Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Skaiciuoju @ 2018 02 19, 20:38)
<p>Atsiųskite, rašau visur, kad tik paleistų mano prekes be mokesčio, nes n... metų užsakinėju dar neteko mokėti smile.gif</p>

tai gal parašykit į a.ž. savo e.p. smile.gif
Atsakyti

tai gal parašykit į a.ž. savo e.p. smile.gif

 


Ačiū  :lietuva:​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 19 vasario 2018 - 20:48
QUOTE(ra2ga @ 2018 02 17, 08:10)
buna taip, atsijunkit prisijunkit ir rodys, arba veliau rodys. streikoja

Nesuprantu kas čia su tuo iherbu. Užsakymą dariau vakar, rašo 1 su trupučiu euro Available, bet nieko neminusuoja. Atsijungiau kelis kartus ir nieko unsure.gif
Atsakyti
Pagaliau pavyko.
Ar matėt, kad twinnings arbatoms akcija visai nebloga? Ir skonių daugiau nei LT parduotuvėse, ir kaina nebloga gaunasi. Užteko vienos pakuotės balzamų+vit C, kad shippas būtų free smile.gif
https://www.iherb.co...p;rcode=CIN2121
Atsakyti
Labai noriu pagirti Jason arbatmedžio aliejų, su šepetėliu, labai gera naudoti, aną savaitę gavau. Kol dar neuždraudė siųstis ir šio aliejaus, užsisakiau atsargai, ganėtinai sunkus krepšelis gavosi su nuliniu siuntimu. Ir prekės reikalingos ax.gif . Balzamai lūpoms gal ir nelabai, bet kai už eurą tai sueis ax.gif
Arbatų twinings prieš kelias dienas užsipirkau irgi nemokamu siuntimu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 19, 22:41)
Labai noriu pagirti Jason arbatmedžio aliejų, su šepetėliu, labai gera naudoti, aną savaitę gavau. Kol dar neuždraudė siųstis ir šio aliejaus, užsisakiau atsargai, ganėtinai sunkus krepšelis gavosi su nuliniu siuntimu. Ir prekės reikalingos ax.gif . Balzamai lūpoms gal ir nelabai, bet kai už eurą tai sueis ax.gif
Arbatų twinings prieš kelias dienas užsipirkau irgi nemokamu siuntimu biggrin.gif .

Kaip supratau tas aliejukas nagu odelems? Tikrai geras ?mano labai baisios odeles, serpetoja, skilineja.visad naudoju propolio aliejuka, bet gal but gerai butu atrasti kazka naujo ir veiksmingo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 19 vasario 2018 - 22:48
QUOTE(slitka @ 2018 02 19, 23:44)
Kaip supratau tas aliejukas nagu odelems? Tikrai geras ?

Tai arbatmedžio aliejus, tik labai patogus, nes su šepetėliu. Aš po gelinių lakavimų darau pertrauką paterliodama vakarais arbatmedžiu, kad nagai atsigautų, bet nepatogu kai reikia lašint iš buteliuko. Šis tikras atradimas, kaip nagų lakas biggrin.gif . Gerai, kad uždraudė mano anksčiau siųstą, tai pabandžiau šį ir esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 19, 22:48)
Tai arbatmedžio aliejus, tik labai patogus, nes su šepetėliu. Aš po gelinių lakavimų darau pertrauką paterliodama vakarais arbatmedžiu, kad nagai atsigautų, bet nepatogu kai reikia lašint iš buteliuko. Šis tikras atradimas, kaip nagų lakas biggrin.gif . Gerai, kad uždraudė mano anksčiau siųstą, tai pabandžiau šį ir esu labai patenkinta.

Niu reikia isimesti i kasika, kaip minejau pries tai, naudoju propolio eliejuka, fainas dalykas.tik kad lasinti reikia is buteliuko smile.gif mane tik gasdina, nes nesu gerbeja arbatmedzio kvapo smile.gif baisiai stiprus kvapas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 19 vasario 2018 - 22:53
QUOTE(slitka @ 2018 02 19, 23:52)
Niu reikia isimesti i kasika, kaip minejau pries tai, naudoju propolio eliejuka, fainas dalykas.tik kad lasinti reikia is buteliuko smile.gif mane tik gasdina, nes nesu gerbeja arbatmedzio kvapo smile.gif baisiai stiprus kvapas?

Nu yra, bet greit išgaruoja. Man dabar jis jau patinka biggrin.gif . Ar pastebėjot, kad loyalty credit duoda 81 ct, nesvarbu už kokią sumą perki vis vien 81 ct ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2018 02 19, 11:28)
Aš vėl patarimo norėčiau  4u.gif pačiai neaktualu, nes tikiu sveiku gyvenimo būdu, sportu ir mityba, bet turiu seserį, kuri turėdama antsvorio vis dar tiki visokiomis reklamomis apie stebuklingas svorio mažinimo piliules. Paskutinį kartą man parodė Dr. Farin produktą (http://www.fitness-shop.lt/dr-farin/). Manau, kad mokėti už gražią reklamą virš 30 eur. tikrai neapsimoka, tad pažadėjau surasti "kažką panašaus". Problema ta, kad supratimo neturiu, kokios sudėties tablečių ieškoti. Gal kuri esat susidūrusi ir galit rekomenduoti kažką? Būčiau labai dėkinga  4u.gif


Jei valgo daug angliavandenių turinčio maisto (saldumynų, miltinių, bulvinių ) gali padėti angliavandenių blokatorius, dar vadinamas Phase-2, jį reikia 15 min. prieš valgį vartoti. Rašo kad apie 60 proc. sumažina angliavandenių pasisavinimą, aišku geriau būtų jų visai atsisakyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 19, 22:48)
Tai arbatmedžio aliejus, tik labai patogus, nes su šepetėliu.


o neplaukioja paskui viduje visokių dulkių nuo to šepetėlio bigsmile.gif , kai tuo pačiu ir nagus terlioji ir atgal į buteliuką sumerki?
Atsakyti
bet kaip truksta tu 5 proc. nuo sumos frusty.gif
Atsakyti

Sveikos. Gal kas patartų ar verta bandyt gert spiruliną jei vartoju tiroksiną? Radau kelis straipsnius, kad turint skydliaukės problemų reikia atsargiai vartoti spiruliną.

Atsakyti