Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Mano siunta ir vel sulaike patikrinimui, jau penkta is eiles... Bet visai gerai, nes po muitines siunta gauna registracijos numeriuka, ir galiu matyti, kad ji jau perduota i mano pasto skyriu. :)

Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 02 20, 10:16)
o neplaukioja paskui viduje visokių dulkių nuo to šepetėlio  bigsmile.gif , kai tuo pačiu ir nagus terlioji ir atgal į buteliuką sumerki?

Nesenai pradėjau naudoti, tai kol kas niekas neplaukioja biggrin.gif . Nu taip, kaip ir laką, terlioji nagus ir atgal merki.
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2018 02 20, 09:54)
<p>Mano siunta ir vel sulaike patikrinimui, jau penkta is eiles... Bet visai gerai, nes po muitines siunta gauna registracijos numeriuka, ir galiu matyti, kad ji jau perduota i mano pasto skyriu. smile.gif
</p>

O kaip suzinot, kad sulaikyta? Gaunat kazkoki laiska? Kuri laika neuzsisakinejau, bet matau, kad cia padaznejes reikalas tie tikrinimai.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 20, 10:07)
Nesenai pradėjau naudoti, tai kol kas niekas neplaukioja biggrin.gif . Nu taip, kaip ir laką, terlioji nagus ir atgal merki.

Lake nieko nesimato smile.gif turėjau kažkokį aliejinį kvepalų mėginėlį, jis buvo su rutuliuku viršuje, kaip dezodorantas, reikėjo odą juo pasitepti, tai paskui pastebėjau, kad viduje plaukioja kažkokie pūkeliai, tai iškart ir pagalvojau, kad ir su arbatmedžio aliejumi gali taip pat atsitikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2018 02 19, 17:10)

dar viena kategorija CGN Sports Special
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2018 02 20, 09:47)
<p>Sveikos. Gal kas patartų ar verta bandyt gert spiruliną jei vartoju tiroksiną? Radau kelis straipsnius, kad turint skydliaukės problemų reikia atsargiai vartoti spiruliną.</p>


Aš irgi geriu tiroksiną. Kalbėjau su savo endokrinologe dėl spirulinos, patarė vartoti po tris tabletes vietoj įprastų šešių.
Atsakyti

O kaip suzinot, kad sulaikyta? Gaunat kazkoki laiska? Kuri laika neuzsisakinejau, bet matau, kad cia padaznejes reikalas tie tikrinimai.

Taip, gavau registruota laiska.

Aš irgi geriu tiroksiną. Kalbėjau su savo endokrinologe dėl spirulinos, patarė vartoti po tris tabletes vietoj įprastų šešių.

Bet kaip keista. Mano endokrinologe sake su autoimuniniu tiroiditu negalima man nei spirulinos nei kelpo, net sushi nevalgyti. Kiek patenka jodo su parduotuvine duona ar zuvim, tiek uztenka organizmui. Matyt kiek gydytoju tiek nuomoniu.

Atsakyti

Aš irgi geriu tiroksiną. Kalbėjau su savo endokrinologe dėl spirulinos, patarė vartoti po tris tabletes vietoj įprastų šešių.

 

 

 

Bet kaip keista. Mano endokrinologe sake su autoimuniniu tiroiditu negalima man nei spirulinos nei kelpo, net sushi nevalgyti. Kiek patenka jodo su parduotuvine duona ar zuvim, tiek uztenka organizmui. Matyt kiek gydytoju tiek nuomoniu.

 

Ačiū už nuomones.

Atsakyti
Sveiki, kurie multivitaminai vyrams geresni?

https://www.iherb.co...0-Tablets/57069

ar

https://www.iherb.co...0-Tablets/37794

Atsakyti
Sveikos, ar ši firma gera/patikima?
https://www.iherb.com/c/Fungiology
Noriu nusipirkti grybų imuniteto stiprinimui
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2018 02 19, 19:33)
Ar kas siuntėts per DHL Express - ar išties atkeliauja užsakymas per savaitę?
Nes rodo, kad šiandien užsakius, gaučiau vasario 22-26 d. Būtų tobula, jei tik tai tiesa, nes kai ko prisireikė gana skubiai rolleyes.gif

Niekas taip ir nepasisakė, bet surizikavau vakar vakare ir užsakiau, o po kelių valandų jau gavau laišką, kad siutninys perduotas DHL. Tai gal ir atkeliaus greit, kaip žada ax.gif

Krepšelis:
kuo skubiau reikėjo gotu kola, kurį LOR paskyrė nuo ausies ūžimo kaip priemonę smegenų kraujotakai pagerinti;
taip pat paėmiau besibaiginėjančius NutriBiotic gerklės purškalą bei AubreyOrganics šampūną (tai pirmas iHerb šampūnas, kurį drąsiai kartoju - ir pačiai patinka, ir iš aplinkinių jau ne vieno klausimo sulaukiau, ką plaukams darau smile.gif);
ir jau dėl siuntimo numušimo įsimečiau kempinėles makiažui valyti ir lūpų balzamus.
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2018 02 20, 14:15)
Sveikos, ar ši firma gera/patikima?
https://www.iherb.com/c/Fungiology
Noriu nusipirkti grybų imuniteto stiprinimui

Patikima. Ne viena čia juos perka. Tik pastaruoju metu kai kurių grybų pradėjo nebesiųst į Lietuvą...
Čia sąrašėlis tų, kuriuos dar siunčia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 20 vasario 2018 - 13:45
QUOTE(vilbur @ 2018 02 20, 09:47)
<p>Sveikos. Gal kas patartų ar verta bandyt gert spiruliną jei vartoju tiroksiną? Radau kelis straipsnius, kad turint skydliaukės problemų reikia atsargiai vartoti spiruliną.</p>

As geriau ir spirulina, ir chlorela, ir susius valgau.
Atsakyti