Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Maja Di @ 2018 02 15, 02:08)
Manasis irgi amžinai per mažai svorio turėdavo pagal lenteles, tai gydytoja sakė, kad tik džiaugtis reikia, dabar labai didelė problema yra vaikų nutukimas yra biggrin.gif . Dabar jis tip top kiek lentelės rodo, tiek ūgiu, tiek svoriu, bet valgo dar mažai ir labai išsirinkdamas. O jūs neduokit nieko, visą dieną nevalgys, oi kad kirs paskui išbadėjęs. Aš taip darydavau, ir dar laukan išvarydavau, kad daugiau valgyt norėtų išsidavęs, paskui ir naujo maisto paragaudavo ir visai skanu pasirodydavo, žiūrėk kitą dieną jau prašo padaryt to ką tada išalkęs valgė ir ko anksčiau net paragauti neįsiūlydavau biggrin.gif . Išsikalinėja jie nuo per didelio lakstymo su šaukštu biggrin.gif . Patarinėju biggrin.gif . Nors pati taip dariau biggrin.gif .Su pavydu žiūrėdavau kai kiti vaikai pilna burna viską valgo ax.gif .

Oi ne, niekada nelakstydavau is paskos. Nors pas mus iprastas vaizdas - vaiku zaidimu aikstelese mamos ir mociutes su sauksteliu is paskos begioja, juroje, baseine tas pats. Jokiu atskiru maistu gaminimu, jokiu uzkandeliu isejus kur nesinesu. Maniskis buna daznai mokykloj pamirsta pusrycius pavalgyti, nors idedu maista, kuris tinka jo skonio receptoriams, vistiek pamirsta. Pietums randa darzoviu - aiske ne. Po mokyklos tiesiai i plaukima, po jo parvezus namo vistiek buna, kad nevalgo.. Jam tuoj bus 8 metai, nuo tada kai pradejau primaitinti toks buvo, tik anksciau daugiau ko valge.. Siaip keistus dalykus jis megsta, melyna suri, parmezana, kefyra, feta. Bet jokio kepto maisto ne, blynu nevalgo. Kadangi jis tevo kopija, tai jauciu is jo cia pereme viska, nes anyta sakydavo, kad pakilus nuo stalo visada tikrindavo jo burna, kadangi uzsikisdavo maista uz zandu ir isspjaudavo pasislepes doh.gif Jei blogos nuotaikos buna, tai - as sito nevalgysiu!! Jei geros - mamyte, atrodo labai skaniai, aciu, kad gamini, bet as nealkanas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aliaska7 @ 2018 02 14, 22:29)
Gal galit tuo rusų forumo adresu pasidalint? Gal jie ir daugiau gerų kodų įmeta?

ten ne forumas, ten vienos moters soc.paskyra ir ten buriojasi iherb manjakai biggrin.gif
https://vk.com/id206405136

ir siaip daug visokios informacijos ten galima rasti.

As anksciau buvau labai priesininke visokiu papildu, bet kai pradejau dometis ir gilintis tai pakeiciau nuomone. be to mineralu ir vitaminu reikia gauti. maistas nebe toks naudingas, kadangi ir zeme jau ne turtinga makro ir mikroelementais. as pries kai be sistemos vartoja ir bet ka. reikia sudaryti sau plana ka noretum pagerti, kad praturtinti savo organizma? tai nusprendziau pagerti akims luteina. kadangi nusipirkau 120 kaps.bonkute tai padalinsiu ja per puse pagersiu dabar 2 menesius, o paskui rudeni du menesius. cia kaip pvz.
be to viskas aplink mus yra chemija - vanduo, oras. mes patys is chemijos - kalcis, calogenas ir t.t. magnis musu organizme dalyvauja 350 procesose. jeigu jo truksta tai organizmas vistiek is kazkur turi ji gauti. jeigu truksta kalcio, tai ims is kaulu, o kiek mes papildom su maistu?
trumpai tiek biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 15 vasario 2018 - 08:59
Parsisiunčiau korejietiškos kosmetikos su sraigių ekstraktu. Ačiū padidalinusiai nuorodomis. mirksiukas.gif

Mačiau kitos pieštukus ir kt korejietiškus siuntėtės. Gal pagelbėsit, kaip iherb'e reikia tos kosmetikos ieškoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2018 02 15, 10:00)
Parsisiunčiau korejietiškos kosmetikos su sraigių ekstraktu. Ačiū padidalinusiai nuorodomis.  mirksiukas.gif

Mačiau kitos pieštukus ir kt korejietiškus siuntėtės. Gal pagelbėsit, kaip iherb'e reikia tos kosmetikos ieškoti?  ax.gif

As tai azijietiska kosmetika tik is ebay siunciuosi. Zymiai platesnis pasirinkimas, tiesiai is Japonijos/Korejos, ir jokio galvos skausmo del siuntimo mokescio, nes jo nera. Kaip tik dabar sudarineju savo wishlista, pagrinde japoniska gavosi, nesulaukiu kada uzsakinesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 02 15, 09:48)
ten ne forumas, ten vienos moters soc.paskyra ir ten buriojasi iherb manjakai  biggrin.gif
https://vk.com/id206405136

ir siaip daug visokios informacijos ten galima rasti.



Mano viena draugė tą patį tinklalapį kažkur atrado, manijake darosi tikrai, buvo žmogus kaip žmogus, dabar gydytojai visi priešai. Pati nedirba (jos vyras gerai uždirba), pinigus taško papildams, vaikus farširuoja, stebuklingos piliulės beieškodama, jau ir pykčiai šeimoj dėl tos Marinos prasidėjo biggrin.gif . Jos vyras sako, kad per dieną kelis kartus tą šventą vardą pakartoja, kaip hipnozės apimta biggrin.gif .Gal ta Marina tikrai užsislėpus ekstrasensė? Iš žmogaus zombį baigia padaryti ax.gif .
Aš suprantu, kad gali kažko trukti organizmui, bet nu ne vien papildais maitintis blink.gif . Sakiau, kad pažiūrėtų laidą Klauskite daktaro (nors šiaip pati nežiūriu, netyčia TV buvo įjungta kai apie papildus šnekėjo), kur daktaras aiškina, kad papildai gali pakenkti, iššaukti ligas. Ne, jai Marina virš visų daktarų...
Iš kur jūs traukiat, kad žemė tiek išsekinta ir mikroelementų mums mažiau duoda nei prieš 30 metų? Tada, jei taip žingsniuosim, po 100 metų jų visai nelikti turėtų. Kaip tik dabar daugiau daržovių, jų ir žiemą pilnos lentynos, tik rinkis, laukai nebebarstomi tokiais stambiais mastais trąšomis iš kukuruznikų kaip sovietmečiu. Visur ekologijos žiūrima.
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 15, 10:08)
As tai azijietiska kosmetika tik is ebay siunciuosi. Zymiai platesnis pasirinkimas, tiesiai is Japonijos/Korejos, ir jokio galvos skausmo del siuntimo mokescio, nes jo nera. Kaip tik dabar sudarineju savo wishlista, pagrinde japoniska gavosi, nesulaukiu kada uzsakinesiu biggrin.gif

Iš kokio tinklalapio siunčiatės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 15 vasario 2018 - 09:30
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 15, 10:08)
As tai azijietiska kosmetika tik is ebay siunciuosi. Zymiai platesnis pasirinkimas, tiesiai is Japonijos/Korejos, ir jokio galvos skausmo del siuntimo mokescio, nes jo nera. Kaip tik dabar sudarineju savo wishlista, pagrinde japoniska gavosi, nesulaukiu kada uzsakinesiu biggrin.gif

O rašyti korea cosmetic ar kaip? Kad paieškos lange vien jas išmestų?
Atsakyti
QUOTE(aliaska7 @ 2018 02 14, 23:52)
Ar https://www.iherb.com/c/Fungiology gera firma? Jie turi kordicepsą, kuris LT brangus

gera. bet ar siuncia i LT?
Papildyta:
QUOTE(Supronti @ 2018 02 15, 10:00)
Gal pagelbėsit, kaip iherb'e reikia tos kosmetikos ieškoti?  ax.gif

K-Beauty - https://www.iherb.com/c/K-Beauty
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 15, 10:21)
Mano viena draugė tą patį tinklalapį kažkur atrado, manijake darosi tikrai, buvo žmogus kaip žmogus, dabar gydytojai visi priešai.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gaila, kad ta drauge neisskaito, kad ta Marina daznai pakartoja apie saika, kad reikia kreiptis i gydytojus ir kad JOKS papildas nepakeis maista biggrin.gif
man irgi nepatinka kai be saiko vartoja - reikia nereikia ir geria. as dabar noriu pabandyti moteriskas problemas susitvarkyti, jeigu po kurso pasiteisins, tada labiau patikesiu, o dabar dar skieptiskai as ziuriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 15 vasario 2018 - 10:01
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 15, 10:21)

Iš kokio tinklalapio siunčiatės?

Is ebay.. O parduotuve konkreti tai priklauso nuo to, kokio produkto reikia. Ziuriu, kad butu is tos salies, kaip ir kosmetika ir su kuo aukstesniu reitingu smile.gif

QUOTE(Supronti @ 2018 02 15, 10:38)
O rašyti korea cosmetic ar kaip? Kad paieškos lange vien jas išmestų?

Ne, as pirmiausia su google pagalba apsisprendziu kokio konkretaus produkto man reikia, tada tik ziuriu ebay smile.gif

Man ebay be galo patogu, tarkim reikia dvieju produktu, kuriu bendra suma virs 22 euru. Iherbe negaleciau ju pirkti (nekalbant apie tai, kad ju nera biggrin.gif , bet jei ir butu), reiktu atskirai ir kombinuoti siuntima, prisideciau nereikalingu daiktu vien del tu dvieju norimu produktu. O ebay nesvarbu, tiesiog du atskirus uzsakymus padarai ir viskas, uz siuntima moketi nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 15, 11:50)

Ne, as pirmiausia su google pagalba apsisprendziu kokio konkretaus produkto man reikia, tada tik ziuriu ebay smile.gif

Man ebay be galo patogu, tarkim reikia dvieju produktu, kuriu bendra suma virs 22 euru. Iherbe negaleciau ju pirkti (nekalbant apie tai, kad ju nera biggrin.gif , bet jei ir butu), reiktu atskirai ir kombinuoti siuntima, prisideciau nereikalingu daiktu

Su tuo sutinku, kad iherbe prisiperki ne vien to ko reikia ;)
Gal galit pasidalinti ką gero esat atradusi is ebey, gal tiks ir man ;) domina odai, plaukams, kosmetika
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 14, 23:24)
Buna verciu bent paragauti, tai isideda i burna, ir praryja nekramtydamas, uzsigeria kokiu kefyru ir asaros bega..

Kaip gaila vaiko, nedarykit taip.

QUOTE(ra2ga @ 2018 02 15, 08:36)
gal kuri zinot kaip galima papildyti savo paypala is banko saskaitos?  4u.gif

O kam? Mokat paypal, pasirenkat norima kortele ir nuskaiciuos nuo jos.
Atsakyti

QUOTE(linamog @ 2018 02 15, 12:27)
Kaip gaila vaiko, nedarykit taip.


Nebedarau.. Pora kartu pamaciau tai net nupurte. Pabandziau isivaizduoti save, kad kas verstu gerti virinta piena su ta pleve ant virsaus, siaubas.. smile.gif

QUOTE(Supronti @ 2018 02 15, 12:03)
Su tuo sutinku, kad iherbe prisiperki ne vien to ko reikia ;)
Gal galit pasidalinti ką gero esat atradusi is ebey, gal tiks ir man ;) domina odai, plaukams, kosmetika


Na cia tarkim mano mylimiausias BB kremas, trecia indeli naudoju
http://www.ebay.co.u...872.m2749.l2649
Mano oda sausa, dehidratuota, zandai paraude. Jokia bandyta kosmetika nepradangino sausu demiu, kurios atsiranda ziema. Tai bandysiu dabar man pasiulytus produktus (kazkokiuose azijietiskos kosmetikos forumuose merginos su tokiom pat bedom sake, kad cia ju number one). Kaip jau sakiau, dar nebandyti, bet tikiuosi, kad patiks, nes atsiliepimu labai daug ir jie labai geri..
Aliejinis prausiklis
https://www.ebay.co....ar=562395618965

Toneris, losjonas
https://www.ebay.co....tm/112202185359

kremas
https://www.ebay.co....tm/121849819916

o situ meginuku laukiu My Webpage https://www.ebay.co....872.m2749.l2649

Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 02 15, 10:47)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  gaila, kad ta drauge neisskaito, kad ta Marina daznai pakartoja apie saika, kad reikia kreiptis i gydytojus ir kad JOKS papildas nepakeis maista  biggrin.gif
man irgi nepatinka kai be saiko vartoja - reikia nereikia ir geria. as dabar noriu pabandyti moteriskas problemas susitvarkyti, jeigu po kurso pasiteisins, tada labiau patikesiu, o dabar dar skieptiskai as ziuriu.

Taip ir pati sako, kad tą įskaičius, bet perka be saiko biggrin.gif . Vis kažką stebuklingo atranda pas ją toj temoj. Visą gyvenimą be papildų gyveno, nori atsigriebti. Man sako, tu nueik pasižiūrėk kaip ji savo amžiuj atrodo biggrin.gif . Na ir pas mus temoj, labai smarkiai papildai liaupsinami. Pradžioj aš irgi pirkau, dabar persirgau, perku tik tai ko reikia biggrin.gif . Taip, kai ko tikrai organizmui reikia, sutinku, bet kai viskas vienu metu...

QUOTE(Shalimar @ 2018 02 15, 11:50)
Is ebay.. O parduotuve konkreti tai priklauso nuo to, kokio produkto reikia. Ziuriu, kad butu is tos salies, kaip ir kosmetika ir su kuo aukstesniu reitingu smile.gif
Ne, as pirmiausia su google pagalba apsisprendziu kokio konkretaus produkto man reikia, tada tik ziuriu ebay smile.gif

Man ebay be galo patogu, tarkim reikia dvieju produktu, kuriu bendra suma virs 22 euru. Iherbe negaleciau ju pirkti (nekalbant apie tai, kad ju nera biggrin.gif , bet jei ir butu), reiktu atskirai ir kombinuoti siuntima, prisideciau nereikalingu daiktu vien del tu dvieju norimu produktu. O ebay nesvarbu, tiesiog du atskirus uzsakymus padarai ir viskas, uz siuntima moketi nereikia rolleyes.gif

Iš visokių parduotuvių perku, bet prie ebay dar nedaaugau. Kažkodėl man ji atrodo kaip turgus, kuriame niekas nekontroliuojama, bile ko gali prisipirkti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 15, 12:49)
Nebedarau.. Pora kartu pamaciau tai net nupurte. Pabandziau isivaizduoti save, kad kas verstu gerti virinta piena su ta pleve ant virsaus, siaubas.. smile.gif


Prisiminiau sovietinį darželį, kur per prievartą iki vėmimo tą pieną sugirdydavo blink.gif . Kai kas įsigudrindavo išpilti, jau geriau per šikną gauti, nei vemti blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 15, 12:49)

Užsisakiau ir aš pabandymui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 15 vasario 2018 - 12:09