Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

apie gyvunus uzejo kalba ir as noriu paklausti.
Musu kate plinka. bet greiciau ne plinka, o ji pati save laizo iki plikumo (nugara, uzpakalines kojos, pilvas), nulaizo oda iki kraujo. Veziojom i veterinarus, sake, kad nuo nervu, kad labai baiksti kate ir nerviskai ji taip daro. Katyte grazi, kaip siamo. Labai gaila jos, juk kankinasi.
Gal zinot tokiu atveju ir kaip gydyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 03 05, 08:39)
apie gyvunus uzejo kalba ir as noriu paklausti.
Musu kate plinka. bet greiciau ne plinka, o ji pati save laizo iki plikumo (nugara, uzpakalines kojos, pilvas), nulaizo oda iki kraujo. Veziojom i veterinarus, sake, kad nuo nervu, kad labai baiksti kate ir nerviskai ji taip daro. Katyte grazi, kaip siamo. Labai gaila jos, juk kankinasi.
Gal zinot tokiu atveju ir kaip gydyti?  4u.gif


Draugės katei taip buvo, nustatė, kad paodinę erkutę turi. Vet. vaistinėje specialių lašelių būna, vieną kartą užlašini ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2018 03 04, 19:59)
<p>Moterys, gal galit rekomenduot kokį šampūną gyvūnams? Geros sudėties rolleyes.gif
</p>

As savo labradorei sita naudoju https://gr.iherb.com...ar-4-2-oz/41252
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 03 05, 09:57)
Draugės katei taip buvo,  nustatė, kad paodinę erkutę turi. Vet. vaistinėje specialių lašelių būna, vieną kartą užlašini ir viskas.

stai tau... galit pasiteirauti, gal prisimena kokie ten lasiukai?
Atsakyti

Sveikos :) ar yra dar laukianciu vasario pradzios siuntinuku? As laukiu vasario 5, pagal trackinga raso kad 15 diena pasieke musu muitine. Kas vyksta su siuntimu paskutiniu metu....

Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 03 05, 09:24)
stai tau... galit pasiteirauti, gal prisimena kokie ten lasiukai?

Neskubekit su lasiukais, negi vet nedare tyrimo?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 03 05, 11:01)
Neskubekit su lasiukais, negi vet nedare tyrimo?

nedare. tik taip paziurejo ir pasake, kad ji cia nuo nervu.
gyvenam provincijoj. nezinau tevai ar 2 ar 3 kartus veze. turim 2 veterinarus. jokiu tyrimu.
nezinau kokie veretinarai, bet sterilizavo kate, o ji vistiek "eina laukais" kai ateina reikalas smile.gif
Atsakyti

Labas rytas. Gal pasikartosiu su klausimu. Jei aš pirkčiau prekių už daugiau nei 22 Eur (mano atveju krepšelis gaunasi 46 Eur), bet siuntimą imčiau per DHL, ar taip pat galiu užkliūti muitinei? Užreklamavot žuvų taukus man :angel_not: 

Atsakyti
QUOTE(Ramune_lt @ 2018 03 05, 11:39)
<p>Labas rytas. Gal pasikartosiu su klausimu. Jei aš pirkčiau prekių už daugiau nei 22 Eur (mano atveju krepšelis gaunasi 46 Eur), bet siuntimą imčiau per DHL, ar taip pat galiu užkliūti muitinei? Užreklamavot žuvų taukus man angel_not.gif 
</p>

pas jus 1 preke? ar kelios? jeigu kelios tuomet geriau kelis pirkimus daryti
kurie zuvu taukai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 05 kovo 2018 - 11:33

Blyn... neina man nei nuorodos įkelti, nei konkrečiai asmeniui į jo žinutę atsakyti :hmm: , kažkoks kompas nenormalus, arba blondė kuri sėdi prie kompo visiškai technologijose nesigaudo ... Žodžiu, ra2ga, į krepšelį įsidėjau dvejus žuvų taukus Wiley's Finest firmos (vieni vaikiški, kiti suaugusiems) ir dar esu įsidėjusi Aloe Vera Concentrate. Prekės viso gaunasi trys, bet jų nelabai eina išskaidyti, vis tiek suma sumarum gaunasi du siuntiniai po 23 Eurus, arba vienas siuntinys už 46 Eurus.

Atsakyti
QUOTE(Ramune_lt @ 2018 03 05, 10:39)
<p>Labas rytas. Gal pasikartosiu su klausimu. Jei aš pirkčiau prekių už daugiau nei 22 Eur (mano atveju krepšelis gaunasi 46 Eur), bet siuntimą imčiau per DHL, ar taip pat galiu užkliūti muitinei? Užreklamavot žuvų taukus man angel_not.gif 
</p>


100% uzkliusit
Papildyta:
turiu sita: https://www.iherb.co...-oz-30-ml/11322
Jamaica dogwood. Gal kam reikia?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 03 05, 10:17)
nedare. tik taip paziurejo ir pasake, kad ji cia nuo nervu.
gyvenam provincijoj. nezinau tevai ar 2 ar 3 kartus veze. turim 2 veterinarus. jokiu tyrimu.
nezinau kokie veretinarai, bet sterilizavo kate, o ji vistiek "eina laukais" kai ateina reikalas smile.gif

Butinai odos tyrima padaryciau.
Atsakyti