Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Gavau iš pašto laišką, kad pateikčiau papildomus dokumentus muitinimui. Bendra suma buvo 21,75 eur, neturėtų apmuitinti. Ar užtenka prisegti jiems tik Order Summary is iHerb, ar reikia dar kokių dokumentų?
Atsakyti
QUOTE(vestaj @ 2018 01 30, 13:31)
Gavau iš pašto laišką, kad pateikčiau papildomus dokumentus muitinimui. Bendra suma buvo 21,75 eur, neturėtų apmuitinti.  Ar užtenka prisegti jiems tik Order Summary is iHerb, ar reikia dar kokių dokumentų?

dar galite banko išrašą prikabinti.
Atsakyti
QUOTE(vestaj @ 2018 01 30, 12:31)
Gavau iš pašto laišką, kad pateikčiau papildomus dokumentus muitinimui. Bendra suma buvo 21,75 eur, neturėtų apmuitinti.  Ar užtenka prisegti jiems tik Order Summary is iHerb, ar reikia dar kokių dokumentų?


Man keliskart užteko išrašo iš iherb, niekada neteikiau banko išrašo. smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau vakar naują Giovani šampūną, tai labai fainas wub.gif ir kvepia ir nedaug reikia, kad gerai išsiplautų. O šitą šampūną kažkada kaip siuntimo kainą mažinantį nusipirkau, tai paskutinis š... jau mano plaukai sausi, tai po kelių savaičių naudojimo riebaluotis pradėjo blink.gif plauti reikia mažiausiai du kartus, kad išsiplautų plaukai.


Ar gavot laišką, kad iki 31 d. (January 31st at 10:00 A.M. Pacific Standard Time (PST) .) duoda 10 proc. Loyalty kred.? Jei kažką planuojat pirkti tai geriau netemti gumos rolleyes.gif nes dar ir 5 proc. nuo referalinių kodų duoda, tai 15 proc. iš viso, o kas nuo vasario 1 d. bus neaišku...
Atsakyti
Merginos, o kada būna tas stebuklingas laikas, kai galioja ir praėjusios savaitės ir naujos nuolaidos? rolleyes.gif
Man kažkodėl duoda dvi prekes užsisakyti su trial kaina. Ar jums taip būna? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2018 01 30, 14:40)
Merginos, o kada būna tas stebuklingas laikas, kai galioja ir praėjusios savaitės ir naujos nuolaidos? rolleyes.gif
Man kažkodėl duoda dvi prekes užsisakyti su trial kaina. Ar jums taip būna? unsure.gif

trečiadienį kažkur nuo 18 val. iki 20 val.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2018 01 30, 16:47)
trečiadienį kažkur nuo 18 val. iki 20 val.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vestaj @ 2018 01 30, 12:31)
Gavau iš pašto laišką, kad pateikčiau papildomus dokumentus muitinimui. Bendra suma buvo 21,75 eur, neturėtų apmuitinti.  Ar užtenka prisegti jiems tik Order Summary is iHerb, ar reikia dar kokių dokumentų?

tikrai užtenka orderio
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 01 30, 15:26)
Išbandžiau vakar naują Giovani šampūną, tai labai fainas wub.gif ir kvepia ir nedaug reikia, kad gerai išsiplautų. O šitą šampūną kažkada kaip siuntimo kainą mažinantį nusipirkau, tai paskutinis š... jau mano plaukai sausi, tai po kelių savaičių naudojimo riebaluotis pradėjo blink.gif plauti reikia mažiausiai du kartus, kad išsiplautų plaukai.
Ar gavot laišką, kad iki 31 d. (January 31st at 10:00 A.M. Pacific Standard Time (PST) .) duoda 10 proc. Loyalty kred.? Jei kažką planuojat pirkti tai geriau netemti gumos  rolleyes.gif nes dar ir 5 proc. nuo referalinių kodų duoda, tai 15 proc. iš viso, o kas nuo vasario 1 d. bus neaišku...



Tai gal DPD all inclusive atstatys biggrin.gif Nepykit, juokauju, nematyt jau man savo kruopų mirksiukas.gif
Atsakyti
Būsimos nuolaidinės savaitės kategorijos 4u.gif
QUOTE(nieko_sau @ 2018 01 29, 09:38)

Sunshine Vitamin Special -20%
BSN Special -20%
Immunity Special -10% GGN brando
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 30 sausio 2018 - 19:17
QUOTE(kavasucitrina @ 2018 01 30, 17:18)
tikrai užtenka orderio

o tu velnias pas mane 25 eurai jauciu uzmuitins, ka manote unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2018 01 30, 19:38)
o tu velnias pas mane 25 eurai jauciu uzmuitins, ka manote unsure.gif

čia subtotal tokia suma?
tada panašu, kad neužmuitins, bet užpėvėemins rolleyes.gif
Atsakyti