Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu gal labai smarkiai itraukei man is foto atrodo per didelis ypac virsutine dalis ir rankoves, bet tik antroj foto, kitur lyg ne

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 07 rugsėjo 2017 - 14:05

Dontstop, modeliukas gražus, siūlas irgi :wub: manikiūras  taip pat :D

šiaip man irgi lyg toks laisvokas apie (.)(.) atrodo, bet greičiaisiai jis ir neturi būti aptemptas. mano skoniui kaip visad neįtinka rankovių ilgumas. nu bet čia tai taip subjektyvu.

nu parodykit ką nors mirtinai gražaus mezgamo....

Atsakyti

Vat pasirodo ir į Anykščius atvažiuoja ortodontai, aišku privat. Šiaip aš manau, kad Luknei nieko baisaus, bet vistiek net nenutuokiu kokiai sumai reik ruoštis privačiai lankantis...  :hmm: 

Atsakyti

Dontstop ne didokas?

aha,man irgi ties pažasties vieta susirodė toks didokas...nu optinė apgaulė,ne kitaip :D

Atsakyti

Dontstop, Drops Alpaka ypač mixinės spalvos ir mano meilės  :wub:  Esu nužiūrėjus dabar vieną tamsiai melyną gražią, bet kaskart susiduriu su problema, kad nelabai matosi raštas, ypač ant tamsesnių, tai kai tik sugalvosiu modelį tada pirksiu :D 

Atsakyti

aha,man irgi ties pažasties vieta susirodė toks didokas...nu optinė apgaulė,ne kitaip :D

Na niekam nieko nenoriu įrodinėti, mano supratimu aptempta ir per krūtinę  :)  Dar 2 cm būtų mažiau, atsisegtų sagos, ar bent atsiknotų  :)

 

SAM_5327_medium2.JPG

 

Pagal šią nuotrauką galima būtų ir patikrinti atstumus tarp sagų  :lol:

SAM_5287_medium2.JPG

Bet kokiu atveju ačiū už komentarus  :4u:​ 

Atsakyti

aš tai kaip tyčia paskutiniu metu nieko mirtinai gražaus nenoriu, noriu mirtinai paprasto ypač nešiot..bet mirtinai paprastus mirtinai nuobodu megzt

Atsakyti

Labai džiaugiuosi, kad dar nepajutau Drakošos rudeninio alkio :D 

pattern-knit-crochet-woman-sweater-autum

toft_abergeldie_lace_back_cardigan_knitt,

toft_abergeldie_lace_back_cardigan_knitt

Back_View_2_medium2.jpg

IMG_8622__2__medium2.jpg

Scilly_2_medium2.png

point-lobos-10_medium2.jpg

2b_medium2.JPG

Atsakyti

Vat pasirodo ir į Anykščius atvažiuoja ortodontai, aišku privat. Šiaip aš manau, kad Luknei nieko baisaus, bet vistiek net nenutuokiu kokiai sumai reik ruoštis privačiai lankantis...  :hmm:

sakyčiau pradžiai ruoškis visai nedidelei sumai :D  konsultacija, jeigu mokama, bus apie 15 eurukų. o po to, gali pasitikrinti bet kuriam kainyne, kiek kainuoja pvz treineris vienam žandikauliui, plokštelė kiek arba tie patys breketai. visur kainos bus daugmaž tos pačios. plius vėlgi apsilankymai, kurie nėra dažni, kartą per mėnesį dažniausias, arba net kartą per tris. tiesiog bendra suma per visus gydymo metus nemaža gaunas. na, breketai,aišku daug, bet jų nededa abiem žandikauliam iš karto, o ir galima išsimokėtinai. o gali jų ir nereikti iš viso, jei nėra tagiška situacija.

Atsakyti

Man tai neatrodo didelis megztinis, aš kai nemėgstu megzt sasyskų, tai ir ant kitų man nesijaučia laisvumo, galbūt tik ilgokos ranklovės sudaro didumo įspūdį, bet aš matyt visiškai nepastabi, nes kol nepasakėt, nieks man nekrito į akį :D

Atsakyti

Dontstop, va toj fotkėj  pire šakos, tai aptmetumas gerai, prisikabintume prie besiskečiančio užsegimo :D  nu rastume prie ko prikibt bet kokiu atveju.

bet tai to greičiausiai visos ir norime - kad komentuotume tai,  ką kiekviena pastebim :rolleyes:

Atsakyti

Man tai neatrodo didelis megztinis, aš kai nemėgstu megzt sasyskų, tai ir ant kitų man nesijaučia laisvumo, galbūt tik ilgokos ranklovės sudaro didumo įspūdį, bet aš matyt visiškai nepastabi, nes kol nepasakėt, nieks man nekrito į akį :D

turbut tie isdelioti rastai toki ispudi sudaro,kad arba didokas ir nuo peciu pasmukes,butent del to rasto po lapeliais.

bet va dontstop mezginiu braizas vis dar tas pats :)

Atsakyti