Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Maja Di @ 2018 02 05, 16:44)
Mums labai gaila, bet tuo atveju, jeigu yra naudojamas reklamos kodas iHerb parduotuvė nesumoka mums komisinių, tokios yra parduotuvės sąlygos. Dėl šios sąlygos, mes patys prarandame daug klientų ir pajamų. Mes negalime sumokėti bonuso žmogui, jeigu patys negavome komisinių už pirkinį. Dažniausiai parduotuvės moka komisinius už pirkinius naudojant reklamos kodą, bet iHerb elgiasi skirtingai.


Tai kodėl jie reklamuoja, kad iš Iherb grąžina? Už klaidinančią reklamą yra baudos.

Kažkas rašė kad naudoja šitą lecitiną Lecithin-Granules . Kiek jo per dieną sunaudojat? Nustebau, kai gavau tokią didžiulę dėžę, o parašyta, kad porcijų tik 30... jei po du šaukštelius vartot per dieną, tai man čia gal pusei metų užteks rolleyes.gif gal šaukštais reikia ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 02 06, 10:36)
Tai kodėl jie reklamuoja, kad iš Iherb grąžina? Už klaidinančią reklamą yra baudos.


As supratau, kad jie negrazina pinigu, jei jus pirkdamos iherbe naudojate koki nors nuolaidos koda. Taip yra su dauguma tokio tipo puslapiu
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 06, 09:48)
As supratau, kad jie negrazina pinigu, jei jus pirkdamos iherbe naudojate koki nors nuolaidos koda. Taip yra su dauguma tokio tipo puslapiu


Aš irgi taip supratau, bet Maja Di rašė, kad negavo nei nuolaidos nei bonuso.
Atsakyti
Sveikos, koks jusu poziuris i chroma? Endokrinologe liepe 12 m mergaitei gerti kapsules Reglucoli net adresa uzrase kur pirkti. Neva tai daugiau siauliuose niekur nera pirkti. Mergaite turi antsvorio ir padidejes cholesterolis. Man kazkaip labai itartinai tas papildas pasirode. Ant kazkokios popieriaus skiautes uzrese pavadinima, imone kurioje pirkti. Paziurejau to papildo pagr sudedamoji dalis chromas. Sakau gal siaip chromo nupirkti ir tiek? Man rodos gyd labai nori iskisti kazkoki s... Apie mityba nepatarinekit, ne mano vaikas. As pati vis duodu pylos mergaites mamai
Atsakyti
Gal kas esate naudoję šį purškiklį plaukams iš Andalou Naturals: https://www.iherb.co...33?rcode=KTM897?
Domintų atsiliepimai, ar suteikia plaukams pakankamai apimties?

Taip pat žiūrinėju ir į šį: https://www.iherb.co...52?rcode=KTM897.
Ar kas naudojo? Ar gerai padeda iššukuoti besiveliančius plaukus?

O gal esate atradę ir galite rekomenduoti kitas pasiteisinusias priemones plaukų apimties didinimui arba besiveliančių plaukų iššukavimui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2018 02 05, 18:29)
Sudomino plaukų dažai. Tikiuosi mano plaukus nudažys.


Jei turit žilų plaukų, patariu laikyti apie valandą ir būtinai apvyniokit plaukus maistine plėvele, nes su šiluma geriau nusidažo. Jei neapvynioju plėvele man žilų išvis nenudažo. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, rekomenduokite prašau, penkiasdešimtmečiui vyriškiui, sunkiai fiziškai dirbančiam, vyrui skirtų vitaminų lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 02 06, 10:57)
Aš irgi taip supratau, bet Maja Di rašė, kad negavo nei nuolaidos nei bonuso.



Tai gal nuolaidinės prekės įsidėjimą į krepšelį jie ir traktuoja kaip kokį kodą? Tada man negresia ką nors atgaut, nes tykau prekių su nuolaida ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2018 02 06, 11:33)
Sveikos, rekomenduokite prašau, penkiasdešimtmečiui vyriškiui, sunkiai fiziškai dirbančiam, vyrui skirtų vitaminų  lithuania.gif

Country-Life-Core-Daily-1-Multivitamins-Men-50 geri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2018 02 06, 10:42)

Ačiū. Labai norėčiau ir kitų rekomendacijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2018 02 06, 11:46)
Ačiū. Labai norėčiau ir kitų rekomendacijų  4u.gif


Šitų Energy-Earth-s-Blend-One-Daily-Superfood-Multivitamin gera ir kaina ir sudėtis ir siuntimą mažina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 02 06, 10:57)
Aš irgi taip supratau, bet Maja Di rašė, kad negavo nei nuolaidos nei bonuso.

Paskui iš GAP per juos dar pirkau, taikiau 30 proc nuolaidos kodą, bet bonusų gavau, matyt tik iherb neduoda, tada kam jie reklamuoja ją ax.gif
Papildyta:
QUOTE(AuroraBO @ 2018 02 06, 10:57)
Aš irgi taip supratau, bet Maja Di rašė, kad negavo nei nuolaidos nei bonuso.

Nuolaidos kodą taikė, tik loyalty nedavė ax.gif
Atsakyti