Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(yuki @ 2018 02 09, 09:17)
ir vėl naujienos unsure.gif
skaitinėju apie bonusway... taisyklėse yra punktas:

Nenaudok kitų bonuso programų mokėjimo/atsiskaitymo metu. Jos ištrina informacija apie tavo paspaudimus iš Bonusway į internetines parduotuves, o tai reiškia, kad tu negausi bonusų.

vadinasi, jeigu naudoju bet kokį kitą nuolaudos kodą, bonusų negausi? yra kas nors išbandęs realiai?

Cia kalba apie kitas programas, irgi duodancias bonusus, ju yra daugybe.
Atsakyti
https://www.iherb.co...0-Tablets/61564

ką manote apie šį ?
Atsakyti
sveikos, cia grupeje buvau rasiusi ka reiks daryti del PVM apmokejimo mano siuntinuko, nzn kaip isejo, bet as i krepseli susidejau prekiu uz 28 eurus ir apsipirkau, po to apziurejau, kad virsijau suma, taciau snd paste paimtas siuntinukas ir nieko nereikejo moketi, nesuprantu tada gal as ko nedaskaiciau iki galo vista hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 02 08, 14:42)
kaip panaudoto savo lojalumo tuos sukauptus centus? jie kazkurima zingsni panaudot galima, kai darai apmokejima?

Jie automatiškai panaudojami. Kai atsidarot krepšelį, pažiūrėkit, po prekėmis yra eilutė Loyalty Credit ir skliausteliuose rašoma suma, kuri išminusuojama automatiškai.

QUOTE(Nainai @ 2018 02 09, 10:48)
ką manote apie šį ?

Keli postai aukščiau kaip tik rašiau apie šiuos vitaminus 4u.gif Mano patirtis su jais labai teigiama mirksiukas.gif

QUOTE(georgiana @ 2018 02 09, 10:57)
sveikos, cia grupeje buvau rasiusi ka reiks daryti del PVM apmokejimo mano siuntinuko, nzn kaip isejo, bet as i krepseli susidejau prekiu uz 28 eurus ir apsipirkau, po to apziurejau, kad virsijau suma, taciau snd paste paimtas siuntinukas ir nieko nereikejo moketi, nesuprantu tada gal as ko nedaskaiciau iki galo vista hmm.gif

O tai gal 28 € - suma su siuntimo išlaidom? Ir gal ten ne eurai, bet doleriai?
Arba jums labai labai pasisekė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2018 02 09, 12:07)
Jie automatiškai panaudojami. Kai atsidarot krepšelį, pažiūrėkit, po prekėmis yra eilutė Loyalty Credit ir skliausteliuose rašoma suma, kuri išminusuojama automatiškai.



aciu, as juos matau, tik nesupratau, kad automatiskai juos naudoja 4u.gif dabar zinosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2018 02 09, 11:07)
Jie automatiškai panaudojami. Kai atsidarot krepšelį, pažiūrėkit, po prekėmis yra eilutė Loyalty Credit ir skliausteliuose rašoma suma, kuri išminusuojama automatiškai.
Keli postai aukščiau kaip tik rašiau apie šiuos vitaminus 4u.gif Mano patirtis su jais labai teigiama mirksiukas.gif
O tai gal 28 € - suma su siuntimo išlaidom? Ir gal ten ne eurai, bet doleriai?
Arba jums labai labai pasisekė smile.gif

taip su siuntimo islaidom, ta suma, bet as paprastai 22 euru, net iki 21 euro siusdavaus prekytes, si karta pasiziurejau kzk kad gerai ir payment'a padariau, o tik po to apsiziurejau jog suma 28 eurai. siuntimo islaidos yra berods 4 eur, tai vis vien suma dar 24 eur., chm
Atsakyti

Dėl muitinės laiškelio, tai nepakomentuosiu - pačiai dar neteko su tokia situacija susidurt.
O šiaip, pranešimą apie siuntą LPexpress paštomate paprastai gaunu per 2 dienas nuo tada, kai atsiranda įrašas, kad siuntinukas jau Vilniuje 4u.gifDabar kaip tik irgi laukiu ir matau, kad vakar jau pasiekė Vilnių, tai teoriškai rytoj tikiuos, kad galėsiu jį pasiimt rolleyes.gif

Supratau, o jei kelios siuntos iskart sulekia, ideda i atskiras dezutes?

Pas mane 4 siuntos susirinko frankfurte ir tupejo ten, o tada atsirado Vilniuje  - dvi siuntos fiksuotos 6 d. tuo pat metu, ir dar dvi 7 diena. Siandien i pastomata idejo tik viena, 7 dienos.

Tai man irgi kazkaip keistai, kur tada dvi uz 6 diena, arba kodel uz 7 diena tik viena ideta. Nes kai i namu adresa uzsakinejau, tai gaudavau vienu metu suplaukusias po dvi suristas.

Kai man jau rudeni viena siunta dingo i namu adresa, tai dabar nuolat stresuoju ar gausiu, nes iherb parase, kad daugiau uz fiksuotas Lietuvoje siuntas pinigu negrazins.

Atsakyti
Mielosios, ka patartumet pedu nuospaudoms? Turiu tokias nuolat atsinaujinancias kurias pasalina tik gydomojo pedikiuro metu, koki karta per metus... Jauciu vel beda, galvoju - gal yra koks lipdukas ar tepaliukas, kad namu salygomis pati ja pasisalinciau?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2018 02 09, 12:47)
Mielosios, ka patartumet pedu nuospaudoms? Turiu tokias nuolat atsinaujinancias kurias pasalina tik gydomojo pedikiuro metu, koki karta per metus... Jauciu vel beda, galvoju - gal yra koks lipdukas ar tepaliukas, kad namu salygomis pati ja pasisalinciau?

Kitoj temoj labai išgirtas šis tepalas, ypač džiaugėsi merginos kulnų priežiūrai naudodamos. Aš tai didelio stebuklo nepajutau, bet gal jums patiktų.
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2018 02 09, 12:21)
Supratau, o jei kelios siuntos iskart sulekia, ideda i atskiras dezutes?
Pas mane 4 siuntos susirinko frankfurte ir tupejo ten, o tada atsirado Vilniuje  - dvi siuntos fiksuotos 6 d. tuo pat metu, ir dar dvi 7 diena. Siandien i pastomata idejo tik viena, 7 dienos.

Vat nežinau - negaunu po kelias siuntas vienu metu;) Bet aš taip pat šiandien gavau sms, kad jau galiu pasiimti. Tai gal tikrai jums iškart kelis sudėjo į vieną paštomato dėžutę (ir taip 3€ jums sutaupė)? Parašykit paskui - visai smalsu pasidarė.
Atsakyti
rekomenduokite vitamina C 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2018 02 09, 14:46)
rekomenduokite vitamina C 4u.gif

naturalus vitaminas c acerola
vaikams toki duodu , noriai valgo Carlson-Labs-Kids-Chewable-Vitamin-C
kitos toki labai giria ir pastoviai perka American-Health-Ester-C
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitakar: 09 vasario 2018 - 14:57