Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(ra2ga @ 2018 03 06, 16:04)
as rusu soc.tinkle uzmaciau, moterys ir sau pirkosi vaikiskus, nes apsimoka pagal kaina, tik kieki didesni geria  biggrin.gif
po preke stulpelu parasytas galiojimas, svoris, prekes kodas ir t.t.
skysta omega iki 06/2018 (bet skaiciau rusu forume, kad gauna su ilgesniu galiojimu, be to manau, kad sugerti iki rugpjucio galima laisvai)
o kiti iki 11/2019

Bet tai kaip tie pirminiai šaltiniai sužino? biggrin.gif Kurioj vietoj užmato? Gal į paštą kokias naujienas gauna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2018 03 06, 15:18)
Bet tai kaip tie pirminiai šaltiniai sužino? biggrin.gif Kurioj vietoj užmato? Gal į paštą kokias naujienas gauna rolleyes.gif

kazkuri pirko vaikams omega isidejo i krepseli kelias ir netycia taip gavosi smile.gif
Atsakyti

Nu panos, nesuprantu, sakiausi kokius 6 kartus iš eilės siuntinius kurių vertė buvo netoli 100 eur. ir visi sėkmingai atkeliavo iki mano durų be jokių mokesčių. Kas čia per mistika?.. Nejaugi visus kartus praslydo :/ dabar vėl naują užsakymą už 80 eur. suformavau, žiūrėsim kaip bus. Ar jūsų dažnai muitinėje stringa ir reikia kokius popieriukus siųsti?

Atsakyti
Neseniai gavau ilgai lauktą siuntinį: https://www.iherb.co...mp;rcode=KTM897.
Pasirodo, vėl pašte gulėjo mėnesį.. Dar vasario pradžioje gavau sms, kad atėjo siunta, tačiau pašte su tuo numeriu nieko nerado ir pasakė, kad jis neteisingas, o sms gavau per klaidą. Po to karto dar ėjau prašyti, kad paieškotų, ar nėra man siuntinių - nebuvo. Ir galiausiai gavau lapelį, kad atėjo siunta. Atsiėmusi supratau, kad ant jos užrašytas tas pats siuntos numeris, kuris ir buvo siųstoje sms. Bet juokingiausia, jog buvo akivaizdžiai nutrinta gavimo data ant spaudo, turbūt, kad nesuprasčiau, kiek laiko dėžė pragulėjo pašte biggrin.gif
Suprantu, kad klaidos pasitaiko kiekviename darbe, bet nemaloniai nuteikia toks bandymas tai nuslėpti vietoj to, kad tiesiog pripažinti ir atsiprašyti unsure.gif

Gavau:
- Acerola milteliai. Natūralus vitaminas C + šiek tiek sintetinės askorbo rūgšties. Dažnas pirkinys, geriu kartu sumaišius su taurino ir lizino milteliais - gaunasi malonus, švelnus skonis.
- Alavijų skystis. Taip pat dažnas pirkinys, naudoju namų gamybos kosmetikoje.
- Priobiotikai. Visuomet jų stengiuosi turėti namie.
- Tepalas su siera nuo spuogų. Naudojant pagal instrukcijas efekto nelabai mačiau, kol galiausiai radau tinkamiausią naudojimo būdą sau: tepu didelį sluoksnį ant pavienių spuogelių ir laikau per naktį. Išsausina teptą vietą, bet tuo pačiu ir pagreitina gyjimą. Be to, jaučiu, kad nėra toks agresyvus, kaip, pavyzdžiui, benzoilo peroksidas.
- Vitaminai D + K + jodas. Įtariai žiūriu į Life Extension produciją, bet nusprendžiau išbandyti šį papildą vien dėl to, kad sudėtis man pasirodė gera ir įvairi.

Papildyta:
QUOTE(Vaidusikas @ 2018 03 06, 16:38)
<p>Nu panos, nesuprantu, sakiausi kokius 6 kartus iš eilės siuntinius kurių vertė buvo netoli 100 eur. ir visi sėkmingai atkeliavo iki mano durų be jokių mokesčių. Kas čia per mistika?.. Nejaugi visus kartus praslydo :/ dabar vėl naują užsakymą už 80 eur. suformavau, žiūrėsim kaip bus. Ar jūsų dažnai muitinėje stringa ir reikia kokius popieriukus siųsti?
</p>


Tikrai mistika.. Paskutiniu metu ypač daug buvo muitinėje stringančių siuntinių. O kokį siuntimo būdą renkatės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arkana: 06 kovo 2018 - 14:57
QUOTE(ra2ga @ 2018 03 06, 11:16)
krepselis su nemokamu
https://www.iherb.co...mp;rcode=PDK532
didele bonke zuvu kolageno ir Astaxanthin kartu su vitaminu D padare nemokama siuntima.

dabar tas Astaxanthin geris siuntimui nunulinti, tik reikia ji pirkti kartu su kokia nors preke is Healthy Origins https://www.iherb.co...healthy-origins ir tada jo kaina pasidaro 1 doleris (0,82€)

Pabandziau suformuoti si krepseli ir gavosi suma 22.74 eur. Kaip manore ar neuzklius tie centai muitinei?
As tik uzsakymu darymo pradzioje smile.gif, tai man dayg klausimu kyla...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 06 kovo 2018 - 15:26
QUOTE(Shalimar @ 2018 03 06, 08:52)
Taip, minkstutis ir svelnus. Bet maniske trumpaplauke, kai turejau ilgaplauki kaukazo avigani tai vargau ieskodama sampuno.. Pas jus garbanotas, dar kiti poreikiai smile.gif Bet galit pabandyti, sudetis gera. Ir man patinka, kad kietas, gana patogu su tokiu plauti.


Mano anglų spanielė, ne amerikiečių, tai tik ausys ir kojos kiek garbanotos, na bandysim tada. Noriu ir šuniukui kuo geresnės sudėties produktų. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 06 kovo 2018 - 15:41
QUOTE(Ikulia @ 2018 03 06, 16:25)
Pabandziau suformuoti si krepseli ir gavosi suma 22.74 eur. Kaip manore ar neuzklius tie centai muitinei?
As tik uzsakymu darymo pradzioje smile.gif, tai man dayg klausimu kyla...

uz kokia suma krepselyje gaunasi vitaminas D?
pirma karta perkat? pabandykit i langeli irasyti nuolaidu koda PDK532 (galit ir bet kurios kitos nares irasyti) turi sumazinti 5 proc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 06 kovo 2018 - 15:53

kadangi mes prakaituojame labai ir mum reikia nervinei sistemai, taip skyre 4u.gifmes su vitaminu D3 geriam 4u.gifcia medikai taip paskyre 4u.gifir sunui mano 9 m. 4u.gifNes sunu labai piktas ui ui koks pikts, dabar jau gerenasi situacija 4u.gifkoncentruot demesi sunku jam, ypac kai pamokas reikia daryt 4u.gif

 

Gal galite plačiau papasakoti, kokios problemos vaikui ir ką bei kokiomis dozėmis skyrė gydytoja  :hmm:​ 
 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jira: 06 kovo 2018 - 16:48
Sveikos, ka vartojat policistiniam kiausidziu sindromui? Sakau reikia mesti gerti kontraceptines ir padandyti pasitvarkyt situacija naturaliau unsure.gif pagrinde del odos ir plauku riebalavimosi ir giluminiu spuogu... Ka ir kaip butu galima pavartoti? 4u.gif Dekoju atsakiusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar šiek tiek numatomų akcijų 4u.gif greit atsiras prekių
Euro Herbs Special
Baby special
Eye Care Special
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2018 03 06, 18:19)
Sveikos, ka vartojat policistiniam kiausidziu sindromui? Sakau reikia mesti gerti kontraceptines ir padandyti pasitvarkyt situacija naturaliau  unsure.gif  pagrinde del odos ir plauku riebalavimosi ir giluminiu spuogu...  Ka ir kaip butu galima pavartoti?  4u.gif  Dekoju atsakiusioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ilgas kelias laukia. Geriausia nuo valymo pradėti, nes nuo visų kitų papildų gali ir poveikio nesijausti, kol organizmas neatsigavęs bent kiek.
Kažką iš šių
https://www.iherb.co...60?rcode=JAK307
https://www.iherb.co...25?rcode=JAK307
https://www.iherb.co...32?rcode=JAK307
Atsakyti

Per paštą renkuosi, paprastą. Na žiūrėsim kaip su šiuo bus, kadangi vis tiek vienos prekės suma viršija 22 eur., vis rizikuoju, gal ir šįkart pavyks :) tfu tfu tfu

Atsakyti