Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Arkana @ 2018 02 20, 20:27)
Ir mano dvi siuntos užstrigo Vilniaus PSD, bet laišką deklaruoti gavau tik dėl kažkurios vienos.

Įdomu, kodėl staiga jie pradėjo taip masiškai siuntinius sulaikinėt  blink.gif ..


Gal dėl didelio kurso svyravimo. Mano siuntos subtotal buvo 21,48 eur, o ant dėžės rašė 27,62 USD, kas išvertus muitinės kursu gaunasi gerokai virš 22 eur biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 20 vasario 2018 - 20:35
QUOTE(Arkana @ 2018 02 20, 22:27)
Ir mano dvi siuntos užstrigo Vilniaus PSD, bet laišką deklaruoti gavau tik dėl kažkurios vienos.

Įdomu, kodėl staiga jie pradėjo taip masiškai siuntinius sulaikinėt  blink.gif ..

Man buvo anologiška situacija, gavau laišką, kad sulaikyta mano siunta reikia deklaruoti, kadangi laukiau 2-jų siuntų pasiskambinau pasiteirauti kurią reikia deklaruoti, man paaiškino, kad Jūsu vardu yra 2 siuntos ir abi reikia deklarauoti nors siuntos numeris laiške buvo nurodytas vienas. Tuomet po kažkurio laiko gavau informaciją į el.paštą kad viskas tvarkoj ir po kelių dienų jau gavau pranešimą iš pašto dėl siuntinio atsiėmimo bet deja gavau vietoj 2 siuntų tik vieną apie kitą niekas nieko nežino! Pradingusios siuntos sekimo nuoroda, kurią atsiunčia Iherbas, rodo, kad siunta In Transit ir paskutinė siuntos buvimo vieta Frankfurtas. Ar galima tikėtis jos sulaukti ar iškarto rašyti laišką Iherbui? Siuntinys išsiųstas sausio 23 dieną. Pasidalinkit patirtim prašom!

Atsakyti
Vajej, tai bus reikalu siuntas gauti, speendziant is to, kad masiskai viska tikrina blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif siuo metu joks kodukas nesuteikia nuolaidos?
Atsakyti
QUOTE(wetriuke @ 2018 02 20, 23:33)
Sveikos 4u.gif  siuo metu joks kodukas nesuteikia nuolaidos?


$5 pirmam užsakymui naujokams su kodais LT2018 arba /WELCOME5/IHERBNEW5/IHERBNC5:

$5 užsakant per programele APPS2018



Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2018 02 21, 00:48)
$5 pirmam užsakymui naujokams su kodais LT2018 arba /WELCOME5/IHERBNEW5/IHERBNC5:

$5 užsakant per programele APPS2018

man raso per programele,kad tik nuo 40 dol nuolaida...
Atsakyti
Kas tiktų labiausiai sanario kremzlei atstatyti unsure.gif
Nors jinai gal ir neatsistato,bet sustabdyti tolesni dilimą( chondromaliaciją) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2018 02 20, 19:09)
Sveiki, o gal žinot kokį Sinupreto atitikmenį iherbe?  ax.gif

Lung,Bronchial &Sinus Health. Nuo sinusito,bronchito augalinis. Daug metųvperku sau ir draugai prašo,kad atsiūsčiau.
Atsakyti
Kokie A ir E vit geresni? Kokios ju formos yra geros? Gal parodysite,ka esat pirkusios? Ačiū!!!
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2018 02 21, 00:28)
Kas tiktų labiausiai sanario kremzlei atstatyti unsure.gif
Nors jinai gal ir neatsistato,bet sustabdyti tolesni dilimą( chondromaliaciją) unsure.gif

Sea mussel plus
Atsakyti
QUOTE(wetriuke @ 2018 02 20, 23:15)
man raso per programele,kad tik nuo 40 dol nuolaida...


Pazaiskit su prekem, pabandykit imest prekes, kuriu pradine kaina didele ir nuolaida didele.
Jie ten taip idomiai skaiciuoja ta 40 Eur (lyg nuo pradines kainos). As pernai labai ilgai deliojau krepseli, kol pavyko. Probiotikai is trial isgelbejo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Arkana @ 2018 02 20, 20:27)
Ir mano dvi siuntos užstrigo Vilniaus PSD, bet laišką deklaruoti gavau tik dėl kažkurios vienos.

Įdomu, kodėl staiga jie pradėjo taip masiškai siuntinius sulaikinėt  blink.gif ..


Nauji metai - nauji tikslai muitines darbuotojams gal biggrin.gif
Papildyta:
Atejau pasidziaugt smile.gif

Praktiskai baigiu atsisakyt kavos (nes buvau pradejusi gerti tikrai dideliais kiekiais). Truko energijos ir t.t.

Atsisiunciau ir geriu sia Matcha arbata:
https://www.iherb.co...8?rcode=SAT3706

Geriu su pienu/kokosu pienu/grietinele. Nes viena nelabai man ji.
Tonizuoja tikrai daug geriau nei kava.
Tik kai pirkau buvo berods 20 proc. nuolaida.
Atsakyti
HELP! 4u.gif
Kaip paciai deklaruoti siunta atejusia per DHL? Ka ssuisiduret?
Atsakyti