Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Parekomenduokit prasau kalio-magnio papildus.

Atsakyti
Sveikos
Ar gavot sausio 25 d. siuntinukus?
Miniškį rodo,kad nuo vasario 4 d. Vilniaus pašto paskirstymo centre. Ar ne per ilgai? Gal jau laikyti dingusiu?...
Atsakyti

Gautas vasario 1 d. siuntinys https://www.iherb.co...01&rcode=QNL824 siuntimas nemokamas. 
1. MRM, Joint Synergy+, Soothing Topical Roll-On mamai nuo sanariu, raumenu skausmo. Kazkada pirkau, labai veiksmingas buvo. 
2. Papildai akims man. Liuteinas man padeda, atsiranda ryskumas, dingsta sausumas akyse. 
Is visu melyniu koncentratu sis man geriausias, stipriausias. Perkandus kapsule skonis tirstu melyniu sulciu. Vartoju kursais. Be to, jis mazina arba nunulina siuntimo kaina.

0456b_ab1HJY232itmUigtBBy67ks9.jpeg?1151


Atsakyti
O ar galima pasidaryti taip, kad iHerb siųstų ne į pašto skyrių, o į LP paštomatą?
Atsakyti
QUOTE(saule71 @ 2018 02 15, 21:06)
O ar galima pasidaryti taip, kad iHerb siųstų ne į pašto skyrių, o į LP paštomatą?

galima, kažkuri narė jau rašė, turiu išssisaugojus.

Pirma prisiregistruojate LPexpress puslapyje, gausite savo identifikacinį numerį LPxxxxxx, pasirinksite į kurį terminalą siuntą norit gauti siuntas.
Kai užsakinėjate internetinėje parduotuvėje siuntimo adresą rašote taip:

vardas pavardė LPxxxxxx
Rodūnios kelias 9
LT-02034 Vilnius
LITHUANIA
TEL.: +3706xxxxxx

Reikia eiti čia ir reigistruotis https://www.lpexpres...-terminala.html
Pasidariau ir aš, bet kaip tyčia su pirmu atėjimu ir siuntinys mano užkliuvo doh.gif
Papildyta:
susidėjau krepšelį ir gavosi suma 22.60, ar jau labai blogai :geda:
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 15, 21:26)
galima, kažkuri narė jau rašė, turiu išssisaugojus.

Pirma prisiregistruojate LPexpress puslapyje, gausite savo identifikacinį numerį LPxxxxxx, pasirinksite į kurį terminalą siuntą norit gauti siuntas.
Kai užsakinėjate internetinėje parduotuvėje siuntimo adresą rašote taip:

vardas pavardė LPxxxxxx
Rodūnios kelias 9
LT-02034 Vilnius
LITHUANIA
TEL.: +3706xxxxxx

Reikia eiti čia ir reigistruotis https://www.lpexpres...-terminala.html
Pasidariau ir aš, bet kaip tyčia su pirmu atėjimu ir siuntinys mano užkliuvo doh.gif


Paslauga kainuoja 1 €?
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 15, 23:26)
galima, kažkuri narė jau rašė, turiu išssisaugojus.

Pirma prisiregistruojate LPexpress puslapyje, gausite savo identifikacinį numerį LPxxxxxx, pasirinksite į kurį terminalą siuntą norit gauti siuntas.
Kai užsakinėjate internetinėje parduotuvėje siuntimo adresą rašote taip:

vardas pavardė LPxxxxxx
Rodūnios kelias 9
LT-02034 Vilnius
LITHUANIA
TEL.: +3706xxxxxx

Reikia eiti čia ir reigistruotis https://www.lpexpres...-terminala.html
Pasidariau ir aš, bet kaip tyčia su pirmu atėjimu ir siuntinys mano užkliuvo doh.gif
Papildyta:
susidėjau krepšelį ir gavosi suma 22.60, ar jau labai blogai blush2.gif

Ačiū smile.gif Bandysiu, nes eilės pašto skyriuose užkniso.
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2018 02 15, 21:38)
Paslauga kainuoja 1 €?

taip ax.gif
Nors atėjo dabar laiškas dėl deklaracijos, tai nekainavo. Buvo parašyta mokėt 0.00, išsiėmiau be jokio mokesčio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 15, 21:26)

susidėjau krepšelį ir gavosi suma 22.60, ar jau labai blogai blush2.gif

na priklauso nuo to ar norit moketi mokescius ar nea, jei nenorit- tai blogai, jei norit, tai sumos krepseli galit didinti kiek norit smile.gif neamokestinama suma yra 22 eur (siuntimas neisiskaiciuoja)
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2018 02 15, 21:46)
na priklauso nuo to ar norit moketi mokescius ar nea, jei nenorit- tai blogai, jei norit, tai sumos krepseli galit didinti kiek norit smile.gif neamokestinama suma yra 22 eur (siuntimas neisiskaiciuoja)

nu gal užteks šitom dienom su tais mokesčiais vargti biggrin.gif teks ryt persidėti krepšelį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 15, 22:26)
susidėjau krepšelį ir gavosi suma 22.60, ar jau labai blogai  blush2.gif

butent tokiem atvejams ir truksta 5 proc.nuolaidos nuo kodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 02 16, 08:34)
butent tokiem atvejams ir truksta 5 proc.nuolaidos nuo kodo  unsure.gif

tą patį pagalvojau mirksiukas.gif
Jums nebūna, kad užsakant rodo kitam užsakymui tipo uždirbote 1.09, o paskui darant kitą užsakymą jie dingsta, jau neberodo, kad buvo anksčiau g.gif
Papildyta:
man rodos tuos penkis procentus dabar tik naujai užsakantiems duoda? :hm:
Atsakyti