Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(FruitCocktail @ 2018 02 11, 16:33)
Aš šiandien pirmą kartą daviau epicor dukrytei, jai 2m3mėn. Manau, rašo nuo 4 mėtų todėl, kad nuryti reikia. O kaip duodat tiems, kas nuryti nemoka? Aš maišiau su sirupu.


Aš dar apie epicor - kiek laiko jį duoti? Kokias 4-5 dienas daviau, sloga per porą dienų dingo. Ar reikia ilgiau?

Kitas reikalas - praėjusią vasarą sugėriau 3 buteliukus Maxi Hair, ar jau galėčiau kartoti?
Atsakyti
Epicor duodu abiems vaikams, septinmetis praryja, o penkiameciui ne visada gaunasi, tai as paprasciausiai tuos miltukus suberiu i burna ir uzgeria vandeniu. Duodu dabar pastoviai,imunitetui stiprinti kol aplink labai ligos siaucia. Pati taip pat sugeriau, nes kas tik kas gerkles skausmai ir anginos..ptfu ptfu ptfu ar sutapimas, ar tikrai truputi sustiprejau, bet ligos pakolkas musu seima aplenkia..
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2018 02 17, 23:12)
Real Purity dezodorantas pabrango 2 doleriais.  blink.gif Dabar 13.99...  unsure.gif

Nepirkit šito eyeliner'io. Šlamštas paskutinis. Labai sunku gražiai pasidažyt, teptukas kietas ir normaliai nebrėžia.

Pritariu, šlamštas paskutinis, Ne sunku, o neįmanoma, kažkokia terlionė gaunasi. Kažkada irgi pagal rekomendacijas nusipirkau, į šiukšlių dėžę iškeliavo. Tiek Prestige tiek Elf kosmetika labai nusivyliau.Todėl dabar skaitau tik kalių narių rekomendacijas kad eilinį kartą šlamšto nenusipirkti. Gaila, kad tos, kuriomis galima pasikliauti beveik nebesirodo, neliko ne tik ivetacom, bet ir Blondie, Monteverte, net AuroraBo retai pasirodo. Tema tik savų krepšelių reklama pavirto ax.gif .
Papildyta:
QUOTE(FruitCocktail @ 2018 02 18, 16:05)


Kitas reikalas - praėjusią vasarą sugėriau 3 buteliukus Maxi Hair, ar jau galėčiau kartoti?

Tikrai galit, ten gi vitaminai, pavasarį ir taip jų trūksta, ne tik plaukams ir nagams, visam organizmui gerai.
Atsakyti

Aciu, kad pasidalinot, mano viena siunta senaI dingusi, sausio pradzioje jau lt buvo ir dingo kaip I vandenį. Bet ar galejo muitine sulaikyti kai siuntos kaina vos 18 eur buvo?

 Atsirado mano siunta, kuri sausio 23d. jau buvo LT. Parsinešiau ketvirtadienį. Dėžutė sumaitota,prekė sugadinta. Buvau pirkusi kolageną sąnariams. Milteliai išbyrėję. Pasirodo sugadinta siunta pasiekė LT. Yra apiforminta deklaracija iš VLC, kad siunta gauta sugadinta. Matyt, kad neturėčiau jiems pretenzijų. Data deklaracijos vasario7d. Siunta kažkur keletą sav. gulėjo numesta...  Iškart susisiekiau su iherb, nusiunčiau foto. Greit atrašė. Pinigėlius grąžins.

Galbūt ir jūsų prekė atsiras.

Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2018 02 18, 11:16)
Dekui, kad pasidalinot smile.gif
Isidejau dar kokosu ir kanapiu aliejus nemazas talpas ir nemokamas siuntimas.
Nepraziopsokite merginos pasiulymo ;)

4u.gif

Vakar likau labai nustebinta kai dave nemokoma siuntimą labai sunkioms prekems krepšelis wub.gif
Atsakyti

Suma be siuntimo buvo 21.32e buvau rami, kad saugi suma bet...gavau laiska dabar teks susimoketi 15.69e 🤔

Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2018 02 18, 19:49)
<p>Suma be siuntimo buvo 21.32e buvau rami, kad saugi suma bet...gavau laiska dabar teks susimoketi 15.69e 🤔</p>

Siuskit dokumentus, neturi pagrindo apmokestinti.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 18, 15:26)
. Gaila, kad tos, kuriomis galima pasikliauti beveik nebesirodo, neliko ne tik ivetacom, bet ir Blondie, Monteverte, net AuroraBo retai pasirodo. Tema tik savų krepšelių reklama pavirto ax.gif .

O kur monteverte dingus?
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2018 02 18, 20:13)
4u.gif

Vakar likau labai nustebinta kai dave nemokoma siuntimą labai sunkioms prekems  wub.gif

Aš irgi šiandien apsiprekinau sunkių prekių su nuliniu siuntimu biggrin.gif

QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 02 18, 21:46)
O kur monteverte dingus?

Nesuprantu, niekur jos nėra, pilnas SM buvo, ne tik iš šios temos dingo. Tikiuosi nesusirgo nuo papildų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 18, 22:02)
Aš irgi šiandien apsiprekinau sunkių prekių su nuliniu siuntimu biggrin.gif
Nesuprantu, niekur jos nėra, pilnas SM buvo, ne tik iš šios temos dingo. Tikiuosi nesusirgo nuo papildų blink.gif

Manau, laikinos atostogos del pjautyniu Paplepejimu temoje.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 02 18, 23:12)
Manau, laikinos atostogos del pjautyniu Paplepejimu temoje.

Bet ir cambalai būtų davę, viena už kitą geresnė biggrin.gif . Galvoju kažkas kita, matytume nors apačioje kabančią biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2018 02 18, 12:35)
Gal galit pasidalint nuoroda, kur pirkot? Ačiū 4u.gif

Nusprendziau isbandyti dar brangesn krema biggrin.gif Sako, kad jis tirstokas ir ne visiems lengvai dengiasi, bet labai gerai drekina, maitina ir siaip sako geras.. pradziai 10 meginuku pabandysiu
http://www.ebay.co.u...872.m2749.l2649

Nesuprantu, nusprendziau savo Wellness formula pagerti kasdien po viena. Geriau rytais, popiet man pradeda skaudeti pilva, toks jausmas, lyg buciau persivalgius, ar kazko labai riebaus privalgius, nezinau, nu labai nemalonu.. Is pradziu nesupratau nuo ko cia, po savaites gerimo sakau negi cia del tos tabletes, siandien negeriau ir viskas gerai unsure.gif Nesuprantu i kuria sudedamaja dali as taip reaguoju.. Ar cia man vienai taip? Gal vakarais tada gerti bandyt unsure.gif
Atsakyti