Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaiva, vyro nepamiršk :D  o su trečiais ir penktais dubliais tai nenustebinsi.... :D

Kokia sunki galva, nei miegot, nei kažką nuveikt... sėdžiu, kaip apuokas  :happy: 

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Na ką naujas sezonas prasidėjo :)  Nauja mokykla ir mokytoja užskaityta :D  Dar ir sostinės dienose pasitrynėm, knygų papirkau ir lašinių :D 

Gal eit pamegzt, bet kažkaip po šios savaitės tik drybsot ir nieko neveikt noriu. O dar laukia kita savaitė - 5 dienų auditas :B  Ir deja audituosiu ne aš :B 

Atsakyti

Sveikos,

Olaiva, ar tu mezgi Soft Donegal tvidą rankomis? Tau irgi jis sukdavosi?

Atsakyti

Labas rytas,

 

Mezgu nuo 7h, nesimiega ... Panašu, kad ir diena nusimato lietinga - mezginga.

 

d55618d751f7ceeace385310136bf30a.jpg

 

36795720421_463d60f644_z.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 02 rugsėjo 2017 - 08:28

Sveikos, Olaiva, ar tu mezgi Soft Donegal tvidą rankomis? Tau irgi jis sukdavosi?

nea,man jis nesisuko ;) iš jo du brūžinau ir du virbalavau.ir dabar dar vieną pradėsiu virbaluot

Atsakyti

IMG_2324_medium2.JPG

IMG_2321_medium2.JPG

Atsakyti

Geltona šetlandinė širdelė  :wub: 

Freke  :console: 

Sakot, tvidus ir vilnas mezgat? Aš savo amžinai skarai kraštuką pradėjau. Dar 40 gramų ir baigsiu. Merinas.

Atsakyti

Freke, uzjauciu

Atsakyti

Laba dienelė  :mirksiukas: 

Šarangės rytas koks jaukus ir meiliai geltonas  :wub: 

Olaivos pakartotiniai dubliai rudeniški  :wub: ir mano eilėj yra šita skara iš dundagos. Gal ateis eilė net šį rudenį :D

Freke, užuojauta  :( 

O aš šiąnakt prastai miegojau, atsikėliau apypiktė, tai vyras sakė, vaikai, ruoškitės - mama karingai nusiteikus, bus generalkė  :lol: ale tikrai, va, pasitvarkiau, vyrą pašokdinau ir iškart ramiau  :victory2: kepa "mėsytė ant kaulo" (vištos kulšelės) ir bulvės, galima pamegzt :) mezgu testinį susikaupus, kad tik spėčiau terminui (kūno liko koks 10cm, po to rankovės), iš senoviškos vilnos (vėl bandau prikelt ardytą siūlą naujam gyvenimui :ax:​ ) ir net labai maloniai kažkaip ji tarp pirštų jaučias  :wub: matyt, tas lietus ir artėjantis ruduo vilnom meilę prikelia :) 

Atsakyti

Sveikos, 

lietingą dieną :)

Freke užuojauta.

Gražiai mezgate, viena už kitą vis gražiau. Gražiai atrodo ta skara Šarangės, ar tas rudeninis geltonumas, ar skylutės :D

Pas mane keli pradėtukai ir niekaip neužbaigtukai :) reikia kažkaip susiimti, gal rudenį jau išeis susiimti ir pabaigti.

Abelo, kaip tą mėsytę kepi? Turiu vištienos, bet man kažkaip nesivalgo ji :( net nežinau kaip pasigaminti, kad būtų skanu.. 

Atsakyti

Abelo, kaip tą mėsytę kepi? Turiu vištienos, bet man kažkaip nesivalgo ji :( net nežinau kaip pasigaminti, kad būtų skanu.. 

Kad paprastai labai, kulšeles ar blauzdeles pateplioju aliejum, įtrinu prieskoniais, garstyčiom,pašlakstau sojos padažu ir kepu orkaitėj stikliniam uždaram inde arba rankovėj toj plastikinėj apie valandą. Šalia dažnai kepa bulvių su lupynom puselės ir būtinai reikia kokių žalių salotų, bent jau pomidorų su grietine :) bent jau mums :)

Vaikams smagiausia, kad iškepus ar nutraukiu skurikę ir tą išlindusį kauliuką apsuku popierine servetėle ir graužia paėmę į ranką :) vienoj rankoj bulvė arba agurkas, kitoj blauzdikė :D

Atsakyti

Šarangė graži skara  :wub: 

Aš šiandien nepamezgiau, tėvuką paguldžiau į ligoninę, reanimacijoj stebėjimui  :( Tikiuosi viskas bus gerai 

Atsakyti