Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(eglaite2 @ 2018 02 22, 22:42)
Su kuo dedat krepseli California Gald Nutrition Kalogena, kad siuntima numustu? smile.gif

radau tik taip krepšelis
Jei dar nepirkote iš trial probiotikų už 0,78 eur, bandikite įsimesti California Gold Nutrition, LactoBif Probiotics, 5 Billion CFU, 10 Veggie Capsules
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2018 02 23, 09:24)
<p>Kreipiuos i kalageno vartotojus.</p><p>kiek suprantu is jusu komentaru tai del grozio tas miltukais geriausias</p><p>o del sanariu kapsulemis.</p><p>ar teisingai supratau?</p><p>man reikia sanariams pagalbos</p>

sąnariams man rekomendavo šitą, nes visko jame reikalingo yra
https://www.iherb.co...ggie-Caps/40634
bet esant problemoms reikia gerti ne trumpiau kaip 3 mėn.
Atsakyti

Sveikos,

 

prašau pagalbos išsirenkant vitaminus. Maitinu 7 mėn. kūdikį, pasidariau kraujo tyrimus, daug ko trūksta :(

Hemoglobinas žemas, gersiu Tardyferon (sunkiai man įsisavina ir t.t.). 

Plius trūkumas D vitamino, Magnio ir Kalis ant ribos. Daktarė išrašė šiuos papildus.

Susidėjau krepšelį, tik neapsisprendžiu geriau kartu MG+K, ar atskirai. 

Ką manot apie mano pasirinkimus? :) Ačiū

 

https://www.iherb.co...97&rcode=THZ318

 

Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2018 02 22, 10:03)
Sveikos, gal kuri vartojote https://www.iherb.co...eggie-Caps/5832  Rekomendavo kaip gerą preparatą išvalyti organizmą, bet... pirmą dieną naudojau po dvi piliules, lyg ir nieko, antrą vos prarijau vieną piliulę, pykina, blogai jaučiuosi... lyg ir skrandis neveikia, gal kuri susidūrėte, ir galėtumėte pasakyti ar taip turi būti ar čia kažkas ne taip...

Buvo taip mano mamai, rabarbaro saknis kai kam kelia tokio tipo alergijas. Reikia padaryti pertrauka ir vel bandyti gerti, organizmas papranta. Tiesiog tai stiprus papildas, nes su paprastom arbatelem nelabai ir issivalysit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2018 02 22, 11:44)
Čia grečiausia visų tipų sudėtas, nes tokios informacijos nerašo ant pakuotės. Tik parašyta, kad naudingas viskam : sąnariams, kaulams, odai, plaukams ir nagams. Gėriau jį, dvi mažesnes dėžutes sunaudojau. Tai pirmiausia poveikį pajutau sąnariams, nebeliko sustingimo, jokio diskomforto. Dar sustiprėjo nagai ir pagražėjo veido oda, apie spuogelius užmiršau, nors anksčiau dygdavo vienas kitas. Plaukai mano ir taip vešlūs, tai kažkokio poveikio nepajutau.  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Bandysiu, užsisakiau. Man viskam aktualu, tik nagais nesiskundžiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hopeidea: 23 vasario 2018 - 14:07

Aciu kas dalinotes patirimi del probleminiu sanariu

Atsakyti
Skaitau šitą temą ir man vis toks klausimas neduoda ramybės ax.gif
Kodėl ne fb grupė? Ar dėl konfidencialumo, ar tiesiog iš įpročio?
Labai pasigendu laikinimo, sekimo funkcijos ir posto išsisaugojimo. Be to, kaip patogu būtų paieška su #, kai gali lengvai rasti naudingą info, nebeklausinėti iš naujo. Pvz. apie ką tik diskutuotus papildus sąnariams. Na čia aš pasvajojau, bet vis tik, kodėl taip yra? bigsmile.gif
Atsakyti

Prasom sukurti grupe ir pakviesti uzdaram rate diskutuoti 😉

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.kite: 23 vasario 2018 - 17:00
QUOTE(Hopeidea @ 2018 02 23, 15:11)
Skaitau šitą temą ir man vis toks klausimas neduoda ramybės ax.gif
Kodėl ne fb grupė? Ar dėl konfidencialumo, ar tiesiog iš įpročio?
Labai pasigendu laikinimo, sekimo funkcijos ir posto išsisaugojimo. Be to, kaip patogu būtų paieška su #, kai gali lengvai rasti naudingą info, nebeklausinėti iš naujo. Pvz. apie ką tik diskutuotus papildus sąnariams. Na čia aš pasvajojau, bet vis tik, kodėl taip yra? bigsmile.gif


Yra tų grupių facebooke, bet diskusijų aktyvių nėra. Man smagiau čia bendrauti biggrin.gif

Aš švelniai pasakius nustebus - muitinė sulaikė vasario 7 d. siuntą, kurios subtotal 20,89 eur. Jie ką, neturi ką veikt blink.gif
Vieną siuntinuką vistik šiandien gavau vasario 9 dienos be muitinės patikrinimo
https://www.iherb.co...41081_NFS-04913
Siuntimas nulis, visi papildai draugei. Omega 3 moterims su nakvišų ir linų sėmenų aliejais pastovus pirkinys, išbandytas jau. Seleną ir cinką gers draugės suaugusi dukra, endokrinologės rekomenduoti papildai.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 23 vasario 2018 - 19:28
QUOTE(Jolancike @ 2018 02 23, 20:07)
Yra tų grupių facebooke, bet diskusijų aktyvių nėra. Man smagiau čia bendrauti  biggrin.gif

Aš švelniai pasakius nustebus - muitinė sulaikė vasario 7 d. siuntą, kurios subtotal 20,89 eur. Jie ką, neturi ką veikt  blink.gif



Iherb ant dezutes raso suma be nuolaidu, as kaip tik stebiuosi kad praleidzia su 27 -28 dol ant dezutes, gal jau daugmaz gaudosi, kad eurais bus iki 22 smile.gif paskutini kart gavau dezute su 29 dol deklaravimu ant dezes, keista kad praleido ax.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2018 02 23, 10:24)
Kreipiuos i kalageno vartotojus.

I tipo kolagenas. Sudaro daugumą mūsų kūno audinių. Sąnarių, menizų, tarpslankstelinių komponentų, odos, arterijų ir venų sienelių, akies ragenos, dantų, kaulų, raiščių, sausgyslių - visa tai turi I tipo jungiamąjį audinį. Žemos kokybės ir I tipo kolageno trūkumas sukelia įvairias ligas: sąnarių sunaikinimą, tarpslankstelinę išvaržą, pooperacinių randų, strijų ir randų atsiradimą, osteoporozę, raiščių ir sausgyslių silpnumą, sausumą, nukarusi odą ir raukšlėjimą.

II tipo kolagenas. Didelė dalis randasi sąnarių kremzlėje, tarpslanksteliniuose diskuose, stiklakūnio akyse, sausgyslių dalis.

toliau ssiverskit, tingiu biggrin.gif

I тип коллагена. Составляет большую часть тканей нашего организма. Хрящи суставов, мениски, межпозвонковые составляющие, кожа, стенки артерий и вен, роговица глаза, зубы, кости, связки, сухожилия, рубцовая ткань — всё это имеет в своём составе соединительную ткань I типа.
Низкое качество и недостаток коллагена I типа приводят к множеству заболеваний: разрушению суставов, межпозвонковым грыжам, предрасположенности к послеоперационным рубцам, растяжкам и шрамам, остеопорозу, слабости связок и сухожилий, сухости, обвисанию и сморщиванию кожи.

II тип коллагена. Большое количество содержится в хрящах суставов, в межпозвонковых дисках, в стекловидном теле глаз, является частью сухожилий.

III тип коллагена. Содержится с большим количеством эластина в хорошо растяжимых соединительных тканях кожи, кишечника, матки, лёгких, в мелких хрящах и сухожилиях, в стромах костного мозга, в хрусталике глаза.

IV тип коллагена. Из этого типа коллагена состоят почечные мембраны, часть хрусталика и очень тонкие волокна (например, тонкие волокна, образующие слуховой аппарат).
Все эти типы коллагена являются основными и составляют более 90% наших тканей. Остальные типы коллагена менее интересны, но также являются частью разной соединительной ткани нашего организма.
Papildyta:
QUOTE(MAdene @ 2018 02 23, 14:26)
<p>Sveikos,</p>
prašau pagalbos išsirenkant vitaminus. Maitinu 7 mėn. kūdikį, ...

rinkites is Prenatal (nesciosioms), tai tiks ir maitinant https://www.iherb.co...rch?kw=Prenatal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 23 vasario 2018 - 22:05
QUOTE(b.kite @ 2018 02 23, 18:59)
<p>Prasom sukurti grupe ir pakviesti uzdaram rate diskutuoti 😉</p>

Neturėjau mintyje uždaram rate, ar kad čia būtinai reikia sukurti ax.gif Tiesiog įdomu, kodėl šis formatas populiaresnis nei fb.

QUOTE(Jolancike @ 2018 02 23, 21:07)
Yra tų grupių facebooke, bet diskusijų aktyvių nėra. Man smagiau čia bendrauti  biggrin.gif


Supratau mirksiukas.gif Matyt daugumai taip pat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hopeidea: 23 vasario 2018 - 22:13