Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nojus labai laimingas,visų dalykų skirtingi mokytojai,jam patinka,kad daug skirtingų žmonių,visi kitokie,su savo tvarka,savo kabinetu.žodžiu laimingas kaip laistytuvas :) o Luknė savam stiliuj,pirma padaro,po to nuobodu,tai manau gaus tuoj papildomos veiklos.šiaip viskas gerai,visi laimingi  :angel_not:

kaip tavo panelė? per vasarą jau nebesirgo? kaip dabar jai sekasi?

Mano panelė irgi laiminga. Nebesirgo vasarą. Bet labai gaila, išsibraukėm iš choreografijos mokyklos (čia man, aišku, labai gaila :) ) O šiaip irgi vaikšto po kabinetus, stebi, bando susipažinti su naujais mokytojais. Viskas lyg ir neblogai. Šiais metais jau ji daug užtikrinčiau jaučiasi, tai tikiuosi, kad ir ligų nebus.. Vaikų klasėje - 31 :huh2:

Gadget, tavo panelė kailiuką spalvins? Maniškė man neduoda ramybės. Vasarą buvau sutikusi nudažyti, bet susipykom labai ir kaip bausmė buvo "jokių dažymų". O dabar jau vėl zirzia.. Bet pastebėjau, kad čia labai draugai ir net mokykla įtakoja. Klasėje mergaitės nusidažę mėlynai-violetiniai-žaliai, tai ir jai reikia. Anoje mokykloje buvo truputį paprastesnė publika :)

O čia iš pavasarinio kažkurio konkurso pora nuotraukų. Labai gerų emocijų turėjau, tik kad trumpai :)

Priedas  DSC_0687 (2).JPG   56,54KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  DSC_0690 (2).JPG   51,27KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Egloshke, vajė, kaip gražu  :wub:  :wub:  :wub:  Kodėl išsibraukėt? :unsure:​ 

Atsakyti

Atsakyti

Egloshke, vajė, kaip gražu  :wub:  :wub:  :wub:  Kodėl išsibraukėt? :unsure:​ 

Todėl, kad buvo labai sunku. Intensyvios pamokos, sunkus fizinis darbas.. ir labai sirgo visus metus. Tai čia tarp tų sirgimų dar tekdavo ir sušokti, nes negali "pavest".

Čia gal mano vaikystės neišsipildžiusi svajonė. Pati šokau, tik mano kaime nebuvo tokių mokyklų..

Atsakyti

O kam blondinei kažkaip dažytis? Pakanka išskusto žaibo šone. Lygios galimybės, nes žaibą ir brolis turi ;) Kai nori, gali rodyt, slepiamąją sruogą supynus. Sehtukas rūžãvas  :B  o  šukuosena tokia jau link paaugliukinėzzz.

Uf. Dar 3 val., ir tvarkaraštis suvykdytas bus.

Atsakyti

Gal kam aktualu, Kaune užmačiau naują siūlų parduotuvę, Pasimatymo Iki priešais kasas salelė. Asortimentas - Turkija, Alvita, Midara. Tuščiom išeit negalėjau  :) 

Alvita Wild ir Fibranatura Shepherd's own

SAM_5283_medium2.JPG

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Miglei mokykla irgi patinka. Ir kad po klases reikia vaikščiot, ir nauji dalykai, ir autobusai :D 

Su neaiškiom diagnozėm ir pas mus šeimoj susidūrėm. Brolienei šiemet ėmė skaudėt absoliučiai visi sąnariai :blink: O blogiausia su pėdom, nes pradėjo kaulai eit iš savo vietų :blink: Pirštai eina į šonus, pėda riečiasi į kuprą. Gyvena tik su nuskausminančiais. Daktarai jokių idėjų neturi, tyrimai normalūs. Gal kas kokį superortopedą žinot?

Trečia savaitė darbe total košmar, net megzt jėgų nebėr. Ale man patinka :D  

Atsakyti

Sveikos :4u:

Miglei mokykla irgi patinka. Ir kad po klases reikia vaikščiot, ir nauji dalykai, ir autobusai :D

Su neaiškiom diagnozėm ir pas mus šeimoj susidūrėm. Brolienei šiemet ėmė skaudėt absoliučiai visi sąnariai :blink: O blogiausia su pėdom, nes pradėjo kaulai eit iš savo vietų :blink: Pirštai eina į šonus, pėda riečiasi į kuprą. Gyvena tik su nuskausminančiais. Daktarai jokių idėjų neturi, tyrimai normalūs. Gal kas kokį superortopedą žinot?

Trečia savaitė darbe total košmar, net megzt jėgų nebėr. Ale man patinka :D

Labas. O tai ne pas reumatologą reikia? Gal reumatoidinis artritas? Jis labai skausmingas ir sąnarius linkęs išsukinėt.

Atsakyti

Labas. O tai ne pas reumatologą reikia? Gal reumatoidinis artritas? Jis labai skausmingas ir sąnarius linkęs išsukinėt.
Ant LT reumatoidinį artritą geriausiai išmano prof. Irena Butrimienė (patvirtinta dviejų profesorių nuomone).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 06 rugsėjo 2017 - 19:04

Papirkau raminančiai peleniniariooožinio tvido su kašmyru ir su angora. Nugamyyysiu šuniukui liežuvį, ir iš kas liks bus raaamaaantiškas šalis. Gi raudonos skaros liko 2.5 eilutės. 1000 km. Kastasy.

Atsakyti

Gadget drakius klausia kurrrr

As vel po virtuve duoduosi, bet pamegsiu viena kokia eilute

Atsakyti

Kasiuluose.

Jamt pilką suknią?

Atsakyti