Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kvyyyu, lietuti, kvyyyy!

Palaidinė tau būtų švelniai didelė. Pagaminta yra iš mano mylimiausios batistinės medvilnytės.

Galva, sakai, tiko? Naudok į sveikatą. Žiūrėk , ir nebeskaudės, kai bus prie kūno.

Tas testuojamas yra nereaaaaaliai gražus. Ir jo autorė yra stilinga. Seku instagrame aną. Tuoj vaizdus atnešiu.

Labrytux, škia. Šiandien ir ryt bus dvi gigadienos.

Atsakyti

Labas rytas:)

kol kas nelyja, ir tas gerai...

 kaip man smagu, kad Gadget grįžo :)  į sektą...Kartais, tiesa, ne viską suprantu, bet tiek gerų emocijų iš kiekvieno posto  :wub: rodos, kiekad nė apniukusių dienų nepasitaiko....

 

Jau klausiau, bet pasikartosiu: kažin kur Ingriduška? Kur tu , geroji dūšele?

Ir Saulėlydis, Niuma, Žuviukas, Soli-Sol? Ojei, kiek pradingėlių :blink: , jau nė nebevardinsiu.... :huh2: Vasara, per anksti rudeniu virtusi į apatiją nugramzdino? Darbai užspaudė?

 Katuk, ar šiandien konsiliumas?Gal kas paaiškės? :4u:  :4u:  :4u:

Olaiva, tokia kvailoka mintis stuktelėjo dėl nepaaiškinamų Luknės pilvo skausmų - gal kirminukų yra? Juk gyvūnų mylėtoja...bet, tikriausiai, apie tai jau galvota.

 

Gadget, įdomu padarą matau...Žavus. :D ..O kas tai yra ?

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 06 rugsėjo 2017 - 07:28

Labos

Nesimiega man. Ir aš visad nežinau, kada sveikintis, kada ne  :) Man vis dar ta pati diena, jums jau nebe :)

Pas mus neseniai nulijo ir griaudėjo smagiai virš galvų. Garsas, tai kaip skardiniai dangoraižiai sproginėję aplink būtų. Tai toks ir miegas...

Gadget, paguodei. Aš ant šilkinių (arba apsimetančių šilkinėm) bliuskyčių pasinešiau. Medvilnės man kartais per kietos būna. 

Ryyyyškų lūpdažį ir nagų laką nusipirkau  :B Artėjančių atostogų proga. O lūpų pieštuką pamiršau. Teks antrą kartą į medžioklę eit.

Savaitgalį planuojam prie jūros nuniaukt su nerealia kompanija  :yahoo:Ir šiaip gigamėnuo laukia  :yahoo: 

Gadget, o kas yr gigadienos? Kai daug visko telpa į tas pačias 24 val.?

Atsakyti

Va, testuojamukas https://www.instagra.../p/BX7M7ceA1-4/

Taaaip, gigadienos, jos tokios. Ir dar jų įtaka artimiausiam pusmečiui yra nemaža. Tai dienos planas kaip pas dontstopėlį ;)

Aš žinau, kad retsykiai parašau baltom eilėm, o jos gi ir turi nešt emociją.

Lietuti, batistinė medvilnytė, ana minkšta tanki ir plonutė  :wub:  :wub:  :wub:  Nors šilkas ir viskozė, kai ploni... Aj, ir kai stori, geri. Palaidiningi šie metai. Baltas/kremines 4 papirkau. O džiaugiuosi!!!!

Tas daiktas yra telefono dėkliukas su dekosiūlėm nertom. Vaidina kaip ir šunį, burnoje turės peleniniai rožinio aksomo liežuvį (grožiui ir ekrano valymui).

Atsakyti

palaidinių trūkumą jaučiu ir aššš :) bet matyt nepakankamą nes tingiu nueit paieškot :)

labas rytas

vakar mezgiau...yr šansų šiemet vaiko megztuką baigt

Atsakyti

Labas rytas  :mirksiukas: 

lietuti, testuojamas toks

Heroe_Natasja_edit_crop_medium2.jpg

Atsakyti

Samen2_edit_crop_medium2.jpg

Atsakyti

O! :) nepastebėjau, kad gedgetukas jau nuorodą įkėlė :) ačiū ;)

Man autorė irgi labai stilinga atrodo :) o tas testas tai man šįkart visai galvą susukęs :D vakar visą dieną, o atrodo, tęsis ir šiandien, galvoj skamba šita daina https://www.youtube....h?v=G6xr6VKg7sE tik žodiai mano kiti  :lol:

Tokie:

Here I am, this is me, 
What a gorgeos sweater this will be, 
Just two sleeves and I’ll be done! 
This adictive pattern is so fun! 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 06 rugsėjo 2017 - 07:55

Levelizzzz, abelo  :lietuva:​ 

Atsakyti

Levelizzzz, abelo  :lietuva:​ 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :victory2:  :victory2:  :victory2:​ 

Atsakyti

Man autorė irgi labai stilinga atrodo :) o tas testas tai man šįkart visai galvą susukęs :D vakar visą dieną, o atrodo, tęsis ir šiandien, galvoj skamba šita daina https://www.youtube....h?v=G6xr6VKg7sE tik žodiai mano kiti  :lol:

Tokie:

:clap_1:  :clap_1:  :clap_1:  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

O čia šio ryto įrodymas, kad tikrai tik dvi rankovės beliko :D

20170906_080546-1_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 06 rugsėjo 2017 - 08:01