartą dėkoju visom pakomentavusiom  :4u: 

Maniškio pratybos kainavo 60, brangu, bet jei reikia, tai reikia. Plius akademija 350, + mokami būreliai....+ metų bėgyje perkam ir knygų, ir žurnalų (gelbėja vaikų biblioteka, bet visiškai išvengt išlaidų nepavyksta) + visokių konkursų dalyvavimo mokesčiai. Lavinimui man negaila, pataupom kitur  :)​ 

Atsakyti