Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

soriuks už tą Ė :4u:  netyčiuks. penkis darbus dirbu, ir nei vienam žmoniškai nesusikaupiu :D

noriu norėt kokio nors mezginio taip nemirtingai.... žinot tą jausmą, ar ne :D

viskas gerai ;)

žinom žinom tą jausmą, va, dainuojam :D

jetus, einu skleist kūrybiškumo ten kur reikia... :)

Atsakyti

Sveikos,

Įlendu ir aš pasicekavint. Kas per ligos jus puola? Nors mano giminėje irgi kažkoks naujų ligų diagnozavimo sezonas.. Nemalonu.

Abelo, labai gražiai tau tinka berankovis būsimas megztukas :4u: 

Mano mūza išskridus. Pradėti du megztukai ir stovi :wink: 

Rugpjūtį dar šiek tiek atostogavau. Tai taip netyčia "įkvėpiau" vyrą perdažyt du kambarius. OMG OMG, galvojau, kad pribaigs mane tie dažymai. Ne tiek dažymai, kiek kraustynės ir sienų dangstymai.. Nu tai kada megzt?.. Tai ta proga sukišau visus siūlus giliai į IKEA dėžę :laugh: Tikiuosi išsitraukti anksčiau nei į pensiją išeisiu.

Turiu gi aš pirmoką. Tai irgi šiek tiek drugelių pas visus pilve. Reikia laiko susidėlioti viską. Tik džiaugiuosi, kad pirmokas labai džiaugsminai ten eina.

Olaiva, kaip jums naujoje mokykloje? 

Abelo, labai gražiai tau tinka berankovis būsimas megztukas :4u: 
Atsakyti

[url=https://fotki.yandex.ru/next/users/lili-0liva/album/529196/view/1900807]0_1d0107_ea5ffc59_L.jpg[/url]

Atsakyti

Sveikos, aš gyva, nors ir netobulai sveika, skaitau, matau, nedepresuoju, bet visa susikaupus, nes labai daug visko. Prieš pat rugsėjį ir apsipirkt išvažiavau be piniginės, ir mašinos raktą pamečiau, ir dar visokių triukų buvo. Bandau įsivažiuoti, nenupušti, į darbą maisto pasigaminti, pasimankštinti, pildyt visokias sutartis, sudėliot visus būrelius ir t.t. ir pan ir dar šimtas nenupasakojamų dalykų. Galvoju ir apie jus, mintyse pasistebiu, pasižaviu, pasikalbu :), o iki parašymo - labai pritrūksta ... Biškį pamezgu, net apie siūlų pirkimą teko vyrui prisipažint, kadangi kažkas užblokavo banko generatorių, o aš užsimaniau, kaip š ... mėlyno šilko :). Žodžiu, viskas su manim gerai, gal pavyks dažniau pasireikšt, kai nebūsiu jau tiek praleidus.

Atsakyti

Labas dienas,

Ir aš jau stojuos į vėžes :D

Labai patiko lietučio megztukai. Ir sijonas  :) Ir Abelo kol kas berankovė  :wub: Siūlas atrodo minkštutėlis, purus.

Turiu galvoj ir aš idėjų mezgiminių, tai džiaugiuos bent tuo, Užbaigiau savo kišenėtą, kažkas lyg man ten ne taip, bet sudėvėsiu. Gal siūlas vis tik nelabai tinkamas  :hmm: 

Vis paskaitau, kaip katuko vyras be aiškios diagnozės. Tai labai panašu, kaip mano krikštaduktei žiemą buvo. Vargšė tik trapučius valgė ir vandenį gėrė ir taip jau visa kaulėta būdama  :unsure: Niekas nieko nerado ir galiausia nusprendė, kad dėl streso ir nervų  :rolleyes: 

Vakar gadget atžalą po būrelio tam pačiam centre sutikom, kur Rusnę įtaisyt mėginam. Ar perdavė linkėjimus? Sakė, kad atsimena mane, tikiuos, neišgąsdinau vaiko  :rolleyes:  :hmm: 

Nesuprantu, kaip rengtis, atrodo, kad vasariniai dar pasitraukt nenori, o lauke jau labai net rudeniška, bet dar nepasiduodu  :D​ Nors ryte apie Nitės riešines jau smarkiai galvojau, tik kad darbe palikus buvau. Reiks prigriebt jau ir laikyt automobily.

Atsakyti

Limit, o tai kokia padėtis dabar tavo krikštaduktės? ar praėjo? ar gydė nuo tų nervų ir streso? ir ar neberdavo nuo nevalgymo? nors gal ir nežinosi smulkmenų. nes įdomus pas maniškį toks dalykas, kad lyg ir ne nuo maisto beria, bet nesuprasi, nes vienąkart išberia kitąkart jau nebe.... dabar paskutiniu metu bėrimas smarkiai suintensyvėja po Omeprozolio. o šį primygtinai liepia gerti, nes hormonai gal įtaisyt skrandžio opą... kažkoks neįveikiamas rebusas

apie riešines ryte ir aš pagalvojau..... kad reiktų gal nusimegzt kokių nors naujų :D

Atsakyti

katuk, kadangi Vilniuj gulėjo o yra iš Zarasų, tai pradžią gerai žinojau. Darė įvairius alerginius tyrimus ir jie nieko nerodė. Nerado jokio maisto, kuriam ji būtų alergiška iš to, ką tyrė. Atrodė baisiai, po gydymo dar baisiau. Tokią ją ir išleido namo. Tada jie rado kelius pas kažkokią gydytoją iš Biržų. Ten kokį gydymą skyrė jau nebežinau, bet po pusmečio situacija buvo labai pagerėjus. Jei tau įdomu, galiu paskambint paklaust.

Atsakyti

katuk, kadangi Vilniuj gulėjo o yra iš Zarasų, tai pradžią gerai žinojau. Darė įvairius alerginius tyrimus ir jie nieko nerodė. Nerado jokio maisto, kuriam ji būtų alergiška iš to, ką tyrė. Atrodė baisiai, po gydymo dar baisiau. Tokią ją ir išleido namo. Tada jie rado kelius pas kažkokią gydytoją iš Biržų. Ten kokį gydymą skyrė jau nebežinau, bet po pusmečio situacija buvo labai pagerėjus. Jei tau įdomu, galiu paskambint paklaust.

skamba žiauriai..... kadangi aš vis dar tikiu, kad ką nors ras, tai kol kas neklausk. kai neliks vilties čia, tada ieškosim

Atsakyti

Mano vaikai patys ką nori išgąsdins  :B (detalės ne spaudai, bet plaukų dažymas artėja)

O Rusnę prisimena, į tą patį būrelį bandys patekti ;)

Atsakyti

Sveikos

Šalta namie  :oh: 

Nėra nei depresijos, nei apatijos, tik bėgimas  :oh: 

Atsakyti

 

Olaiva, kaip jums naujoje mokykloje? 

 

 

Nojus labai laimingas,visų dalykų skirtingi mokytojai,jam patinka,kad daug skirtingų žmonių,visi kitokie,su savo tvarka,savo kabinetu.žodžiu laimingas kaip laistytuvas :) o Luknė savam stiliuj,pirma padaro,po to nuobodu,tai manau gaus tuoj papildomos veiklos.šiaip viskas gerai,visi laimingi  :angel_not:

kaip tavo panelė? per vasarą jau nebesirgo? kaip dabar jai sekasi?

Atsakyti

Maniškei irgi patinka, nors mokykla nenauja, tik mokytojai nauji, bet įtariu, kai reiks pradėt rimčiau mokytis patiks mažiau :D

Žiauriausia yra nežinomybė, linkiu visiems aiškių diagnozių ir aiškaus gydymo. :4u:  :4u: 

Mano Kukuliauskas vėl pradeda kosėt, kosejo beveik 2mėn ir nekosėjo tik nepilnus 2mėn....  :oh:  Diagnozė kaip ir paaiškėjo atmetimo būdu, nors visi skeptiškai žiūrėjo, galvas kraipė ir ištisai alergijas paišė, bet kai viską atmetėm, liko tik homeopato diagnozuotas refliuksas kartu su tracheitu, jo žirniukai ir padėjo, nors oj ilgai mes juos gėrėm....ir panašu, kad vėl reikia  :( 

Atsakyti