Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

ne mes, o tu :D

Acaaaako Olaiva iš vonios, ja?

aš tai suprantu, kad noriu kažko čia ir dabar. noriu jau ryt turėti tą ar kitą megztinį. o mezgi mezgi ir ant vietos.....

reik man mezgimo mašinos 

Aš tai nusiperku. Ne mašiną, megztinį  :B​ 

Atsakyti

Nesiseka su tel. draugaut  :oh: 

Donstop man tai viskas gerai su tavo megztuku  :super: 

Atsakyti

Aš tai nusiperku. Ne mašiną, megztinį  :B​ 

tai ir ašš nusiperku :D

bet vistiek nenumaldau to toooooolimo noro miagzti :D

Atsakyti

Tai, katuk, megzk. Bet norimus megztukus a) seivinu gražias fotkes; b) nusiperku, jei kaina ir sudėtis tinka; c) kartais ir nusimezgu.

Ne toks ir greitis, pradėjau megzt birželį  :blink:  :hmm:  :) Turbūt ilgiausias mano šių metų darbas  :)​ 

O fotografuoja taigi vaikas, ką norėt  :)

Ommmm. Vaikai labai gražiai fotografuoja. Turiu vaikų kadrų jų gyvenimo matymo (juzino mano 2007 m. Sony muilinę).

Va čia mane fotyno dukra. Žmogui 9 metai tuoj. 

https://www.instagra.../p/BXhmKXdhKx7/

Atsakyti

po archyvą kuičiausi,tai suradau seną Luknės foto.važiavom prie heso gulbių šerti,vaikas kaip koks išbadėjęs,pusę batono suvalgė.ir rėkė,kad gulbėms neduos :D

DSC_0247_medium2.jpg

DSC_0233_medium2.jpg

Atsakyti

Kokia mażute bliondine....  :wub: turiu ir as panašiu foto, bet nenaršau archyvuos.

Šaltoka darosi namuos ir panasu, kad ruduo atejo netiketai, pasipyle pageidavimai megztiniu....  :dry2:​ 

Atsakyti

O man baigėsi katino dienos, rytoj į darbą  :( 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 07 rugsėjo 2017 - 19:44

na va,pagaliau atitaikiau mašininį lygų mezdimą su 1,5 mm virbalais.nesimato perėjimo :yahoo: galiu megzt toliau :B 

ryt penktadienis.pa ga liau :angel_not:​ 

Atsakyti

Labos

Restar sveikatos  :4u: 

Donstop jau atkalus savo stilių :) Smagus rodos, ypač iš malonių siūlų. Man ir sagos užkliuvo, bet kiekvienam savo. Aš susegamų išvis nemėgstu  :rolleyes: 

Olaivos blondinukė  :wub: Šiom dienom ir aš archyvus tvarkiaus. Taip gražiai lietuviškai mano vaiks kalbėjo 2 m.  :wub: Viską galima suprast, pilnais raiškiais sakiniais. Dabar pastoviai galvą suku kokia kalba ir ką tai reiškia :)

Gadget užrodyti batai tikrai geistini  :wub: Aš net tokio nagų lako turiu...

Buvom suplanavę savaitgaliui atostogų į paplūdimį su smagia kompanija. Ir mūsų atostogas uraganas nupūtė  :( Vaikui išvis aš dabar siaubūnė mama, kuri jūrą pavogė  :oh: Nu bet pamokėlę su vaizdinėm priemonėm apie uraganus pravedžiau. Atleis kada nors :) Pikta kai širšė ant manęs.

Atsakyti

Labas rytas - mezgimo atostogos skia... tai einu bent siūlų susisukti :)

projektas kirbinantis sirdi jau atspaudintas :)

bandysiu rudeni spalvnti garstyciom :) taip natūraliai pagal gamtą :)

O Luknė kokia fainuolė <3 atsimenu šitą foto.... labai ji man čia skaniai su tuo batonu atrodo :)

Atsakyti

Labas rytas,

 

Koks gražus rudeniškas rytas....

 

Žuviuk, sergat?

 

Man irgi ruduo tai garstyčių ir įvairių ryžų-rudų atspalvių metas,  pvz. pavasaris - žalių atspalvių, o vasara - pelenų rožių būtinai ir/arba raudonai-plytiškai ryžų... Ir taip jau kelinti metai, kiek pamenu :D O kur kitos spalvos, susimasčiau...  :hmm:

 

Rytinį darbinį šaltą dušą apturėjau, kai atsiverčiau savo pačios, dar prieš atostogas siustus, labai svarbius dokumentus, bet atmintis pasufleravo, kad ten klaida, sugebėjau supainiot ir kolegę, o paskui abi vos ne vos išrišom, kad gerai, bet atmintis pasirodo abi pavedė  :oh: Koks baisus dalykas tas alzhaimeris.... :D Net kava atšalo nuo šalto dušo...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 08 rugsėjo 2017 - 08:27

labas rytas :)

vakar "prasmingai" praleidau vakarą tėvų susirinkime :D vietoj mezgimo,naujos bliuskos naujų siūlų arba naujo nagu lako bent...sukainavo tai susirinkimas aišku daugiau, būč kašmyro puskilį nugriebus už tiek..nu bet nieko savaitgalis ant nosies, pamezgėsiu

Žuviuko garstyčios skamba skaniai...rudeniškai, mane irgi ant tokių rudens lapų ir panašių spalvų traukt ima :)

sveikatos jums :) megzk ir nesirkit

šarange  :4u: 

Atsakyti