Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Merginos, gal yra kokiu stebuklu 4 m vaikui nuo alergines slogos?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 14, 09:07)
Nepamirškit po nuorodų atidarinėjimo pakeisti nuolaidos kodą į VFR916  . Tik jis duoda nuolaidą.

oi kaip aciu Maja Di kad dalinates, butinai isbandysiu yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kovo8: 14 vasario 2018 - 10:46
Mane vel patrauke labai ant azijietiskos kosmetikos.. biggrin.gif Sakykit jei aliejiniam veido prausikly pirmu numeriu einai mineral oil, tai turbut blogai? Ziuriu dauguma taip.. Nors radau ir be jo.
Gal kas zinote, korejieciai nelabai naudoja serumu, vietoj jo naudoja toneri ir esencija? Galvojus ar imti Missha, ar kokia kita.. Time revolution esu bandzius,vandenukas toks, bet patiko, tik brangoka.. smile.gif
Dar idomu ar reikia imti akiu krema.. Ar jis smarkiai skiriasi nuo veido kremo.. As tai vistiek visa veida tepu kremu, paakius irgi. Kazkur skaiciau, kad cia vienas ir tas pats, tik mazesnej pakuotej ir aukstesne kaina. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 14, 11:22)
Mane vel patrauke labai ant azijietiskos kosmetikos.. biggrin.gif Sakykit jei aliejiniam veido prausikly pirmu numeriu einai mineral oil, tai turbut blogai? Ziuriu dauguma taip.. Nors radau ir be jo.
Gal kas zinote, korejieciai nelabai naudoja serumu, vietoj jo naudoja toneri ir esencija? Galvojus ar imti Missha, ar kokia kita.. Time revolution esu bandzius,vandenukas toks, bet patiko, tik brangoka.. smile.gif
Dar idomu ar reikia imti akiu krema.. Ar jis smarkiai skiriasi nuo veido kremo.. As tai vistiek visa veida tepu kremu, paakius irgi. Kazkur skaiciau, kad cia vienas ir tas pats, tik mazesnej pakuotej ir aukstesne kaina. unsure.gif


Mineralinis aliejus (mineral oil arba paraffinum liquidum) yra bespalvis, bekvapis aliejus, gaunamas iš naftos. Šis ingredientas sulaukia neigiamų atsiliepimų iš natūralios kosmetikos gamintojų dėl savo neaugalinės kilmės, bet daugelis šaltinių pabrėžia, kad mineralinis aliejus gali būti naudingas odai ir ne mažiau saugus už natūralius aliejus. Dėl šios priežasties jis nepaprastai populiarus kūdikiams ir vaikams skirtose odos priežiūros priemonėse. Mineralinis aliejus naudojamas: veido, rankų ir viso kūno kremuose (ypač skirtose sausos odos priežiūrai), kūdikiams skirtose odos priežiūros priemonėse, taip pat plaukų priemonėse ir dekoratyvinėje kosmetikoje. (internete pilna info apie tai)

Del serumo,kodel korejieciai nenaudoja? Tai vienas is korejietiskos veido prieziuros etapu. Beje serumus galima tepti kelis viena po kito (priklauso ko reikia jusu odai), tik reikia duoti isigerti pries tai uzteptai priemonei apie 20 min.

As visada naudoju paakiu krema ,net nekilo niekad mintis paakius teptis veido kremu. Mano nuomone, veido kremai ir paakiu kremai skiriasi. Juk veido oda ir paakiu oda irgi skiriasi,tai ir priemones skirtingos turi buti. Gal kazkas pateiks kita nuomone. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deluxe: 14 vasario 2018 - 11:41
Akcijos iki vasario 21 d. 4u.gif
-10%
FlapJacked
Twinings
-15%
NatraBio
SAN Nutrition
Femarelle
MediNatura
Nutrex Research Labs
NovaForme
FitMiss
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 14 vasario 2018 - 12:04
QUOTE(deluxe @ 2018 02 14, 12:40)
Mineralinis aliejus (mineral oil arba paraffinum liquidum) yra bespalvis, bekvapis aliejus, gaunamas iš naftos.

Va ir metausi dabar tarp tu alieju.. Vieni su mineral oil, kiti be.. Mano oda labai sausa, tai kaip supratau man tas mineralinis ir tiktu.. Japoniskus ziuriu - Kose, Hadalabo, dar The face shop...
Na naudoja serumus, bet man pasirode, kad jie daug didesne reiksme duoda butent toneriui ir ypac esencijai, visur juos akcentuoja, o as pastaruju dvieju nesu naudojus niekada, tik isbandzius is meginuku smile.gif Laukiu dabar serumo ir kremo is MISSHA, dar reikia issirinkti toneri ir esencija.. Jei kas turit kokiu megstamu, buciau dekinga uz rekomendacijas 4u.gif
Akims as tepdavau seruma ar kaip ji pavadinti, o paskui paskutiniam zingsny visa veida kremu. Pas mane jis toks sausas, kad ka betepciau, susigeria akimirksniu, isskyrus aliejus, kuriu nelabai megstu. Dabar ziurineju ir kokio korejietisko akiu kremo, bet tiek daug visko.. unsure.gif Uzsiciklinau su ta Missha, nes ju BB krema jau daug metu naudoju, bet aisku yra pilnu ir kitu geru firmu.
Atsakyti
Gal patarsite 4u.gif

Kokie preparatai pastiprintų 2 metų neturinčio vaiko imunitetą? Pirma dukra visai nesirgo, o mažesnioji dabar nuo gruodžio iš ausų uždegimų neišsikapsto verysad.gif per 3 mėnesius jau trečius antibiotikus paskyrė.

Vertėtų gal acerolos? Ežiuolės ar dar ko? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 02 14, 10:33)
jau neduoda, jau vakar nedave

tikrai, tas kodas jokios nuolaidos neduoda, Maja Di dezinformacija skleidzia biggrin.gif
matyt jos asmeninis kodas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kovo8: 14 vasario 2018 - 12:48
QUOTE(Kovo8 @ 2018 02 14, 12:45)
tikrai, tas kodas jokios nuolaidos neduoda, Maja Di dezinformacija skleidzia  biggrin.gif
matyt jos asmeninis kodas  lotuliukas.gif

Dave nuolaida kodas, perskaitykite temos bent kelis puslapius, uzuot tyciojusis.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 02 14, 12:51)
Dave nuolaida kodas, perskaitykite temos bent kelis puslapius, uzuot tyciojusis.

idomu kas cia tyciojasi?! is pradziu nudziugino su tuom koduku, pasirodo netiesa, rase kad ir dabar kodas nuolaida duoda angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kovo8: 14 vasario 2018 - 13:04
kelias dienas tikrai dave, as ji radau rusu forume ir pati sekmingai panaudojau keliems pirkimams ir kolege mano pasinaudojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kovo8 @ 2018 02 14, 13:03)
idomu kas cia tyciojasi?! is pradziu nudziugino su tuom koduku, pasirodo netiesa, rase kad ir dabar kodas nuolaida duoda angel_sadangel.gif

Jis ir dave nuolaida gera savaite. Ar tikrai tas euras su centais jums sitaip keicia gyvenima?
Atsakyti