Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

vienas krepselis
https://www.iherb.co...mp;rcode=PDK532

antras
https://www.iherb.co...mp;rcode=PDK532

Indole, omega, nakvisa del moterisku problemu.
Luteinas akims, didelis kiekis, tai uzteks pagerti po 2 men. 2 kartus per metus.
muilas nunulino siuntima

trecias
https://www.iherb.co...mp;rcode=PDK532

sunui sportininkui be skonio ir be kvapo proteinas, muilas ir satavari sumazino siuntima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 05 vasario 2018 - 15:56
QUOTE(aliaska7 @ 2018 02 05, 15:46)


Ar perkate per bonusway ir gaunasi viskas?

Ni figa nesigavo, po to iš ali smulkmeną už centus užsakiau, iš karto laukiama ax.gif . O iš iherbo nei loyalty negavau ir bonusway nieko ax.gif .
Ar pastebėjot kad nebūtinai prekė turi būti shipping server, kad siuntimą nunulintų, mano krepšeliui nunulino Giovanni plaukų serumas. Anksčiau jis buvo shipping server, dabar nebėra, bet vis vien mažina siuntimą.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 05, 14:14)
Na ką, gavau atsakymą iš pašto į savo skundą. Trafaretinės frazės, tikriausiai ne vienas kreipiasi. Mol siunta neregistruota ir jos sekimo nemato, labai apgailestauja ir ateity siūlo siųstis registruotas siuntas. Nė žodžio apie tai ar ieškojo laiškininkės, kuri tuo metu išėjo iš darbo.  Matyt nieko ir netikrino, atsirašė ir tiek. Rašiau adresu kokybe@post.lt kaip Monterertė patarė. Žodžiu... Susibiesinau, nors, tiesą pasakius, nieko ir nesitikėjau. Bent jau kokį žodį apie laiškininkę būtų parašę blink.gif .

O ka jie sakytu tai laiskininkei? Kokiu budu ja apieskoti, daryti krata namie?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2018 02 05, 16:17)
Mano užsakymas Daugelis prekių kartojama.  ax.gif

tikrai uz tiek uzsisakete?
Atsakyti
QUOTE(aliaska7 @ 2018 02 05, 15:20)
Oho, bet tai mokesčių kiek pareis...


Nepareis, aš Norvegijoj gyvenu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2018 02 05, 16:55)
Nepareis, aš Norvegijoj gyvenu. smile.gif

o koks ten limitas?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 02 05, 15:56)
o koks ten limitas?


Apie 36 eurus (350kr) įskaitant siuntimo mokestį.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 02 05, 16:39)
O ka jie sakytu tai laiskininkei? Kokiu budu ja apieskoti, daryti krata namie?

Ne, na bent paklausę būtų ax.gif . Tiesa sakant, nieko ir nesitikėjau biggrin.gif . Bet čia merginos paragino, tai ir parašiau ax.gif
Iš bonusway gavau laišką:
Ar naudojote nuolaidos kodą perkant iš iHerb?

Mums labai gaila, bet tuo atveju, jeigu yra naudojamas reklamos kodas iHerb parduotuvė nesumoka mums komisinių, tokios yra parduotuvės sąlygos. Dėl šios sąlygos, mes patys prarandame daug klientų ir pajamų. Mes negalime sumokėti bonuso žmogui, jeigu patys negavome komisinių už pirkinį. Dažniausiai parduotuvės moka komisinius už pirkinius naudojant reklamos kodą, bet iHerb elgiasi skirtingai.

Taip kad iherb nereikia pirkti per juos, ir loyalty negauni ir taškų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2018 02 04, 16:09)
Man toks klausimas apie tuos Kroeger - pradėjau gerti antrą buteliuką po pertraukos, nu absoliučiai jokio skirtumo nejaučiu, geriu juos ar ne, tai ar aš čia "labai švari", ar jis neveikia?

Nejutau jokio skirtumo ir aš. Tiksliau jutau- užkietėjo viduriai doh.gif Vyrui buvo dar blogiau- kol gėrė, tol labai skaudėjo inkstai. Viso antro buteliuko po pertraukos nebeišgėrė. Nors nejutau teigiamo poveikio, vis tiek įsivaizduoju, kad Kroeger veikė biggrin.gif Šiaip ar tai blogiau nebus.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 05, 16:38)
Ni figa nesigavo, po to iš ali smulkmeną už centus užsakiau, iš karto laukiama ax.gif . O iš iherbo nei loyalty negavau ir bonusway nieko ax.gif .
Ar pastebėjot kad nebūtinai prekė turi būti shipping server, kad siuntimą nunulintų, mano krepšeliui nunulino Giovanni plaukų serumas. Anksčiau jis buvo shipping server, dabar nebėra, bet vis vien mažina siuntimą.


Na tai iherbo prekės tiesiog pabrango tais 5% smile.gif Pastebėjau, kad nunulina dažnai, kai susidedi 2 - 3 tas pačias prekes; Solgar firmos dažnai nunulina.
Atsakyti
Susidėjau KREPŠELĮ. Sudomino plaukų dažai. Tikiuosi mano plaukus nudažys.
Prieš porą dienų ir aš pirkau per bonusway. Nepriskaičiavo bonuso. Parašiau laišką, žiūrėsiu ką atsakys. Iš Ali tuoj pat priskaičiavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minutėlė: 05 vasario 2018 - 18:31
Gavau vakar 2 užsakymus 01.17 ir 01.20 krepšelis1
krepšelis2 wub.gif
Atsakyti