Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(AuroraBO @ 2018 02 02, 09:34)

Ten tik angliškos parduotuvės? Gal Amazon.de yra?

Angliskos tik jei neklystu.. Kosmetikos, kelioniu agenturos, lektuvu bilietai, aliexpress net yra ir visa kita. Amazon.co.uk man atrodo neduoda nieko, ebay tik smile.gif
Atsakyti

PATARKITE PRAŠAU. gavau iš Lietuvos pašto laiška, kad siunčiamos europos sąjungoje prekių statuso neturinčios prekes. Reik pateikt dokumentus. Kas čia per nesamonė........ ten 3 dėžutės papildų ir muilas.... blink.gif
tai tiesiog susiūsti dokumentus ir viskas? ar reikia dra kažką gudriau parašyti


J.R. Liggett's, Old-Fashioned Bar Shampoo, Herbal Formula, 3.5 oz (99 g)

Doctor's Best, High Absorption Magnesium, 120 Tablets

Now Foods, Vitamin D-3, 1,000 IU, 180 Softgels

Natural Factors, Papaya Enzymes, 120 Chewable Tablets

 

 

Sveikos. Aš irgi pirmą kart gavau laišką iš muitinės. Aš jiems prisegiau orderį, banko apmokėjimo išrašą ir lietuviškai išvardinau prekes (pas mane ten pagrinde korėjietiška kosmetika buvo). Čia vakar buvo. Žiūrėsiu kaip praeis...  :B​ 

Atsakyti
QUOTE(Neimantė @ 2018 02 02, 11:01)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaikaSJ" data-cid="71985538" data-time="1517556492">
<div>
<p>PATARKITE PRAŠAU. gavau iš Lietuvos pašto laiška, kad siunčiamos europos sąjungoje prekių statuso neturinčios prekes. Reik pateikt dokumentus. Kas čia per nesamonė........ ten 3 dėžutės papildų ir muilas.... vartotojo įkelta nuotrauka

tai tiesiog susiūsti dokumentus ir viskas? ar reikia dra kažką gudriau parašyti
J.R. Liggett's, Old-Fashioned Bar Shampoo, Herbal Formula, 3.5 oz (99 g)
Doctor's Best, High Absorption Magnesium, 120 Tablets
Now Foods, Vitamin D-3, 1,000 IU, 180 Softgels
Natural Factors, Papaya Enzymes, 120 Chewable Tablets</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p> </p>
<p>Sveikos. Aš irgi pirmą kart gavau laišką iš muitinės. Aš jiems prisegiau orderį, banko apmokėjimo išrašą ir lietuviškai išvardinau prekes (pas mane ten pagrinde korėjietiška kosmetika buvo). Čia vakar buvo. Žiūrėsiu kaip praeis...  cool.gif​ </p>

nevarkit su banko išrašu, užtenka orderio.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2018 02 02, 12:13)
nevarkit su banko išrašu, užtenka orderio.

o kaip jus orderi issaugot, nes man tik spausdinti leidzia? nebet kopijuoti i worda, bet butu geriau pdf formatu.
mano kolege irgi gavo toki laiska. abi pirkom tas pacias prekes (korietiska kosmetika), man be problemu, as gavau, o koleges uzkliuvo muitinei
Atsakyti

Paprasčiausia kopijuokit į Paint'ą ir išsaugokit kaip .jpg ar .jpeg formatą

Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 02 02, 11:41)
o kaip jus orderi issaugot, nes man tik spausdinti leidzia? nebet kopijuoti i worda, bet butu geriau pdf formatu.
mano kolege irgi gavo toki laiska. abi pirkom tas pacias prekes (korietiska kosmetika), man be problemu, as gavau, o koleges uzkliuvo muitinei

taip, aš elementariai Print Screen į word'ą kopinu ir siunčiu prikabinus. Bet koks skirtumas ta forma...
Atsakyti

o kaip jus orderi issaugot, nes man tik spausdinti leidzia? nebet kopijuoti i worda, bet butu geriau pdf formatu.
mano kolege irgi gavo toki laiska. abi pirkom tas pacias prekes (korietiska kosmetika), man be problemu, as gavau, o koleges uzkliuvo muitinei

 

As irgi kelias siuntas su korejetiska kosmetika laukiu.

O jus uzsakinejote i namu adresa ar LP express pastomata, gal nuo to kazkaip priklauso. Nes prekes tai skirtingos, is esmes LT ne viena preke is iherb nebus uzregistruota, tai visos gali kliuti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramona18: 02 vasario 2018 - 12:19
yra gera programele PDFCreator. Susiinstaliuojant, ir kai duodate Print pasirenkate ja vietoj printerio (ji kaip printeris tampa) ir vsio, is karto faila tvarkingia i PDF suformuoja. Labai patogu visokiems dokumentams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaikaSJ: 02 vasario 2018 - 12:48
Sulaukiau sausio 17 dienos siuntinuko, siuntimas nemokamas.

https://www.iherb.co...43911_CGN-01158

Batonėliai nerealiai skanūs, kas mėgsta skrudintus riešutus, labai patiks. Tiek, kiek reikia sūrumo ir saldumo, šokolado, o pagrinde skrudinti įvairūs riešutai. Brangoki, bet pirksiu dar. Plaukų juosta nunulino siuntimą, bus dovanų paauglei, dar ne visas aprūpinau šiuo mielu aksesuaru. biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Žiūriu operatyviai šįkart muitinė sukasi. 01.29 siuntinys pasiekė LT, vakar 02.01 gavau registruotą laišką, vakar deklaravau siuntinio turinį, o šiandien - 02.01 jau gavau email'ą, kad viskas OK tuoj gausiu savo siuntinuką.

Atsakyti
Merginos, koks jusu geriausias bandytas giliai valomasis sampunas? Kazkas lyg ir sita Avalon rekomendavo jei gerai pamenu..
Atsakyti
Nebeduoda jau 5% nuolaidos, rašo "nuolaida tik I kart perkant" verysad.gif
Tai lieka tik per tą Bonusway pirkti, norint kažką atgauti
Atsakyti