Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ingriga  :4u:  :4u:  :unsure: 

Aš šiandien kepiau seną gerą ir pamirštą sprandinės armonika, niam niam :) Vištiena ir man kažkaip atsibodo jau, tiek gamint, tiek valgyt...

Atsakyti

Ingriga  :4u:  :4u: 

man kažkaip nesinori mėsos šiuo metu, net nežinau ko mėsiško norėčiau :) 

Man tai sunkiai sekasi su maisto gamyba... Gaminti galiu, jei žinau ko noriu, o jei .... ?

Atsakyti

Ingriga stiprybes!!!!

Atsakyti

Ingriga stiprybes!!!!

Prisidedu.

Švieži kazlėkai su bulvėm  :lietuva:​ 

Atsakyti

Knyga nemėsiškam įkvėpimui

http://www.almalitte...o-receptai.html

Atsakyti

DSC_7691_medium2.jpg

Atsakyti

koks šiltas vakaras  :wub:  nemezgu,į laužą vėpsau  :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 02 rugsėjo 2017 - 23:21

Labos

Frekei užuojauta  :4u: 

Ingriga, stiprybės, tėvukui sveikatos  :4u: 

Ta vegetariška žydų knyga labai praverstų  :unsure: Mėsiško ir aš nenoriu, nemėsiško skanaus nesugalvoju, tai išvis negaminu  :oh: Gal tikrai vištos kulšelių nupirkt ir padaryt, atrodo paprasta. Ačiū, Abelo  :4u: 

Šiandien irgi nemezgiau. Irgi šiltas vakaras, mažosios prašymu važiavom fejerverkų žiūrėt (pirmadienį Darbo diena, tai švenčiam) Aišku, mažoji eilinį kartą fejerverkų triukšmo išsigando, bet jau bent žiūri  :bigsmile: Pažanga. Man tai fejerverkai kažkas nežemiško  :rolleyes: 

Atsakyti

Knyga nemėsiškam įkvėpimui

http://www.almalitte...o-receptai.html

Ta knyga ne kaip kokia Beatos ar kt., ji tokia... nebaisiai tiksliai surašyta, bet tokiam įkvepiančiam paskaitymui labai tinkama.

Pamenu RU citatą apie prieškarinę (iki 2017 m.) maisto gaminimo knygą "tuo atveju, jei jus užgriuvo svečiai, o jūsų namuose nieko valgomo, nusikabinate nuo aukšto kumpį ir ...."

Atsakyti

O mes o mes o mes abu vakarus iš eilės nenuvykome Neries baleto pažiūrėt. Nu va ot.... Jaučiu, ir AKD koncertą avietėse pragrybavom.

PS mano viena skaros eilutė dabar yra 300 km ilgio (kiek važiavom, tiek nėriau), apliiiiink visą perimetrą. Reik trumpint škia raštelį.

Atsakyti

man kažkaip nesinori mėsos šiuo metu, net nežinau ko mėsiško norėčiau :)

Man tai sunkiai sekasi su maisto gamyba... Gaminti galiu, jei žinau ko noriu, o jei .... ?

Sveikos  :4u: 

Man irgi kažkaip nebesinori nei mėsos, nei paukštienos, spėju, po vasaros grilinimosi sezono, atsibodo tiesiog  :) 

Bet dabar gi pats daržovių sezonas!

Vakar gaminau varške ir daržovėmis kimštas paprikas, šiandien kepu cukinijų apkepą, ryt bus kažkas iš moliūgo  :essen: 

Nuo šiandien ir vėl grįžtu prie nuolatinio maisto gaminimo, ryt dviem šeimos vyrams reikės paruošt lauknešėlius. Ir dar pusryčius teks vakarais gamintis, kad sūnus rytais pats galėtų ruoštis mokyklon...Na ir aišku visus kitus maitinimus, kiekvienam šeimos nariui atskirai... :karsta:​ 

Atsakyti

Dontstopėli.... omaigaaat... ​ 

Atsakyti