Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Išmatavimus į studiją.

Manovyrs 185cm,85 kg, krūtinės apimtis 100cm.

o ties talija kiek?  :hmm:  :D  :D​ 

Atsakyti

tas diedukas iš antro aukšto panašaus sudėjimo :D

Mano ar tavo? :D

Mums tai šiemet nedaug pratybų kol kas, visas nusipirko pati, tai net nežinau kiek kainavo. Turbūt, 4 klasėj buvo rekordas, jei gerai menu tai apie 40 ar 50(?) euru sukainavo su visom papildomom ir testais, bet ir pirkom visas kartu visiems metams. Bet 169 dviems tai jau kosTmosas :hmm: Kaip tik šiandien per M-1 kalbėjo, kur vienos pratybos kažkokios mistinės po 30 eurų, nesu mačius tokių, :D Nors ir 5mečio pratybos už 8eurus jau yra kosTmosas..... :oh: 

Atsakyti

Olaiva - ketvirtokai. Gimnazistas antrokas.

Pilka man irgi tobula ♥, visada lydausi. Nors yra dar daug kitų gražių :).

Atsakyti

Aš dabar turiu dvi gražias medvilnės spalvas pilką su mini šiukšliukais ir raudonų plytų, bet nėra jiems projektų konkrečių...

Ir turiu du projektus, kuriems neturiu siūlų, t.y. nežinau kokios spalvos noriu jiems, o bet tačiau, tarpusavy šitie projektai nedera vistiek, nes tie pirmieji netinka :D :D Jūs mane suprasit :D 

Atsakyti

169 dviems tai po 85 vienam. 35 normalioms popierinėms pratyboms, ir 50 d.p.

D. p. buvo išvardinti, ir nemaži (anglų pratybos auksinės būna, po kokius 25 mačiau), ir elektroninės nemažai kainuoja. 

Man tai kaip kokiai žydei, vaikų mokslams pinigų negaila, jei jie neištaškomi, o va taip tikslingai surenkamas geras rinkinys gerai besimokantiems vaikams.

Mano dukra į edukacines pamokas vyksta, 2-3 kartus per mėn. Kaip kartas, taip papildomi 3-6 eurai. Metinė suma susidaro 120-150 eurų. Čia be spektaklių savaitgalinių. Bet aš visomis galūnėmis už tai, kad vaikas apie žvaigždynus planetariume mokintųsi. Nu nes Vilnius tokį turi.

Atsakyti

Aš dabar turiu dvi gražias medvilnės spalvas pilką su mini šiukšliukais ir raudonų plytų, bet nėra jiems projektų konkrečių...

Ir turiu du projektus, kuriems neturiu siūlų, t.y. nežinau kokios spalvos noriu jiems, o bet tačiau, tarpusavy šitie projektai nedera vistiek, nes tie pirmieji netinka :D :D Jūs mane suprasit :D

O taaaip.

Atsakyti

Labas rytas,

 

 

Donstop, dailus megztukas. Vasarą tau primins :) Rankoves gal būčiau dariusi trumpesnes. Pas Lietutį man visada norisi ilgesnių rankovių, o pas tave - trumpesnių  :D

Man vakar buvo team buildingas, nusikaliau kaip šuo :B Šiaip mūsų kolektyvas vyriškas su keliomis moteriškėmis dėl kvapo, tai ir tema buvo vyriška - išsigelbėjimas. Ojei, skauda visus raumenis ir turiu tokią mėlynę, kaip Ingriduška kad turėjo. Nusipirkau Liotono tepalą. Kitą savaitę laukia balius ir suplanuotas vizitas pas ginę. Tai jaučiu, kad ginę tikrai atidėsiu, nes visa vidinė šlaunies pusė - bordavai mėlyna :huh2:

Aš Adomą irgi vedžiau pas ortodontę Damušienę. Įspūdžio nepavyko susidaryti, nes trumpai apžiūrėjo ir sakė ateiti po metų. Bet patiko tai, kad nebuvo labai komercinio požiūrio, ką aš labai pastebiu savo dantų klinikoje.

Restar, užjaučiu dėl peties skausmų. Kažkas ir pas mane panašaus vyksta. Pavyzdžiui, negaliu sulenkti nugaroje (pvz. prausiantis) kairės rankos. Rodos ji užrakinta ties peties sąnariu, skausmas baisinis. Bet aš tai manau, kad viskas čia nuo stuburo, netaisyklingos laikysenos ir nesportavimo. Kai netingiu, stengiuosi padaryti tempimo pratimus.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 08 rugsėjo 2017 - 10:09

Apie manovyro taliją parašysiu į a.ž.

:angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Mano ar tavo? :D

Mums tai šiemet nedaug pratybų kol kas, visas nusipirko pati, tai net nežinau kiek kainavo. Turbūt, 4 klasėj buvo rekordas, jei gerai menu tai apie 40 ar 50(?) euru sukainavo su visom papildomom ir testais, bet ir pirkom visas kartu visiems metams. Bet 169 dviems tai jau kosTmosas :hmm: Kaip tik šiandien per M-1 kalbėjo, kur vienos pratybos kažkokios mistinės po 30 eurų, nesu mačius tokių, :D Nors ir 5mečio pratybos už 8eurus jau yra kosTmosas..... :oh:

pas mane pirmam aukšte gyvena nerealus diedukas :D o antram-tai taviškis diedukas,turbūt tos svogūninės vyras? :D

Apie manovyro taliją parašysiu į a.ž.

:angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:  :rolleyes:​ 

jeigu talijos nėr,tai nevark,nerašyk :D

Atsakyti

pas mane pirmam aukšte gyvena nerealus diedukas :D o antram-tai taviškis diedukas,turbūt tos svogūninės vyras? :D

jeigu talijos nėr,tai nevark,nerašyk :D

Nea, tos svogūninės tu nematei dieduko :D Jis be talijos :D

:lol: 

Nu koks skirtumas vyriškam megztiniui talija,  nebent ta talija dvigubai platesne nei pečiau, bet tada jau reik eit į nėštukų skyrių  :lol: 

Atsakyti

Nea, tos svogūninės tu nematei dieduko :D Jis be talijos :D

 

:lol:

 

Nu koks skirtumas vyriškam megztiniui talija,  nebent ta talija dvigubai platesne nei pečiau, bet tada jau reik eit į nėštukų skyrių  :lol:

turbūt retas kuris 40+ gali pasigirti talija :D

Atsakyti

Neįžeidinėkit sportininko žmonos, škia!!! TALIJOS MAT NĖR.

Kad jūs tris dienas tik akrilą popigiaj matytumėt, negražu taip galvot.

A.ž. čia kad nepavydėtumėt, vo.

P ar reik rašyt, kad čia juokas nuo pirmos žinutės apie duomenis? Duomenys tikri.

Atsakyti