Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu gi ne..ko mum būt susisukusiom, įkursim kokią mankštos studiją. pasimankštinsim, pamegsim...ir kūnui ir protui šviesiam va :)

Atsakyti

nu gi ne..ko mum būt susisukusiom, įkursim kokią mankštos studiją. pasimankštinsim, pamegsim...ir kūnui ir protui šviesiam va :)

Ai nu. Kai norėsim daug ir visko prisimegzt - neliks laiko. 

Gal sakau kokią mezgėjų sveikatinimo stovyklą :hmm:​ du kart į metus

Atsakyti

Katuk, nu vat o man ta gydytoja sakė, kad tradiciniai ortodontai mikliai prarautų dantų, kai net nereikia ir galima kitaip padėti. Žodžiu, tikiu, kuo man šio metu patogu. Žiūrėsim, kaip toliau bus. Beje, pačiai man viską pademonstravo, įdėjo tą treinerį, pamokė, kur apskritai liežuvį reikia laikyti, kaip ryti. Patikėjau, ir viskas :).

 

Mezgimas dėl smegenų, aišku gerai. Bet jeigu man negerai kas su fizine sveikata, tai jau nieko nenoriu, būnu rūškana ir susisukus, o kai net sėdėt negali iš skausmo...

 

Beje, veganams ir šiaip sveikavalgiams - mano šiandienos pietūs į termosiuką (kol nedingo įkvėpimas ir fantazija, gaminuosi iš ryto vis ką nors greito ir sveiko): https://www.grazinag...s-su-darzovemis. Ilgai nenorėjau valgyt, nes galvojau, kad nebus skanu :). Bet sulapnojau viską. Vietoj žirnelių ankščių - cukinija, man patinkančių prieskonių ant daržovių buvau pabarsčius ir dar kajeno pipiriukų - jie viską ir paskanina :).

Beje, IKEA 0,5 l termosiukas fainutis, iki pietų puikiai išlaiko šilumą.

Pasijutau kaip reklamistė Gadget :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 07 rugsėjo 2017 - 12:33

Nee du kart i metus nesuveiks, cia reik daugiau....jei prota sviesu mezgimas islaiko tai gal iki tiek sviesus isliks kad neleistu sveikatos i daug visko primegzto mainyt

Atsakyti

oj Restrar, reklama kaip tik vietoj ir laiku :clap_1:  sorų kruopas verdu kartais, o vat termosų tai žiauriai reik. tik kad reiktų aukštokų ir siaurokų, o ne bliūdų.

Atsakyti

Katuk - skystimams tau reikia? Mano šitas http://www.ikea.com/...ducts/40288354/. Nedickas ir neplatus, manau, viskas tinka.

Atsakyti

Pirmas rudeninis  :)

*siūlai - Drops Alpaca - fantastiški, įsimylėjau juos iš pirmo žvilgsnio  :wub: Minkšti, pūkuoti, malonūs ir megzti, ir liesti  :wub:  Labai ekonomiški, man pakako 250 g

*modelis dropsinis Prairie Song su mano korekryvomis

*virbalai 2,25 ir 3

 

SAM_5325_medium2.JPG

 

SAM_5317_medium2.JPG

 

SAM_5315_medium2.JPG

 

SAM_5299_medium2.JPG

 

SAM_5298_medium2.JPG

Atsakyti

o kodėl tu sagutes skirtingais tarpais įmontuoji? :hmm:​ 

Atsakyti

o kodėl tu sagutes skirtingais tarpais įmontuoji? :hmm:​ 

Vienodi tarpai, išskyrus vieną  :)​ 

Atsakyti

tarp nuo viršaus trečios ir ketvirtos man atrodo daugiau negu tarp apačioj esančių

Atsakyti

Dontstop ne didokas?

Atsakyti

tarp nuo viršaus trečios ir ketvirtos man atrodo daugiau negu tarp apačioj esančių

Tikrai ne kitaip, nei kitur, skaičiavau pagal ripso eiles, čia optinė iliuzija  :) Mažesnis tarpas tik tarp viršutinės ir sekančios po jos  :)​ 

Dontstop ne didokas?

Niekaip, pilvą net įtraukt reikia, kad sagos neatsiknotų, mažesnis nesueitų tiesiog  :) 

Atsakyti