Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos maisto gamintojos :) 

dontstop, kaip mano a.a. močiutė sakydavo, ale ir užsileidus tu, mergyt, šeimyną ant galvos, kad kiekvienam po meniu reikia :D o iš anytos išgirstum, kad meilė ir kantrybė begalinė pas tave savo šeimai  :wub: o tai kada bemegsi? :)

gadget3 rekomenduotą knygą turiu ir aš, bet dorai dar nevarčiau net  :oh: 

O dar apie mezgimą ir ne tik turiu reikalą :) jei kas žinot, yra toks Craftsy puslapiukas ( www.craftsy.com) su įvairiom mokamom ir nemokamom video pamokom įvairiais klausimais (visokiausias mezgimas, siuvimas, foto ir t.t.). Tai va, pirmadienį (tiksliau, kaip suprantu jau nuo šiąnakt), vieną parą visos jų pamokos bus nemokamos!! Aš tikiuos rast laiko ir pasinaudot bent minimaliai  :ax: 

Atsakyti

 

 

dontstop, kaip mano a.a. močiutė sakydavo, ale ir užsileidus tu, mergyt, šeimyną ant galvos, kad kiekvienam po meniu reikia :D o iš anytos išgirstum, kad meilė ir kantrybė begalinė pas tave savo šeimai  :wub: o tai kada bemegsi? :)

 

O dar apie mezgimą ir ne tik turiu reikalą :) jei kas žinot, yra toks Craftsy puslapiukas ( www.craftsy.com) su įvairiom mokamom ir nemokamom video pamokom įvairiais klausimais (visokiausias mezgimas, siuvimas, foto ir t.t.). Tai va, pirmadienį (tiksliau, kaip suprantu jau nuo šiąnakt), vieną parą visos jų pamokos bus nemokamos!! Aš tikiuos rast laiko ir pasinaudot bent minimaliai  :ax:

Taigi ne iš meilės gaminimui (anaiptol, visiškai nemėgstu stovėt prie puodų  :mega_shok: ), bet kad kitaip neišeina man  :hmm:  Vyras mėgsta valgyt riebiai ir sočiai, aš visada "ant dietos", tai arba storėju, arba gaminu atskirai sau liesiau ir dietiškiau. Sūnui negalima cukraus ir baltų miltų, dukra vienintelė kol kas lepinama, jei kažko nevalgo, gaminu jai atskirai, ką ji mėgsta  :) O megzt spėsiu  :)  Mėnesį, kol vyras buvo atostogose, negaminau, ir nepasakyčiau, kad laisvo laiko turėjau daugiau, kažkur jis dingdavo, kai visi namie būdavo, tai su vienu, tai su kitu užsiimi, kiekvienas reikalauja sau dėmesio... Aš žiauriai laukiu rytojaus, kai pagaliau vyras darban, o vaikai - ugdymo įstaigan iškeliaus, o aš ramiai sau  virbalais mosuosiu, va ir craftsy bus kada pastudijuot, ačiū už užrodymą  :4u:​ 

Atsakyti

Labas :4u:

 

Laukiu ir aš rytojaus, kai liksiu namuose vienas :bigsmile: :yahoo:

 

Suknelė :D

Superextragreitai nufotografuota, tai tik grįžusi namo pamačiau, kad iš penkiasdiešimt kadrų nei vieno gero :D

tai siūlas kabo :blink: :D

tai pirštas objektyvą dengia :lol:

Priedas  006.JPG   255,67KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  3.jpg   234,82KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  018.JPG   390,49KB   0 Parsiųsta kartų


Pridėta:

  • Priedas  2.jpg   307,88KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 03 rugsėjo 2017 - 13:39

Labos 

Ristina kaip visad  :wub: 

Pasirodau dvi skolas:

IMG_2283_medium.JPG

Siūlas MillaMia Soft Cotton.

IMG_2288_medium.JPG

Siūlas Just Yarn Cotton SIlk. Meilumo švelnumo  :wub: Rankovės galėjo būt ilgesnės, bet sumezgiau iki paskutinio galiuko. Jei truks ilgio, bus proga naujoms riešinėms :)

Atsakyti

Lietuti, labai gražūs megztukai ir tinka prie šito sijono. Tokia vasariška, gaivi ir lengva nuotraukose.

Ristina, labai puiki suknelė. ir pakankamai gerai matosi. :)

Atsakyti

Sveikos,

Šiandien dar nemezgiau, truputį pagastroliavom po kaimus, nors nuo pietų įsilijo kaip reikiant, tai jau grįžom išvis su tamsa.

Kiek pasirodymų šiandien  :bigsmile: 

Lietuti, pirmas koks dailus... ir raštelis ir spalva, ir šiaip :D O tokiu raštu nebuvai nieko mezgus? 

Ristina tai kaip visada, nors šita suknelė tai nežinau ar tau tinka... O gal dar neįprasta šiltą rūbą matyt :D Nes nesuprantu kas negerai, lyg viskas gerai, bet kažkas ne to :D

Mano atostoginė ripsinukė irgi šiandien buvo įamžinta, nors irgi situacija panaši, lyg ir viskas gerai, siūlas fainas, spalva graži, kritimo yra, bet rinkę kiekvieną parodo, tokia laisva ir beformė, nors nedidelė, tai nežinau koks jos likimas, iki kitų metų sugalvosiu :D 

IMG_2459_medium2.JPG

IMG_2499_medium2.JPG

IMG_2430_medium2.JPG

IMG_2476_medium2.JPG

IMG_2522_medium2.JPG

Atsakyti

Šarange, labai įdomus tavo variantas. Ties visokie kreivumai labai žavūs su cinkeliu. :wub:

Ir rinkių, bent jau nuotraukose nematyti.

Atsakyti

Šarange, tikrai įdomi tavoji ripsinukė :bigsmile: ir spalva - valgoma :D tavo megztos bliuskės kraštelis lb gražus.

 

O sukne juk ne mano :rolleyes: ji man didokoka ir trumpokoka ryškiai :D

Atsakyti

Ristina, nu va ir atsakei į visas mano abejones :D 

Ačiū už laurus mano ripsinei, cinkelių idėja gimė bemezgant, ekspromtu, vis durniau bus, galvoju... :D Rinkės tai arba išlygintos (prieš fotkinant),  arba ištrintos (po), kiek imanoma, aišku....  O kad realiai galima būtų nusitrint rinkes.... :D :D

Atsakyti

Labas rytas Lietučio bliuskutės  :super:

Ristinos suknelė  :super: Šarangės ripsinukė su cinkeliais  :super:  Su rankovėmis nieko nedariai?

Einu tėvuko katiną pamaitint.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 04 rugsėjo 2017 - 08:02

labas rytas :) ooo grožiai grožiai

ir Lietučio bliuzelės prie romantiško sijono ir šarangės ripsinukė super, nesuprantu ko tu ja nepatenkinta

Ristinos suknelė primena kad artinasi ruduo šimtamyliais žingsniais, bet dar ne šiandien, dar nesinori tokios

labiau norisi ripsinukę damušt :)

Atsakyti

labas labas,

darbo liaudis renkasi....

baigėsi tos keistosios atostogos...bet reikalai tai nesibaigė :oh:

kaip sekėsi šiandien po mokslus/darželius išsivažinėti?

kaip gražiai mezgat... bet kažko tai tingiu komentuot atskirai :D  nu nes dingo susidomėjimas. lauksiu sugrįštant :D

pasisiuvau ir naktines užuolaidas. bet esu nepatenkinta. ne siuvimu. audinio pasirinkimu, tiksliau spalvos. šššš žodžiu. nu bet 200 euriukų taip lengvai neišmesi. dabar teks gyventi...

savo dryžių kankinamą numečiau. viskas beveik gerai, bet spalva nepatinka ir supratau, kad nenešiosu dabar. liko rankovės. paėmiau ir nuardžiau alpakinę žalią kišenėtą. nes kišenės vertėsi negražiai ir buvo per žemai. bet kadangi buvo jau panešiota, ta ardyta vieta gali būt ir nelabai graži, bet prie filmo visai smagiai mezgasi ta alpaka :wub:  lėtai, bet gal žiemai ir užbaigsiu :D

na, ir pabaigai paverksiu-su MB nieks nepasikeitė. ima neviltis.

kam reikia sveikatos balionų :4u: :4u: :4u: :4u:

Atsakyti