Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Ar https://www.iherb.com/c/Fungiology gera firma? Jie turi kordicepsą, kuris LT brangus
Atsakyti
Bet kaip operatyviai iherb išsiuntė jau biggrin.gif .
Na bet kiek reikia uždirbti, kad tokio brangumo batonėliais maitintis ax.gif ... Nu jau ne, aš geriau sprandinės 4 kilus nupirkčiau biggrin.gif . Neprastesnių saldainių ir pas mus yra biggrin.gif . Iš trialų paragavau, normalūs tie batonėliai, nieko ypatingo.
Atsakyti
Kaip as pavydziu kieno vaikai valgo visokius idomesnius dalykus, riesutus, batonelius.. Maniskiai ne uz ka. O sunus net iherbo populiariuju ciulpinuku ne uz ka, palaize ir pasake - oi ne ne ne.. frusty.gif Ir isvis beveik nieko nevalgo. Pediatre sake, kad isaugs, bet man atrodo, kad tas jo nevalgomu dalyku sarasas tik pleciasi, o ne mazeja.. Sorry oz OT, bet siandien vel kantrybe truko biggrin.gif Gal kas koki stebuklinga papilda esat atrade apetitui? smile.gif

Nespejau ant akciju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 14 vasario 2018 - 22:58
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 14, 23:58)
Kaip as pavydziu kieno vaikai valgo visokius idomesnius dalykus, riesutus, batonelius.. Maniskiai ne uz ka. O sunus net iherbo populiariuju ciulpinuku ne uz ka, palaize ir pasake - oi ne ne ne.. frusty.gif Ir isvis beveik nieko nevalgo. Pediatre sake, kad isaugs, bet man atrodo, kad tas jo nevalgomu dalyku sarasas tik pleciasi, o ne mazeja.. Sorry oz OT, bet siandien vel kantrybe truko biggrin.gif Gal kas koki stebuklinga papilda esat atrade apetitui? smile.gif

Nespejau ant akciju doh.gif

Nieko panašaus biggrin.gif . Skaitau kaip apie savąjį biggrin.gif , mano jau paauglys, bet valgo tik tai kas jam patinka, aplamai saldumynų nemėgsta, kuo, aišku, džiaugiuosi. Bet va ir daržovių nelabai įduosi ax.gif . Jei galėtų tik picas ir burgerius valgytų blink.gif. Bet iš kitos pusės, prisimenu save vaikystėj, būčiau galėjus vien ant blynų gyventi. Mama pasakojo, kad nieko nevalgiau apart blynų biggrin.gif , tai ko noriu tada iš savo vaiko, jis dar mėsos kartais suvalgo biggrin.gif . Ir sveiki užaugom biggrin.gif . Niekas jokių papildų nekaišiojo.
Svarbu kažką valgo, nefarširuokit tų papildų be reikalo, nebent vitamino C.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 14 vasario 2018 - 23:11
O jūs visada renkatės iš kategorijos shipping savers? Nes peržiūrėjau už 3 € nelabai ką radau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 15, 00:05)
Nieko panašaus biggrin.gif . Skaitau kaip apie savąjį biggrin.gif , mano jau paauglys, bet valgo tik tai kas jam patinka, aplamai saldumynų nemėgsta, kuo, aišku, džiaugiuosi. Bet va ir daržovių nelabai įduosi ax.gif . Jei galėtų tik picas ir burgerius valgytų  :blink

Maniskis burgeriu nevalgo, nieko is McDonalds nevalgo, bulviu fri ne is tolo, limonadu ne, zodziu nestandartas😀 jei leisciau valgyt ka nori, tai butu makaronai be nieko ir balta duona. Pica megsta, tai darau su farsu, i kuri pridedu trintu darzoviu, tik aisku nesakau, kad pridedu, su darzovem tai baisu pas mus.. vaisiu irgi beveik ne, na dabar apelsinus, bet ne skiltelem, o pjaustytus gabaliukais, pats pjaustosi viska. As suprantu, kad kol svoris normos ribose, tol dar puse velnio, nors plonas kaip sliekas ( aisku pediatre vis sako geriau per plonas, nei atvirksciai), tik jau tiek isvargina tie visi - oi ne ne, as nevalgysiu, as negaliu. Buna verciu bent paragauti, tai isideda i burna, ir praryja nekramtydamas, uzsigeria kokiu kefyru ir asaros bega.. as tai vistiek tikiuosi, kad isaugs, neatimk vilties😀
Atsakyti
Sulaukiau ir aš savo sausio 31 dienos, kaip vadinu, Keto siuntinuko bigsmile.gif
https://iherb.co/2LP1CZkD
Ačiū lašas jūroj už patarimą, siunčiausi į LP paštomatą, viskas ramiai praėjo, be nuotykių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 14, 22:55)
Bet kaip operatyviai iherb išsiuntė jau biggrin.gif .
Na bet kiek reikia uždirbti, kad tokio brangumo batonėliais maitintis ax.gif ... Nu jau ne, aš geriau sprandinės 4 kilus nupirkčiau biggrin.gif . Neprastesnių saldainių ir pas mus yra biggrin.gif . Iš trialų paragavau, normalūs tie batonėliai, nieko ypatingo.


Na Jūs čia kaip suskėlėt - maitintis biggrin.gif Juk nesimaitinam tais batonėliais, jie tik pasilepinimui kartais, saldainių aš nemėgstu. O viena dėžutė per mėnesį nenuskriaudžia mūsų šeimos biudžeto. Dėl skonio nesiginčijama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 15 vasario 2018 - 00:14
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 15, 00:24)
nors plonas kaip sliekas ( aisku pediatre vis sako geriau per plonas, nei atvirksciai), tik jau tiek isvargina tie visi - oi ne ne, as nevalgysiu, as negaliu. Buna verciu bent paragauti, tai isideda i burna, ir praryja nekramtydamas, uzsigeria kokiu kefyru ir asaros bega.. as tai vistiek tikiuosi, kad isaugs, neatimk vilties😀

Manasis irgi amžinai per mažai svorio turėdavo pagal lenteles, tai gydytoja sakė, kad tik džiaugtis reikia, dabar labai didelė problema yra vaikų nutukimas yra biggrin.gif . Dabar jis tip top kiek lentelės rodo, tiek ūgiu, tiek svoriu, bet valgo dar mažai ir labai išsirinkdamas. O jūs neduokit nieko, visą dieną nevalgys, oi kad kirs paskui išbadėjęs. Aš taip darydavau, ir dar laukan išvarydavau, kad daugiau valgyt norėtų išsidavęs, paskui ir naujo maisto paragaudavo ir visai skanu pasirodydavo, žiūrėk kitą dieną jau prašo padaryt to ką tada išalkęs valgė ir ko anksčiau net paragauti neįsiūlydavau biggrin.gif . Išsikalinėja jie nuo per didelio lakstymo su šaukštu biggrin.gif . Patarinėju biggrin.gif . Nors pati taip dariau biggrin.gif .Su pavydu žiūrėdavau kai kiti vaikai pilna burna viską valgo ax.gif .
Atsakyti
Tuos visus batonelius - riesutu ir seklu galima pacioms gamintis. Tikrai bus sveikiausia, o gal ir skaniausia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 15 vasario 2018 - 07:43
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 14, 22:58)
Kaip as pavydziu kieno vaikai valgo visokius idomesnius dalykus, riesutus, batonelius..

nieko panašaus, pas mus irgi meniu toks skurdus ir vis dar skurdesnis darosi, ir nebandyk nieko naujo įkišt, viską išuosto toj lėkštėj unsure.gif Nors ir ne mažiukė jau, bet taip nuo vaikystės, nieko pirktinio nevalgo, tai visur su savo puodais keliaudavom doh.gif
Atsakyti
gal kuri zinot kaip galima papildyti savo paypala is banko saskaitos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 15 vasario 2018 - 08:43