Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Jurgitakar @ 2018 01 31, 20:45)
tokį naudoju https://www.iherb.co...z-85-8-ml/74593, patinka, prakaito kvapo nepraleidžia, pats neryškaus, malonaus aromato, tik minusas, kad šiek tiek riebalina drabužius, bet jie po to gerai išsiskalbia  smile.gif  4u.gif


Ačiū 4u.gif, pasiėmiau ir aš ax.gif, man svarbiausia, kad kvapą naikintų, o tokio stebuklo kur viską padarytų ir neteptų rūbų dar nesu aptikusi rolleyes.gif.
Atsakyti
pakeista
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Meg*: 01 vasario 2018 - 10:53
Merginos, prašau parekomenduokit kokybišką vaikišką pastą su 1000 fluoro 4u.gif kad nebūtų žiauriai saldi, tinka ir mėtinė.
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2018 02 01, 12:17)
Merginos, prašau parekomenduokit kokybišką vaikišką pastą su 1000 fluoro  4u.gif kad nebūtų žiauriai saldi, tinka ir mėtinė.

As iherbe visai nesupratau su tuo fluoru ir jo kiekiu, neradau tinkamu, ir siaip su fluoru ten nedaug.. Saviskiams perku Zendium junior, ten atrodo 1450 fluoro, yra ir su 1000. Perku ne iherbe ir ne Lietuvoj, gal ir LT yra.. Ji labai svelniai metine, nusibodo man ts braskines saldzios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 01, 12:45)
As iherbe visai nesupratau su tuo fluoru ir jo kiekiu, neradau tinkamu, ir siaip su fluoru ten nedaug.. Saviskiams perku Zendium junior, ten atrodo 1450 fluoro, yra ir su 1000. Perku ne iherbe ir ne Lietuvoj, gal ir LT yra.. Ji labai svelniai metine, nusibodo man ts braskines saldzios smile.gif



Dėkui 4u.gif va va, aš ir iherbe niekaip nerandu ko man reik....
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2018 02 01, 11:05)
Ačiū 4u.gif, pasiėmiau ir aš  ax.gif, man svarbiausia, kad kvapą naikintų, o tokio stebuklo kur viską padarytų ir neteptų rūbų  dar nesu aptikusi rolleyes.gif.

Man šis Real Purity stebuklas ax.gif Nieko geriau neradau, bet čia kiekvienai savo ax.gif
Vėl duoda loyalty, aišku tik 5 proc, vakar pirkau, galvojau 10 proc dar gausiu,( ryte rodė 10 proc, paskui neliko) ir kai pirkau negavau nieko, matyt per trikdžius pirkau ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 01 vasario 2018 - 13:06
Naujiena 4u.gif
naujas brandas Cover Your Gray gamina tušus, dažus (kaip lūpdažiai) žiliems plaukams uždažyti. Kainos malonios ax.gif

Atsakyti
Sveikos ateinu pasitarti 4u.gif 4u.gif

mamos prastas regėjimas ir kažkas išgyrė šį produktą https://www.losetheb...alth-essentials, ale daro stebuklus. Gal kas iš išmanančių pakomentuotų ar tikrai.
Iherbe nerandu panašios sudėties produkto, tik atskirais ingridientais
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2018 02 01, 15:23)
Sveikos ateinu pasitarti 4u.gif  4u.gif

mamos prastas  regėjimas ir kažkas išgyrė šį produktą https://www.losetheb...alth-essentials, ale daro stebuklus. Gal kas iš išmanančių pakomentuotų ar tikrai.
Iherbe nerandu panašios sudėties produkto, tik atskirais ingridientais

Sie labai panasus, tik sudetyje nera astaxanthino https://www.iherb.co...08?rcode=QNL824
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 02 01, 11:45)
As iherbe visai nesupratau su tuo fluoru ir jo kiekiu, neradau tinkamu, ir siaip su fluoru ten nedaug.. Saviskiams perku Zendium junior, ten atrodo 1450 fluoro, yra ir su 1000. Perku ne iherbe ir ne Lietuvoj, gal ir LT yra.. Ji labai svelniai metine, nusibodo man ts braskines saldzios smile.gif

Mano sunui labiausia patinka elmex junior su 1400 fluoro. Nezinau ar jos sudetis gera , man labai ten viskas sudetinga
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 01, 13:05)
Man šis Real Purity stebuklas ax.gif Nieko geriau neradau, bet čia kiekvienai savo ax.gif
Vėl duoda loyalty, aišku tik 5 proc, vakar pirkau, galvojau 10 proc dar gausiu,( ryte rodė 10 proc, paskui neliko) ir kai pirkau negavau nieko, matyt per trikdžius pirkau ax.gif .

As sito labai noriu, bet vis pagailiu pinigu. Labai brangus, nors geras daiktas ir turi buti brangus. Reiks valentino dienos proga nuo vyro nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 02 01, 14:57)
As sito labai noriu, bet vis pagailiu pinigu. Labai brangus, nors geras daiktas ir turi buti brangus. Reiks valentino dienos proga nuo vyro nusipirkti smile.gif


Mes abu su vyru jį naudojam. Ir mamai vis į atsargą užperku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 02 01, 15:57)
As sito labai noriu, bet vis pagailiu pinigu. Labai brangus, nors geras daiktas ir turi buti brangus. Reiks valentino dienos proga nuo vyro nusipirkti smile.gif

Jo ilgam užtenka, taip kad už tą kainą kitus du sunaudotum ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 01 vasario 2018 - 15:15