Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

lendu is po lapu :) labai labai grazus man lietucio megztukiukai ant tokios coliukes :)

dontstopelio  siltukas   rudeneli kviecia :)  grazi spalva, jauki siluma. tinka tau. net rankoves man nekliuna, megstu ir as tokias ilgokokas, kai nereik namie  prie bliudu  stovet.  kai  galunes sala, nebereik riesiniu ar net pirstiniu :)

i rudenines spalvas kazkaip dar pataikau, ale siulai  tai dar nerudeniski pas mane. pabaigiau pagaliau  koralini  dryzuokliuka. ale sunkus, storas medvilninis, tai kada jis man isdzius  dabar :hmm:  dabar ant virbalu  kita banalybe lygiuoju rastu ( pratinuosi kelintas mezginys kojines megzzzzzzzzt) :D  is dryzuotu siulu, kur  kuistuke papigiai  rada.  labai graziai deliojasi rudens lapu spalvos gan placiomis  juostomis.  ir plonesnis bus, nei koralinis, nu bet vistiek 60 % medvilnes :D

tai va rudeneliui busiu pasiruosusi 3 dryzuotus  medvilninius megztinius. reik pradet nesiot :D

Atsakyti

Labas,

Sveikos, iš po lapų parašiusios.

Aha, susirinkimų nemokamų išėjimo bilietų pirkimas ir mane palietė. 2x.

Šarange, uj, net sesei garsiai paskaičiau. Ji sako, ahaaaa, ir man yr buvę. Tai čia ne Alzhameris, čia jaunų žavių veiklių ... klaidikės :angel2: 

Rudens spalvos va (nespecialiai dėliota). Mano tvidinis grobis, dukros grobis iš Kupiškio :lietuva:  bus permezgamas (pakito idėja, o pirkom last piece), ir vakar iš vaikų gautas astras nuo ilgo nešimo LABAI patrumpėjusiu kotuku https://www.instagra.../p/BYxRNDuBaLp/

Atsakyti

kur man gaut pasiskolint vyrą ,maniškio sudėjimo,primierkai  :hmm:  :hmm:  :B​ 

Atsakyti

va va gatget gerai apie astras surasei, mano dabartiniuose   dryziuose salia   gelstanciu raustanciu lapu dar ir astru yra :)

Atsakyti

kampukas :)

21469748_1419621178115177_427667363_n.jp

Atsakyti

 Gadget, intensyviai stengies išlaikyt Kupiškio siūlines? :D Nors šiaip, ankščiau, tai būčiau oavydėjus, nes gi Midaros tėvynė ir yr Kupiškis :D 

Savotiškai pasiilgau matkelinių siūlų, bet nebemoku jų pirkt, baisu dėl kiekio ir kaina gasdina, jei taip užmetus atsargai ir pradėjus kilogramais pirkt ...  :D  :D 

kur man gaut pasiskolint vyrą ,maniškio sudėjimo,primierkai  :hmm:  :hmm:  :B 

Pereik per kaimynus :D 

O šiaip tai aš irgi kaip tik megsiu tavo vyro dydžio megztuką, kur man reiks pamatuot? :D

Atsakyti

 Gadget, intensyviai stengies išlaikyt Kupiškio siūlines? :D Nors šiaip, ankščiau, tai būčiau oavydėjus, nes gi Midaros tėvynė ir yr Kupiškis :D

Savotiškai pasiilgau matkelinių siūlų, bet nebemoku jų pirkt, baisu dėl kiekio ir kaina gasdina, jei taip užmetus atsargai ir pradėjus kilogramais pirkt ...  :D  :D

Pereik per kaimynus :D

O šiaip tai aš irgi kaip tik megsiu tavo vyro dydžio megztuką, kur man reiks pamatuot? :D

tas diedukas iš antro aukšto panašaus sudėjimo :D

Atsakyti

Labryt,

na, bet tos astros (taip mes sakom) ar tie astrai taigi visokiausių spalvų būna :hmm: . Pvz., mano: poros rūšių kreminiai, balti, rausvi, tamsiai violetiniai.

Manęs susirinkimai dar neištiko. Užteko kol kas ir pratybų dviems už 169 eur. Dičkis dar sąrašo nepateikė. Mažė dar laukia savo naujos auklėtojos, kol dar  1 sav. kitam darželyje atidirbs. Nes ta, kuri turėjo būti priešmokyklinukų auklėtoja, nusiviliojo į mokyklą prieš pat rugsėjį. Ketvirtokams dar papildomos, mokamos užsienio kalbų pamokos. Neprivaloma, bet prieš kokius nors stojimus į  5 kl - patogu, kai savo mokytojos pasiūlo.

Vakar mažai pamezgiau, pusė vakaro buvo skirta milžiniškai lazanijai. Padažų prisigaminau tiek, kad reikėjo apskambinti kaimynus, patikrinti vietinę parduotuvikę, o paskui dar vis tiek lėkti iki RIMI papildomų lakštų nusipirkti, nes 500 g buvo mažai. Laimė, liko ir šiandienai, tik kažin ar visiems.

Atsakyti

Labryt,

na, bet tos astros (taip mes sakom) ar tie astrai taigi visokiausių spalvų būna :hmm: . Pvz., mano: poros rūšių kreminiai, balti, rausvi, tamsiai violetiniai.

Manęs susirinkimai dar neištiko. Užteko kol kas ir pratybų dviems už 169 eur. Dičkis dar sąrašo nepateikė. Mažė dar laukia savo naujos auklėtojos, kol dar  1 sav. kitam darželyje atidirbs. Nes ta, kuri turėjo būti priešmokyklinukų auklėtoja, nusiviliojo į mokyklą prieš pat rugsėjį. Ketvirtokams dar papildomos, mokamos užsienio kalbų pamokos. Neprivaloma, bet prieš kokius nors stojimus į  5 kl - patogu, kai savo mokytojos pasiūlo.

 

Vakar mažai pamezgiau, pusė vakaro buvo skirta milžiniškai lazanijai. Padažų prisigaminau tiek, kad reikėjo apskambinti kaimynus, patikrinti vietinę parduotuvikę, o paskui dar vis tiek lėkti iki RIMI papildomų lakštų nusipirkti, nes 500 g buvo mažai. Laimė, liko ir šiandienai, tik kažin ar visiems.

kas jų per komplektaciją už tokią kainą?

Atsakyti

Nežinau tiksliai. Tik žinau, kad anglų 22 + papildomos 13, vokiečių gal 10, dar yra elektroninės pasaulio pažinimo, lietuvių didelės ir mažos, dar kažką kūrybiniam rašymui naudoja. O kitos - gal standartinės, už visus metus po kokius 3 gi egzempliorius jų ten būna. Šiemet jau buvau nusiteikusi,kad bus daug, nuo kelionės sutaupiau grynus ir pasidėjau iš anksto tam reikalui, tai liko 11 eur :). Būtų dar pritrūkę, bet nutarėm, kad papildomas anglų tik vienam pirksim, kitam atšviesim.

Atsakyti

kelintokai taviškiai?

Atsakyti

RESTAR gigalazanija - laaabai patrauklus aprašymas papildomų kiekių ieškojimo. NIU KAIP SIŪLŲ  :wub:

 

 

Labai džiaugiuosi, kad dar nepajutau Drakošos rudeninio alkio :D

 

 

 

 

 

,

 

toft_abergeldie_lace_back_cardigan_knitt

 

Back_View_2_medium2.jpg

 

 

 

 

 

point-lobos-10_medium2.jpg

 

2b_medium2.JPG

 

Pilka spalvaaaa - mano šio rudens spalvaaa  :lietuva:

na va,pagaliau atitaikiau mašininį lygų mezdimą su 1,5 mm virbalais.nesimato perėjimo :yahoo: galiu megzt toliau :B

 

Just respects.

 

 

 

Gadget užrodyti batai tikrai geistini  :wub: Aš net tokio nagų lako turiu...

 

 

 

Balionai dėl gone with the wind atostogų.

 

O batai ne bele koki, ten naujos kolekcijos hiogliukaj. Su nepaprasto grožio kaspiniukais. Yra smailiakulnių ir stabiliakulnių, norių abiejų ir raudonų, stabdo tik 170e ir 140e už porą. Palauksiu, kol bus po 70e.

 

Fotkėsss

 

Neduoda dėt, nu.

 

Dedu nurodas, prašau atyydžiai žėt kaspiniukus. FAJNI. 

 

https://hoegl.com/ge...maxsidesize=500

 

https://hoegl.com/ge...maxsidesize=500

 

 

 

Labas rytas - mezgimo atostogos skia... tai einu bent siūlų susisukti :)

projektas kirbinantis sirdi jau atspaudintas :)

bandysiu rudeni spalvnti garstyciom :) taip natūraliai pagal gamtą :)

 

O Luknė kokia fainuolė <3 atsimenu šitą foto.... labai ji man čia skaniai su tuo batonu atrodo :)

 

Labas, polapiuke. Ruduo sušaldė?

 

kur man gaut pasiskolint vyrą ,maniškio sudėjimo,primierkai  :hmm:  :hmm:  :B​ 

 

Išmatavimus į studiją.

Manovyrs 185cm,85 kg, krūtinės apimtis 100cm.

 

 Gadget, intensyviai stengies išlaikyt Kupiškio siūlines? :D Nors šiaip, ankščiau, tai būčiau oavydėjus, nes gi Midaros tėvynė ir yr Kupiškis :D

 

Savotiškai pasiilgau matkelinių siūlų, bet nebemoku jų pirkt, baisu dėl kiekio ir kaina gasdina, jei taip užmetus atsargai ir pradėjus kilogramais pirkt ...  :D  :D

 

 

Pereik per kaimynus :D

 

O šiaip tai aš irgi kaip tik megsiu tavo vyro dydžio megztuką, kur man reiks pamatuot? :D

 

Mes su dukra, kai lankomės normaliuose miestuose (ir todėl Druskininkai yra nenormalus, nes centre neturi legvai randamos specialiai neieškant siūlinėsss, tik gerą kavą ir bandeles, už tas tai 102 balai), aplankome siūlines. Jei kyla noras, nusiperkame. Po vieną kamuoliuką ar po 10, istorija nutyli. Konkrečiai Kupišky tai po 1, nes žeurej gražūs margumai ir projektai jiems buvo. Tai visi ir sumegzti, ir vienas va permezgamas bus. TOBULAS siūlas beveik9metės projektams. Gi vėl megs draugių lėlėms užsakyminius rūbus  :karsta:​ 

Atsakyti