Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

pas mus +7 rodė ryte,bet jau rūko tirštumas.....vaikus kol kas vežioju rytais aš,tai grįžinėju pro mišką.šiandien pasirodė,kaip kokie stori balti celofaniniai maišai būtų ant kapų tujų užmauti,tokie voratinkliai gražūs  :wub:  ryt važiuosiu su fotiku :)

mašina labai nemėgsta tokio drėgno oro,o jau ožiuojasi,kažkur laidai matyt sudrėkę...oj artėja jai paskutinioji.....

mezgu atnarą ir medituoju prieš šitą nuotrauką,tikiuos pečius vyrui tinkamai numegsiu ir bus dailus megztukas :hmm:

 

228405221_7ea6a51c69_z.jpg

 

o vakar jau kokį trečią kartą šį sezoną įsitikinau,kad negalima man arbūzo valgyt...vos nuo skausmo galo negavau...jau taip skrandį skaudėjo...atrodo vandenėlis,bet va...arba juos ten nokina su dauG chemijos...žodžiu arbūzams ne  :protest:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 07 rugsėjo 2017 - 08:13

pas mus +7 rodė ryte,bet jau rūko tirštumas.....vaikus kol kas vežioju rytais aš,tai grįžinėju pro mišką.šiandien pasirodė,kaip kokie stori balti celofaniniai maišai būtų ant kapų tujų užmauti,tokie voratinkliai gražūs  :wub:  ryt važiuosiu su fotiku :)


o vakar jau kokį trečią kartą šį sezoną įsitikinau,kad negalima man arbūzo valgyt...vos nuo skausmo galo negavau...jau taip skrandį skaudėjo...atrodo vandenėlis,bet va...arba juos ten nokina su dauG chemijos...žodžiu arbūzams ne  :protest:​ 

rūkas buvo jo

o paie arbūzą tai pasakysiu, man labai didelis įtarimas buvo, jog maniškį nuo arbūzo ir išbėrė iš pradžių. nes taip sutapo, kad pirmi intensyvūs bėrimai po kelių kasnių arbūzo atsirado.....

Atsakyti

rūkas buvo jo

 

o paie arbūzą tai pasakysiu, man labai didelis įtarimas buvo, jog maniškį nuo arbūzo ir išbėrė iš pradžių. nes taip sutapo, kad pirmi intensyvūs bėrimai po kelių kasnių arbūzo atsirado.....

mano vyras labai burba,kai arbūzą nuperku.nežinau iš kur jis ištraukęs,kad jie visi tokiu laiku dirbtinai sunokinti atvažiuoja.na gal...nes alergija chemijai man labiau tikėtina...praėjusį penktadienį iki 3 nakties kankinausi,ko tik neišbandžiau po to arbūzo...

 

o vakar išgėriau zyrteko ir tada jau buvo galima numigt...

 

„Tam, kad užaugintų didelę arbūzų biomasę, juos labai tręšia. Man kažkada teko keliauti po Vidurinę Aziją, pati mačiau. Persivalgyti tokių itin gausiai tręštų vaisių tikrai nėra gerai“, – sakė ji."

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 07 rugsėjo 2017 - 08:32

tai kaip tik tokiu laiku arbuzai naturalus, nu nenokinti, kad tręšti tai ko gero.. :) as nuo arbuzu tinstu tai ir nevalgau

Olaiva o tau Zyrtekas nuo skrandžio skausmo padėjo? :huh2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 07 rugsėjo 2017 - 08:34

Katuk, ne vien konsultacijos reik, kaip ir aišku kas kaip, bet sakau papult būt gerai bent konsultacijai per mėn :D Matai, privačiai, tai ne problema rast, ale aš naiviai galvojau, tiksliau man vakar pasiūlė pačioj poliklinikoj, kad įmanoma ir valstybiškai susitvarkyt :D

O man šiandien nepasirodė šaltas rytas, ramus toks ir rūko nemačiau :)

Olaiva tai brauk jau iš meniu pomidorus, arbūzus, kavos tirščių pilingus :)

Atsakyti

tai kaip tik tokiu laiku arbuzai naturalus, nu nenokinti, kad tręšti tai ko gero.. :) as nuo arbuzu tinstu tai ir nevalgau

Olaiva o tau Zyrtekas nuo skrandžio skausmo padėjo? :huh2:

matyt man alerginė reakcija buvo.nuo kai kurių produktų pirmiausia tinsta gerklė ir išberia,o kiti iki skrandžio nukeliauja ir ten jau pats smagumas atsitinka

daug ką skina žalius ir nokina dirbtinai dujų ir visokių nesąmonių pagalba,dėl ilgo transportavimo,kad sunokę nesugestų,jau geriau žalias ilgai važiuos ir važiuodamas noks :)

Atsakyti

net etiketę radau tinkamą :)

DSC_0101_medium2.JPG

Atsakyti

matyt man alerginė reakcija buvo.nuo kai kurių produktų pirmiausia tinsta gerklė ir išberia,o kiti iki skrandžio nukeliauja ir ten jau pats smagumas atsitinka

daug ką skina žalius ir nokina dirbtinai dujų ir visokių nesąmonių pagalba,dėl ilgo transportavimo,kad sunokę nesugestų,jau geriau žalias ilgai važiuos ir važiuodamas noks :)

čia irgi tiesa, maniškiui irgi gerklę skaudėjo, o pasku ir skrandį..... kaip jau minėjau, nuo omeprozolio po to išbėrė kūną... .ech, tos alergijos. nors ir šiaip visos ligos yr šlykščios

ir tada klausimas, ką valgyti. nu nes kruopas irgi visokiom ten chemijom doroja, kol užauga.... savo darže ką užaugini, irgi negali būt visiškai tikras, kad kaimynai kanalizacijos nepaleidę po žeme :D

Atsakyti

Amžinas klausimas: Ką valgyt???? Jungiuos ir aš prie jo...


Vakar gydytoja man vardino kas galbūt labiausiai gali sukelt refliuksą ir labai mažai ką mes iš tų dalykų valgom, o ir nepastebiu sąsajų su konkrečiu maistu... 

Atsakyti

mėsytę katuk mėsytę..retesnės alergijos nuo paršelių nei nuo pomidorų :D

Atsakyti

man pvz nuo miltinių ir kruopų refliuksas kyla...nuo avižinių irgi...o atėjus dietologė primygtinai aiškino kaip sveika avižų košė prie refliukso :D

Atsakyti

tai va,ką valgyt??? kruopom sotus nebūsi,o ir jos nėr jau tokios šventos avelės...darže mažai ką auginu,o tai,ką auginu,nepasisotinsiu (aš apie levandas :D)

Atsakyti