Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Maja Di @ 2018 02 01, 16:15)
Jo ilgam užtenka, taip kad už tą kainą kitus du sunaudotum ax.gif

Tikrai taip, nepamenu mergaitės, kuri užrodė jį, bet liksiu dėkinga iki gyvenimo galo. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 01, 15:05)
Man šis Real Purity stebuklas ax.gif Nieko geriau neradau, bet čia kiekvienai savo ax.gif



Turiu šitą, man taip pat jis patinka, bet rūbus jis irgi patepa, bet kaip ir sakiau man tragedijos dėl to nėra. Pakeitimui išbandysiu tą "Think, Thinksport".
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2018 02 01, 14:59)
Mes abu su vyru jį naudojam. Ir mamai vis į atsargą užperku. smile.gif

Jis tinkamas ir vyrui? Nera moterisko kvapo?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 02 01, 18:56)
Jis tinkamas ir vyrui? Nera moterisko kvapo?

jis unisex, labai nestiprus kvapas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2018 01 30, 11:28)

Siulyciau rasyti rastiskai PLUS prasyti kopijos jums , su parasu, kad informuos apie ivykiu eiga.. kad gautumet ats ir nebutu numestas tas skundas..

Parašiau biggrin.gif . Paprašiau informuoti apie rezultatus biggrin.gif . Nemanau kad nauda bus, bet gal kitos bijos vogti ax.gif
Atsakyti
Mano paskutinis gautas krepšelis https://iherb.co/4YFR4vB2 . L- lysinas vyrui, kadangi herpesas vėl pasirodė. Paskutinį kartą kai gėrė šitą lyziną, herpesas buvo dingęs. O erškėtrožių sėklų aliejų pirmą kartą bandysiu. Tik kvapas nelabai koks pasirodė

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 01 31, 16:32)
Perkant per bonusway procentai gal tik po 1- 2 mėn. įkrenta, juos galima į paypalą kažkaip persivesti  smile.gif  Perkant pirmą kartą duoda 6 eurus bonusą. Aš pabandymui vakar iš Aliexpres nusipirkau už 1,5 dol. tai šiandien jau rodo kad laukiama 6 eurų už pirmą apsipirkimą  ir 5 centų už pirkinį. Ir už kiekvieną pakviestą draugą duoda 4 eurus, bet ten dar sąlygų yra, kad apgavysčių nebūtų, reikia kad draugas apsipirktų ir gautų savo procentus.  Žodžiu reikia į taisykles įsigilinti smile.gif

Ar tikrai 6e duoda uz pirma apsipirkima.. ? Parasiau tiesiai bonusway ir kls is kur istraukiau, kad uz pirma apsipirkim duoda 6e.. sake tik 3e smile.gif kaip suprantu dar priklauso per kokia nuoroda prisijungiama.. as prisijungiau per blogeriu tokia nuorda, ir ten raso, kad duoda tik 3e pirmam apsipirkimui.. juos ir gavau.. saunu.. dvigubai maziau verysad.gif(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 01 vasario 2018 - 23:12
Topcashback daugiau duoda. Jei pakvieti zmogu, kuris perka, gali ir 20 svaru gauti. Tik iherb jis neturi, angliskas parduotuves daugiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 01 31, 22:36)
Reikia Bonusway pasijungt i profili, tada jame susirast Iherb, eiti per ju puslapi i Iherb, apsiprekinti, tokiu budu uzsiskaitys tie bonusai.




https://www.bonusway.lt/?r=6257060

O man atrodo,kad cia tas pats anksciau buves www.perkuinternete.lt smile.gif
Todel,kas buvo ten prisiregistrave,tai ir atpažįsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2018 02 01, 22:45)
Ar tikrai 6e duoda uz pirma apsipirkima.. ? Parasiau tiesiai bonusway ir kls is kur istraukiau, kad uz pirma apsipirkim duoda 6e.. sake tik 3e smile.gif kaip suprantu dar priklauso per kokia nuoroda prisijungiama.. as prisijungiau per blogeriu tokia nuorda, ir ten raso, kad duoda tik 3e pirmam apsipirkimui.. juos ir gavau.. saunu.. dvigubai maziau verysad.gif(


Dar patikrinau, sakau gal taisyklės pasikeitė rolleyes.gif Nežinau per kur ten jungeisi, gal tie patys blogeriai sugeba "nukrapštyti" biggrin.gif bet jungiantis per mano nuorodą: https://www.bonusway.lt/?r=6681238
rašo taip:
Tu uždirbsi 4 Eur už kiekvieną, kuris prisijungs prie Bonusway per tavo pakvietimo nuorodą ir surinks bent 1 Eur išimamo bonuso. Jam reikia nors kartą ką nors nusipirkti per Bonusway, draugas gaus 6 Eur prisijungimo bonusą, kai pirks pirmą kartą. Gausi savo bonusą už pakvietimą po to, kai draugo bonusas už pirkimą bus patvirtintas. Kol draugo bonuso už pirkimą statusas bus "laukiama", tol ir tavo pakvietimo bonuso statusas bus "laukiama". Kai draugo bonusas įgaus statusą "išimama", tada ir tavo bonuso statusas pasikeis į "išimama".

Pas mane jau yra 6 eurai, tik statusas "Laukiama"

Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 01, 23:44)
Topcashback daugiau duoda. Jei pakvieti zmogu, kuris perka, gali ir 20 svaru gauti. Tik iherb jis neturi, angliskas parduotuves daugiausia smile.gif


Ten tik angliškos parduotuvės? Gal Amazon.de yra?
Atsakyti
PATARKITE PRAŠAU. gavau iš Lietuvos pašto laiška, kad siunčiamos europos sąjungoje prekių statuso neturinčios prekes. Reik pateikt dokumentus. Kas čia per nesamonė........ ten 3 dėžutės papildų ir muilas.... blink.gif
tai tiesiog susiūsti dokumentus ir viskas? ar reikia dra kažką gudriau parašyti


J.R. Liggett's, Old-Fashioned Bar Shampoo, Herbal Formula, 3.5 oz (99 g)

Doctor's Best, High Absorption Magnesium, 120 Tablets

Now Foods, Vitamin D-3, 1,000 IU, 180 Softgels

Natural Factors, Papaya Enzymes, 120 Chewable Tablets


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaikaSJ: 02 vasario 2018 - 09:36
QUOTE(AuroraBO @ 2018 02 02, 10:34)
Dar patikrinau, sakau gal taisyklės pasikeitė  rolleyes.gif Nežinau per kur ten jungeisi, gal tie patys blogeriai sugeba "nukrapštyti"  biggrin.gif bet jungiantis per mano nuorodą: https://www.bonusway.lt/?r=6681238
rašo taip:

Butent!! Issiaiskinau, kad priklauso per kokia nuoroda jungiesi.. ir taip.. as jungiaus per reklamine.. verysad.gif( buciau zinojus buciau nesijungus... kas per nesamone verysad.gif(
Atsakyti