Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas rytas,

jau kokia papiktinta nuo pat  ryto.....gal kokių vitaminų nusipirkt......

Vasaros_lietau, ko nesimiega?

lūpų pieštukų nepažįstu. turiu gan ryškią lūpų liniją.

ryškių nagų lakų irgi, bo nes nemoku žmoniškai nusilakuoti :B

Vilmak, konsiliumas buvo vakar. dermatologai prisipažino, kad jie nebežino, ką toilau daryt, jų gydymas neveiksmingas. Ir pažinčių dėka perdavė alergologams tolimesniems eksperimentams. aš tai kažkodėl turiu tokį įtarimą, kad čia gali būti išvis kokia nors bakterija kalta. bet nu, gydytojais arba pasitiki arba ne, pasirinkimo nelabai yra. tai va, alergologai rytoj.

pamezgiau vakar. iš to papiktintumo užmigt negalėjau, tai filmuką vieną paspoksojau ta proga. tokį nuotykinį, meniškoms mezgėjoms gal ir nepatikti. bet aktoriukai man patinkantys, šiek tiek jumoro ir visai įtraukė.

http://buvaukine.lt/...ens-sargybinis/

Atsakyti

 

Olaiva, tokia kvailoka mintis stuktelėjo dėl nepaaiškinamų Luknės pilvo skausmų - gal kirminukų yra? Juk gyvūnų mylėtoja...bet, tikriausiai, apie tai jau galvota.

 

 

 

 

 

nuo kirminukų profilaktiškai vis gauna ;)

vakar jau nebeskaudėjo nei karto,bakterijas dar geriam.ir gyd pasirodysim,kad apspaudinėtų.gal pilve sumažėjo limfmazgiai ir sskausmai baigėsi,nes juos spaudant ogogo kaip jai skaudėdavo...

Atsakyti

Labas rytas,škia,

namie mezgu kaip kokiam pogrindy.vyras tik grįžta,aš viršuj mezginį greit pagrūdu su krepšiu po lova ir nulipus žemyn toliau mezgu twidinuką.vyras pro duris-aš viršun jo megztinį megzt :D

graži nugara:

quince-co-rilla-bristol-ivy-knitting-pat

Atsakyti

Tai uždegimas kažkoks jei limfmazgiai padidėję?maniškiui irgi buvo po roto tie limfmazgiai ir irgi skundėsi skausmais, nu bet ne tokiais kad į ligoninę reiktų...

Atsakyti

Labas rytas,

Gadget, prajuokinai su ta Lietučio galva :D ir šiaip  :super: 

Tikrai, labai daug pradingėlių ir šiaip sekta apmirus labai, mezgimo sezonas juk jau atsidaro, sugrįžkit aūūūūū.

Atsakyti

Tai uždegimas kažkoks jei limfmazgiai padidėję?maniškiui irgi buvo po roto tie limfmazgiai ir irgi skundėsi skausmais, nu bet ne tokiais kad į ligoninę reiktų...

jai buvo neaiškus uždegimas,pagrinde viskas dešiniam šone,įtarinėjo apendicitą,taio todėl ir stebėjo ligoninėj...bet panašu,kad sveiksta...

Atsakyti

Abelo, super!  :clap_1: Taip ir įsivaizduoju tave toj dykumoj iš dulkių su virbalais rankose pakylančią  :hihihi: 

Oi, Katuk  :4u: Tikiuos, kad alergologai padės  :4u: 

Mano tokia pati patirtis LT su dermatologais buvo... Grušauskas gydė gydė, pasakė, kad pasiduoda ir įdavė Lapinskaitės kontaktus. Lapinskaitė tyrinėjo tyrinėjo ir pasakė, kad medicina tiek nepažengus, kad galėtų man padėt  :unsure: Dabar ginė mane apžiurėjus be šilko bliuskelės įdavė geros dermatologės kontaktus, tik nerandu dar laiko susipažint. Įdomu pačiai, mažu šįkart sėkmingiau bus.

Nemiegu, nes pervargau. Kažkaip reik eit migdytis.

Gražios dienos!

Atsakyti

Abelo, super!  :clap_1: Taip ir įsivaizduoju tave toj dykumoj iš dulkių su virbalais rankose pakylančią  :hihihi:

:D :D :D :D

gero poilsio tau ;)

Atsakyti

Nu ką, aš visai išprotėjau  :lol:  :lol:  :lol: Padainuojam daugiau!  :lol:  :lol:  :lol:

 

Here I am, this is me, 
What a gorgeos sweater this will be, 
Just two sleeves and I’ll be done! 
This addictive pattern is so fun!

When you whant a sweater 
And you have no time, 
Pick this pattern and you’ll knit like crazy all the time. 
It’s a new day, it’s a new plan, 
It’s a sweater time comming around.

Here we are, we’ve just begun, 
Knitting time for Evo is the best when comes, 
Here we are, still going strong 
Right here in the place where we belong.

It’s a new beginning, it’s a new cast on, 
We were waiting for this pattern all along, 
It’s a new obsession, it’s a new hook-on, 
When you’ll make it 
You’ll be proud and strong.

Here I am, this is me, 
There’s no where else on earth I’d rather be 
Here I am, just knitting time, 
Tonight one sleeve already will be done.

It’s a new beginning it’s a new pick up, 
It’s alive with the needles clinking all around. 
It’s a new day, it’s a new start, 
I will finish it on time.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 06 rugsėjo 2017 - 09:04

Abėlo tiesiog kūrybingumo protrūkis :D  man tavo variantas gražesnis už orginalą. apie megztuką kalba, jeigu ką :D  bet galim užskaityt ir žodžius :D

Atsakyti

Abėlo tiesiog kūrybingumo protrūkis :D  man tavo variantas gražesnis už orginalą. apie megztuką kalba, jeigu ką :D  bet galim užskaityt ir žodžius :D

ačiū ačiū  :lol: tai jau ne apie žodžius ir pagalvojau  :lol: žiūrėsim, ar rankovės nepagadins reikalo, nes man pagal aprašymą atrodo platokos... :ax:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 06 rugsėjo 2017 - 09:09

soriuks už tą Ė :4u:  netyčiuks. penkis darbus dirbu, ir nei vienam žmoniškai nesusikaupiu :D

noriu norėt kokio nors mezginio taip nemirtingai.... žinot tą jausmą, ar ne :D

Atsakyti