Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Acure-Organics gausiai pasipildė naujomis prekėmis (pakeitė pakuotes): veido kaukės, kremai, šampūnai, kondicionieriai, kūno losjonai, dušo želės , geros sudėties, šampūnai, kondicionieriai buvo pastoviai perkami, kokybė be priekaištų, kremas veidui taip pat labai patiko smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal pagelbesit... Pirma karta is lietuvos pasto gavau laiska, kad mano mano siunta siunčiamos Europos Sąjungos prekių statuso neturinčios prekės, todėl jas būtina deklaruoti.

Ar yra kam taip buve?

Prašo pateikti reikiamus duomenis apie šia siunta atsiųstas prekes.

Gal galėtumėte pakomentuoti dėl ko galėjo būti ta siunta sulaikyta ir kaip elgtis?

Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2018 02 08, 11:23)
Sveikos merginos, gal pagelbesit...

Būčiau dėkinga  4u.gif

tiesiog nusiunciau krepselio uzsakyma worde ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 08 vasario 2018 - 10:37
QUOTE(ra2ga @ 2018 02 08, 11:37)
tiesiog nusiunciau krepselio uzsakyma worde ir viskas  4u.gif



O kaip del sumos? Mano subtotal 21,29eur , bet order total rodo beveik 23,60eur...

Turbut reikia kad order total nesimatytu?
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2018 02 08, 10:58)
O kaip del sumos? Mano subtotal  21,29eur , bet order total rodo beveik 23,60eur...

Turbut reikia kad order total nesimatytu?

Sulaikyti gali bet kokios vertes preke, tiesiog profilaktiskai. Jusu suma neapmokestinama, tiesiog nusiuskit uzsakymo israsa.
Atsakyti
gaunasi man Subtotal:€21.86 ...ne rizikinga sumele? taip gerai susikroviau, butent ko reik.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2018 02 08, 11:06)
gaunasi man  Subtotal:€21.86 ...ne rizikinga sumele? taip gerai susikroviau, butent ko reik.... 4u.gif

ne, nerizikinga. Iki 22 eurų nerizikinga.
Papildyta:
QUOTE(jovita2014 @ 2018 02 08, 10:58)
O kaip del sumos? Mano subtotal  21,29eur , bet order total rodo beveik 23,60eur...

Turbut reikia kad order total nesimatytu?

dėkit normalų orderį, ten matosi atskirai subtotal ir shippingas, kuris neįeina į 22 eu. sumą
Atsakyti
Ačiū merginos! Bandysiu siust normalu orderi smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2018 02 08, 12:23)
Sveikos merginos, gal pagelbesit... Pirma karta is lietuvos pasto gavau laiska, kad mano mano siunta siunčiamos Europos Sąjungos prekių statuso neturinčios prekės, todėl jas būtina deklaruoti.

Ar yra kam taip buve?

Prašo pateikti reikiamus duomenis apie šia siunta atsiųstas prekes.

Gal galėtumėte pakomentuoti dėl ko galėjo būti ta siunta sulaikyta ir kaip elgtis?

Būčiau dėkinga  4u.gif

Sveiki,
turiu ir aš panašią situaciją tik skirtumas tas, kad man atėjo kelios suntos tuo pat metu, abiejų siuntų sekimo nuoroda pašto atsiųstam laiške yra viena, užsakymai daryti skirtingom dienos (vienos dienos skirtumu) bet atvykę tą pačią dieną, sumos siuntų subtotal neviršyja 22 Eur., išsiunčiau jiems dokumentus tik iškilo klausimas ar jie jas vertins atskirai ar kartu, ar neprikibs dėl mokesčių? Gal turėjot kuri praktikos, pasidalinkit informacija, ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Braske 76 @ 2018 02 08, 12:47)
Sveiki,
turiu ir aš panašią situaciją tik skirtumas tas, kad man atėjo kelios suntos tuo pat metu, abiejų siuntų sekimo nuoroda pašto atsiųstam laiške yra viena, užsakymai daryti skirtingom dienos (vienos dienos skirtumu) bet atvykę tą pačią dieną, sumos siuntų subtotal neviršyja 22 Eur., išsiunčiau jiems dokumentus tik iškilo klausimas ar jie jas vertins atskirai ar kartu, ar neprikibs dėl mokesčių? Gal turėjot kuri praktikos, pasidalinkit informacija, ačiū! 4u.gif

Vertins atskirai, nes du atskiri uzsakymai.
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2018 02 08, 11:23)
Sveikos merginos, gal pagelbesit... Pirma karta is lietuvos pasto gavau laiska, kad mano mano siunta siunčiamos Europos Sąjungos prekių statuso neturinčios prekės, todėl jas būtina deklaruoti.



ir aš gavau tokį pat laišką. Muitinė darbuotis pradėjo?????
Per kiek laiko paleidžia prekes, nes siunta iki 22 eur. Vakar nusiunčiau orderi

o jie atsiunčia kokią info, kad paleido siuntą, ar trūksta kokių dokumentų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 08 vasario 2018 - 12:56
o ka perkat jei reikia micelinio vandens, randu servereles net : https://www.iherb.co...owelettes/78036

Atsakyti