Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(fortuneafilius @ 2018 02 20, 13:08)


Abiejų sudėtis gera. Dėl Natures Way galiu pasakyti, kad pirkau su labai panašia sudėtimi kaip įkėlei (tik panaši dozė į tris kapsules išdalinta) šitą https://www.iherb.co...0-Tablets/22527 tai jei geria 3 kapsules kaip parašyta vidurius paleidžia blink.gif nežinau kuri ten jam dalis netinka. Nuo vienos ir gi nelabai kas smile.gif tai jei pirksi tą kur įkėlei, viskas bus į vieną sukišta, jei bus per stipri tai sunku bus dalinti 4u.gif
Atsakyti

As geriau ir spirulina, ir chlorela, ir susius valgau.

Galvoju ir aš pabandysiu 😊

Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 02 20, 14:15)
Sveikos, ar ši firma gera/patikima?
https://www.iherb.com/c/Fungiology
Noriu nusipirkti grybų imuniteto stiprinimui

Gera. as jums jau atsakinejau. tik ar siuncia i LT? nes neseniai neleido siustis
Papildyta:
QUOTE(fortuneafilius @ 2018 02 20, 14:08)
Sveiki, kurie multivitaminai vyrams geresni?
https://www.iherb.co...0-Tablets/57069

Tai sportiniai vitaminai - jie yra energijos gamybai, todel ten B grupes vitaminu daaaaaug
Atsakyti
Sveiki, o gal žinot kokį Sinupreto atitikmenį iherbe? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nuo kada tokie užrašai po krepšiu atsirado? Ar čia man vienai?

Duties & Taxes may be collected at delivery.

Kažin galiu ignoruot ar tikrai apmokestins?
Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Sulaukiau sausio 31 dienos siuntinuko, kuris irgi buvo sulaikytas muitinėje https://www.iherb.co...92001_GIO-18514. Kažko daug siuntinių paskutiniu metu pas juos stringa, matyt valiutos kurso svyravimas kaltas.
Šampūną labai smalsu išbandyti, iki šiol geresnio už Earth Scence koncentruotuosius produktus neradau, bet atsiliepimai sugundė. Steripod dangteliai šepetėliams pasitarnaus kelionėje, jau buvau pirkusi, bet ,,konfiskavo" draugė, teko pirkti dar. Jie tris mėnesius dezinfekuoja dantų šepetėlius, po to reikia keisti. Na ir Madre Labs serumas nunulino siuntimą, taip pat bandysiu pirmą kartą.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(kometaa @ 2018 02 20, 19:16)
Sveikos,

Nuo kada tokie užrašai po krepšiu atsirado? Ar čia man vienai?

Duties & Taxes may be collected at delivery.

Kažin galiu ignoruot ar tikrai apmokestins?
Ačiū atsakiusioms 4u.gif


Visos juos matom, jei neviršysit leistinos subtotal sumos, neapmokestins. Tiesiog nekreipkit dėmesio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2018 02 19, 17:10)

dar CGN Sports Special
MusclePharm Natural -20%
MusclePharm -20%
Iovate -20% kaip supratau iki metų pbg.!?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 20 vasario 2018 - 19:25
QUOTE(liepsnelee @ 2018 02 20, 20:09)
Sveiki, o gal žinot kokį Sinupreto atitikmenį iherbe?  ax.gif

O, ieškojau ir aš tokio daikto, bet radau tik tos pačios Bionoricos sinupretą (ir dar sirupai vaikams), bet kad LT pigiau smile.gif
O daugiau, kad būtų kažkas panašaus pagal sudėtį (verbenų, šeivamedžių, raktažolių, rųgštynių pagrindu), deja, neaptikau...
Atsakyti

Ateinu papasakoti, kad niekas nepasikeitė saugi suma 22e kaip visada lieka, o mano siuntinukas su 21,32e klaidingai buvo paskaičiuotas, parašysiu prašymą laisva forma pašte ir su siuntinuku keliaus atgal, ten vėl perskaičiuos, nuims mokestį ir man nereikės nieko mokėti tik procedūra ilga, bet svarbu viskas išsisprendė  :lietuva:​ 

Atsakyti
Ir mano dvi siuntos užstrigo Vilniaus PSD, bet laišką deklaruoti gavau tik dėl kažkurios vienos.

Įdomu, kodėl staiga jie pradėjo taip masiškai siuntinius sulaikinėt blink.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2018 02 20, 19:44)
<p>Ateinu papasakoti, kad niekas nepasikeitė saugi suma 22e kaip visada lieka, o mano siuntinukas su 21,32e klaidingai buvo paskaičiuotas, parašysiu prašymą laisva forma pašte ir su siuntinuku keliaus atgal, ten vėl perskaičiuos, nuims mokestį ir man nereikės nieko mokėti tik procedūra ilga, bet svarbu viskas išsisprendė  lithuania.gif​ </p>


Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2018 02 20, 19:39)
O, ieškojau ir aš tokio daikto, bet radau tik tos pačios Bionoricos sinupretą (ir dar sirupai vaikams), bet kad LT pigiau smile.gif
O daugiau, kad būtų kažkas panašaus pagal sudėtį (verbenų, šeivamedžių, raktažolių, rųgštynių pagrindu), deja, neaptikau...

Aišku, ačiū 4u.gif
Atsakyti