Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

visas apėmusi rudeninė depresija ar tai apatija :hmm:

Atsakyti

Mane tai ištiko mezgimas :D

Vaikų nėr namuos, niekam nemaišau, tai varau :karsta:

Atsakyti

aš tai tiesiog tingiu...nu pas mane internetas irgi tingi..ir vadovybė panašu kad tingi...

Atsakyti

Mane užima vaikai ir mokslai, bet negaliu skųstis, leidžiu sau ir pamegzt :P kažkoks kablinis tas testinis man šįkart, dvi eilutės ir kūnas bus "done"  :)

20170905_152111-1_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 05 rugsėjo 2017 - 15:15

mm balta..koks siūlas?

Atsakyti

mm balta..koks siūlas?

NoName :D iš močiutės skrynios. Jau pabuvęs kažkuo (kuo tai net nežinau), gan daug sutrūkinėjęs, bet toks purus ir minkštas,nors su dantukais, bet ne dideliais :) kažkaip kartais man užplūsta idėjos būtent seniem siūlam :) tai ir šitą testą pamačius iškart šiti siūlai rėkt pradėjo :)

Atsakyti

o atrodo taip kaip mano cotton merino :D nu maniškiai ardyti irgi :D

Atsakyti

Man ner nei depresijos nei apatijos kol kas :-) tik reikalu uzderejo.

Abelo, kaip fainiai nufotkinai ir kaip man idomu, kad tu mezgi is senu ir siaip ardytu siulu, kazin ar sentimentu vedina ar is taupumo/praktiskumo, kaip dabar madinga mazint vartotojiskuma? :-)

Atsakyti

Fotkė tai čia impulsyviai taip gavos, tavo, Šarangėl, įkvėpta  :mirksiukas:  :ax: iš ardytų mezgu tikrai ne dėl taupumo :D megzčiau iš naujų irgi laaaaabai mielai :) gal daugiausia sentimentai :) Nes gi anksčiau tų siūlų gaut neidavo, močiutės visokiais keliais, visokiais žygiais juos medžiodavo, o kartais dar ir pačios verpdavo iš kokio kaimo vilnos parsivežę. Tai tie siūlai tokie su savo istorija, kurią nebūtina net kartais žinot, kad siūlas kažkokia šiluma ir rūpesčiu spindėtų  :wub: bent jau man susiprojektuoja tokios mintys :) o jei dar atrodo ir geros kokybės tas siūlas, nu niekaip negaliu išmest  :ax: nebent kandžių patvarkyti mirtinai :D va, stovi vieni pas mamą balkone močiutės siūlai, nemegzti net, sruogose, purūs, tikros vilnos, balti  :wub: nu bet kvaaaapas  :blink: toks netinkamo laikymo tikriausiai, priplėkęs ir dar avies lyg.... :blink: niekaip negaliu jo kol kas pašalint, nei skalbimu, nei šalčiu  :unsure: bet ir išmest nekyla ranka, tai jie laukia kažkokio nuosprendžio  :(​ 

Atsakyti

NoName :D iš močiutės skrynios. Jau pabuvęs kažkuo (kuo tai net nežinau), gan daug sutrūkinėjęs, bet toks purus ir minkštas,nors su dantukais, bet ne dideliais :) kažkaip kartais man užplūsta idėjos būtent seniem siūlam :) tai ir šitą testą pamačius iškart šiti siūlai rėkt pradėjo :)

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:​ 

Atsakyti

Naktiniai mezgesiai. 50 g nelygaus verpimo prancūziškos vilnos, kuri (tikriausiai ilgai) laukė manęs Kupiškio Midaroj. Sunaudojau visiškai visą siūlą. Paskutiniai galiukai suėjo padaro antakiui :)https://www.instagram.com/p/BYrI6kLhrn6/ 


Pridėta:

Atsakyti

Labos  

 

Kokia Gadget palaidinė  :wub:  Būtum arčiau, sugriešyčiau, pabėgčiau prigriebus... Kokia medžiaga?  

 

Ačiū už galvą  :4u:  Taip ir darysiu    :B 

 

Abelo, kažkas labai gražaus  :wub:   Yra paveiksliukas testuojamo? Pasirodyk raštą iš arčiau...    

 

Aš po kelias eilutes mezgu... 1,5 mm virbalais... Aooom. Ir net nežinau, ar patinka. Ir į knygą įkritau. Draugė padovanojo "Kiekviena moteris deivė", padeda galvą susitvarkyt ir mintis susidėliot. Pradedu suprast, kas man su tom nuotaikom darosi.  

 

Dėl darželio ir aš nepatarsiu. Gera auklėtoja mylinčia širdim geriausias vaistas. Manoji 2 sav. vienam taške stovėjo nuo ryto iki vakaro ir verkė, nei valgė, nei gėrė, nei į tuliką ėjo  :oh:  Atvedi ryte, atsistoja į savo budėjimo postą, vakare iš to pačio pasiėmi. Kol pagaliau kitos grupės auklėtojai leido ją apkabint, tada pradėjo gerėt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 06 rugsėjo 2017 - 00:30