Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Aciu! 4u.gif Zinc Picolinate turi buti? Prigriebsiu buteliuka smile.gif

Apziurejau ta Kicho kosmetika. Idomi tikrai.. Labai megstu korejetietiska. Tik brangoka.. Kazin ar verta tu pinigu smile.gif As siuo metu beveik viska is The Ordinary naudoju, labai patinka ir kainos geros ir kokybe gera, bet mane nervina ties pastovus out of stock, kremo jau keli menesiai nera, nespeja gaminti, o pas mane baigesi.. Tai priverstinai kazka kito turiu pirkti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 28 sausio 2018 - 21:34
QUOTE(nieko_sau @ 2018 01 27, 10:49)
Kitos savaitės nuolaidinė kategorija  4u.gif
Vitamin D Special

dar numatoma Skin Care Special
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2018 01 12, 13:41)

O jums pavyko kaip susitart del nagu kramtymo? Nes maniskes nagu jau ner kur kramtyt unsure.gif pradejo nuo darzelio, kai atsirado hiperiukas grupeje, kur ja vis uzgaudavo, ir paskui kiek aprimo perejus i kita darzeli, bet dabar antroke, nagai visai nugrauzti...nakties miego giluma  ir uzmigima sutvarkem kol kas su Neuro sirupu, nes irgi labai jautri, greit vargsta nuo demesio kaupimo unsure.gif


Yra vaistinėje toks kaip lakas nagų, skirtas nagų kramtymui atpratinti - pipirinis, kartaus skonio. Juo reikia tepti nagus ir odeles. Bendradarbė rekomendavo, sakė jiems padėjo. Nupirkau, bandysim smile.gif
Atsakyti
galite gal mane paprotinti apie Loaity taskus, aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal galite priminti omega kokius rekomendavote kur labai pirkote netgi draugems.
Atsakyti
Sveikos,
kiek laiko reikia/galima laikyti? Užsisakiau pagal Jūsų rekomendacijas mažinant siuntimą, dabar nežinau kaip naudoti? ax.gif
https://ie.iherb.com...4-Patches/54675
Papildyta:
QUOTE(čikibari @ 2018 01 29, 09:55)
Gal galite priminti omega kokius rekomendavote kur labai pirkote netgi draugems.

Aš šiuos turiu, iš rekomendacijų https://ie.iherb.com...e-Softgels/2647
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 28, 21:34)
Aciu! 4u.gif Zinc Picolinate turi buti? Prigriebsiu buteliuka smile.gif

Apziurejau ta Kicho kosmetika. Idomi tikrai.. Labai megstu korejetietiska. Tik brangoka.. Kazin ar verta tu pinigu  smile.gif  As siuo metu beveik viska is The Ordinary naudoju, labai patinka ir kainos geros ir kokybe gera, bet mane nervina ties pastovus out of stock, kremo jau keli menesiai nera, nespeja gaminti, o pas mane baigesi.. Tai priverstinai kazka kito turiu pirkti unsure.gif


The ordinary tokio brendo nerandu iherbe, ar jus kitur perkat
Atsakyti
QUOTE(asta1477 @ 2018 01 29, 11:13)
The ordinary tokio brendo nerandu iherbe, ar jus kitur perkat

Nera jo iherbe.. bent jau kolkas. As is UK siunciuosi, dauguma UK kosmetikos parduotuviu turi Ordinary

Beje, gal ne i tema, bet noreciau pasidalinti geriausios iki siol atrastos namines plauku kaukes receptu biggrin.gif Yra tikslesnes normos internete, as kazkaip is akies sumeciau - mieles, saukstas pieno, medaus, ir labai geros kokybes alyvuogiu aliejus. Valanda ar pora ant sampunu isplautos dregnos galvos siltai apvyniojus ir super!! Is naminiu nieko geresnio nesu bandzius rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 29 sausio 2018 - 10:29
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 29, 11:27)
Nera jo iherbe.. bent jau kolkas. As is UK siunciuosi, dauguma UK kosmetikos parduotuviu turi Ordinary


siuncia i LT?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 29, 11:41)
siuncia i LT?

Siuncia, nuo 25 euru nemokamas siuntimas. Jei neklystu sios kosmetikos turi ir feelunique, lookfantastic ir dauguma kitu parduotuviu, bet kainos beveik vienodos visur ir nuolaidu nebuna..
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2018 01 28, 14:05)
<p>Kokius vitaminus rekomenduotumėte nervų sistemai? Ieškau kažko žmogui, kuris nuolat suirzęs, nervingas, patiria daug streso darbe, nuotaikai gerinti. Šiaip niekuo neserga. Geria daug kavos..</p>

Man nervų sistemai labai tiko inositolis, pirkau jau 2 buteliukus šito: https://iherb.co/V8mYLyA Kaina nedidelė, užtenka ilgam. Beto jis ir plaukams, nagams gerai. Kiti dėl plaukų augimo perka. Bet sau kaip paveikė plaukus negaliu pasakyti, man jautėsi poveikis nuotaikai, nervams, ramybei. Inositolis yra B grupės vitaminas. Man tikrai labiau patiko nei 5-htp, jei dėl nervų. Manau ne kartą dar kartosiu.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 28, 20:00)
Dar sakykit kas gali padeti luzinejantiems ir besisluoksniuojantiems nagams, niekaip negaliu uzsiauginti nors kiek.. geriu biotina 5000mg ir silici Now foods po 1 tablete, gal po daugiau reikia? Ar kazko kito pagerti? unsure.gif

Man tai šitas nagams labai padėjo
alpine silidyn


po to parsisiunčiau šį ir negaliu gert, kietina vidurius, Na arba sutapimas.
šitą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ms/fox: 29 sausio 2018 - 11:57