Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Supronti @ 2018 02 08, 12:55)
ir aš gavau tokį pat laišką. Muitinė darbuotis pradėjo?????
Per kiek laiko paleidžia prekes, nes siunta iki 22 eur. Vakar nusiunčiau orderi

o jie atsiunčia kokią info, kad paleido siuntą, ar trūksta kokių dokumentų?

kad lyg neatsiunčia, tiesiog post.lt stebėkit, pamatysit, kada atiduota į jūsų paštą pristatyti. Per kokias 2 d. turėtų paleist, bet ką nori, tą daro.
Atsakyti

Man per emailą atrašė.

 

"Gerbiamas kliente,

Jūsų pašto siunta atsiųstos prekės sėkmingai deklaruotos LR muitinėje. Pašto siunta artimiausiu metu bus išsiųsta į Jūsų paštą arba įteikta Jums per kurjerį.

Kai tik pašto siunta bus pristatyta į Jūsų paštą arba perduota kurjeriui, apie tai Jus informuosime atskiru pranešimu."

 

Čia buvo 02.02. Bet pakolkas negavau.

 

Blyn, tik dabar dašuto pasitikrinti su MTkoduku duotu. Tai rašo, kad jau pirmadienį 02.05 pasiekė mano paštą. O svarbausia mano paštininkė tikrai superinė - viską man atneša. Reiks į skyrių eit...  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neimantė: 08 vasario 2018 - 13:35
kaip panaudoto savo lojalumo tuos sukauptus centus? jie kazkurima zingsni panaudot galima, kai darai apmokejima?
Atsakyti

As paskutines siuntas uzsakiau i lpexpress pastomata.

Tai jei man sugalvos atsiusti toki laiska, kazin kokiu adresu ji sius?

Beje per kiek laiko nuo siuntos atvykimo i Rodunios g. nuveza ir ideda i pastomata?

Nes tokiu budu uzsakinejau pirma karta ir nezinau kiek laukti reikes.

Atsakyti
Atvyko sausio 24 dienos siuntinukas https://www.iherb.co...47001_THB-10016, siuntimas nemokamas.
Burnos skalavimo skystį naudojam nuolat, jau trečias butelis, patinka visai šeimai. Švelnus, bet gaivų kvapą išlaiko gan ilgai. Kremą su sraigių sekretu pirkau pirmą kartą, geresnė sudėtis, palyginus su kitais sraigių kremais. Į krepšelį dar tilpo ir nepadidino siuntimo išlaidų dienos prekė - muilas.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Mano siunta irgi greičiausiai bus dingusi. Nuo 21 d LT , buvau pašte, paštininkės patikimos, kažkaip netikiu, kad vogtų...

Ar sulaukėte siuntos? Ar taip ir pradingo? Aš taip pat nesulaukiu savo siuntinuko  :huh2: jau sausio 23 d. siunta atvykusi į LT, o prapuolė lyg į vandenį. Nežinau nei kur kreiptis ,nei kur dar ieškoti...

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 02 08, 14:50)
Vertins atskirai, nes du atskiri uzsakymai.



AČIŪ!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Naujiena - papildas akims! 
California Gold Nutrition, Lutein 10 mg, Zeaxanthin 500 mcg - 120 kapsuliu, uzteks 4 men. https://iherb.co/5dSCzNrq

8.jpg

Atsakyti
Sakykit, ar Wellness formula galima gerti maitinacioms? Ir ar galima ji naudoti imuniteto pastiprinimui? Nes galiojimas neilgas, o tableciu daug, gaila ismesti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 08 vasario 2018 - 21:55
QUOTE(Ramona18 @ 2018 02 08, 15:12)
As paskutines siuntas uzsakiau i lpexpress pastomata.
Tai jei man sugalvos atsiusti toki laiska, kazin kokiu adresu ji sius?
Beje per kiek laiko nuo siuntos atvykimo i Rodunios g. nuveza ir ideda i pastomata?
Nes tokiu budu uzsakinejau pirma karta ir nezinau kiek laukti reikes.


Dėl muitinės laiškelio, tai nepakomentuosiu - pačiai dar neteko su tokia situacija susidurt.
O šiaip, pranešimą apie siuntą LPexpress paštomate paprastai gaunu per 2 dienas nuo tada, kai atsiranda įrašas, kad siuntinukas jau Vilniuje 4u.gif Dabar kaip tik irgi laukiu ir matau, kad vakar jau pasiekė Vilnių, tai teoriškai rytoj tikiuos, kad galėsiu jį pasiimt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 08, 22:53)
Sakykit, ar Wellness formula galima gerti maitinacioms? Ir ar galima ji naudoti imuniteto pastiprinimui? Nes galiojimas neilgas, o tableciu daug, gaila ismesti..

Aš jį būtent imuniteto pastiprinimui-palaikymui ir pirkau bei naudoju. Man asmeniškai praeitą pavasarį ir šį rudenį labai pasiteisino 4u.gif Bet ar žindančiai tiktų, gal reiktų pasikonsultuot su kuo nors išmanančiu - sudėtyje kad ir nedidelėm dozėm, bet pridėta labai daug visko.

Oho, dabar tik pamačiau, kad Welness formula dabar dienos prekė - tik už 9 € bigsmile.gif Superinė kaina!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 08 vasario 2018 - 22:28
ir vėl naujienos unsure.gif


skaitinėju apie bonusway... taisyklėse yra punktas:

Nenaudok kitų bonuso programų mokėjimo/atsiskaitymo metu. Jos ištrina informacija apie tavo paspaudimus iš Bonusway į internetines parduotuves, o tai reiškia, kad tu negausi bonusų.

vadinasi, jeigu naudoju bet kokį kitą nuolaudos kodą, bonusų negausi? yra kas nors išbandęs realiai?
Atsakyti