Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(kavasucitrina @ 2018 01 26, 15:08)
sakoma, kad žarnyno veiklai labai netinka cukrus ir miltai. Pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas ir pan. dažnai būna gliuteno netoleravimo pasekmė.

Mano vaikui darė tyrimus dėl laktozės bei gliuteno netoleravimo. Tyrimai puikūs, tačiau pilvas pastoviai išpūstas.
Atsakyti
Sausio 10 dienos siuntinukas https://iherb.co/hwP4GyH
Desert Essence, Travel Size, Coconut Shampoo- pabandymui kelionėje;
YumEarth Organic saldainukai ant pagaliukų, vaikų labai mėgiami, geros sudėties, pastoviai perkam; wub.gif
detox kompleksas, teisinga sudėtimi smile.gif ;
Epicor vaikams, išbandysiu kai kabinsis liga, atsiliepimai labai teigiami;
probiotikai - būtinas daiktas vaistinėlėje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2018 01 26, 16:08)
sakoma, kad žarnyno veiklai labai netinka cukrus ir miltai. Pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas ir pan. dažnai būna gliuteno netoleravimo pasekmė.

Gali but, nebeperkam bulku, batonu, makaronai pilno grudo tik duona ruginė ir .t.t
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 01 26, 16:32)
Tai ir nekeiskite, jei geri. Jei jau matysite, kad nebepadeda, tada ir ieškosite kitų smile.gif



Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Koki magni perkat 9 m. Vaikui sako kojas skauda😑
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2018 01 26, 16:47)
Mano vaikui darė tyrimus dėl laktozės bei gliuteno netoleravimo. Tyrimai puikūs, tačiau pilvas pastoviai išpūstas.

esu skaičiusi, kad celiakijai nustatyti tyrimai yra daromi, tačiau tyrimo gliuteno netoleravimui nustatyti kol kas nėra ir vienintelis būdas tai keletą savaičių atsisakyti gliuteno turinčių produktų. Na, bet gal informacijos šaltinis ne viską žino smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kriisti @ 2018 01 26, 19:30)
Gali but, nebeperkam bulku, batonu, makaronai pilno grudo tik duona ruginė ir .t.t

o koks skirtumas - pilno grūdo ar ne. Gliutenas yra kviečiuose, rugiuose miežiuose. Čia kaip minimum. Nes dar manoma, kas ir avižose.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2018 01 26, 22:48)
esu skaičiusi, kad celiakijai nustatyti tyrimai yra daromi, tačiau tyrimo gliuteno netoleravimui nustatyti kol kas nėra ir vienintelis būdas tai keletą savaičių atsisakyti gliuteno turinčių produktų. Na, bet gal informacijos šaltinis ne viską žino smile.gif
Papildyta:

o koks skirtumas - pilno grūdo ar ne. Gliutenas yra kviečiuose, rugiuose miežiuose. Čia kaip minimum. Nes dar manoma, kas ir avižose.

Mano žinios kad jo yra kvietiniuose, o pilno grūdo rugiai ne, tai ka tada valgyt....duoniukus perku kukuruzu su moliugais ir rugiu, kad tik nebutu kvieviu, mum jaucias, kad geriai, net osteopate tai pastebejo, pas dar dėl įtampos si beda yra, tvarkom viska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 01 26, 21:26)
Mano žinios kad jo yra kvietiniuose, o pilno grūdo rugiai ne, tai ka tada valgyt....duoniukus perku kukuruzu su moliugais ir rugiu, kad tik nebutu kvieviu, mum jaucias, kad geriai, net osteopate tai pastebejo, pas dar dėl įtampos si beda yra, tvarkom viska 4u.gif

nėra ką valgyt be miltų ir kruopų? Nejuokaukit smile.gif. Išbandyta ir dar vis esu gyva biggrin.gif. Vat imčiau ir jūsų vietoj pabandyčiau be jų apsieit kurį laiką - tada tikrai įsitikintumėt.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2018 01 26, 22:54)
nėra ką valgyt be miltų ir kruopų? Nejuokaukit smile.gif. Išbandyta ir dar vis esu gyva biggrin.gif. Vat imčiau ir jūsų vietoj pabandyčiau be jų apsieit kurį laiką - tada tikrai įsitikintumėt.

Jei viena gyvenciau, manau ir as galeciau taip. O su vaikais sunkiau.. Ypac kai reikia galvoti ka ideti i mokykla priespieciams, pietums.. unsure.gif O dar kai vienas is vaiku beveik nevalgantis isvis, tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 26, 22:35)
Jei viena gyvenciau, manau ir as galeciau taip. O su vaikais sunkiau.. Ypac kai reikia galvoti ka ideti i mokykla priespieciams, pietums.. unsure.gif O dar kai vienas is vaiku beveik nevalgantis isvis, tai  doh.gif

sutinku, kad su vaikais sunkiau. Bet... Kas nori, ieško išeičių, kas nenori - priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 01 26, 21:26)
Mano žinios kad jo yra kvietiniuose, o pilno grūdo rugiai ne, tai ka tada valgyt....duoniukus perku kukuruzu su moliugais ir rugiu, kad tik nebutu kvieviu, mum jaucias, kad geriai, net osteopate tai pastebejo, pas dar dėl įtampos si beda yra, tvarkom viska 4u.gif


nėra jokios problemos bent jau namie valgyti be gliuteno. duoniukai: kukurūzų, ryžių, grikių.
taip pat visiems kepiniams miltus susimaišai iš tų pačių kukurūzų, ryžių, grikių. tik, kad brangiau gaunasi, nei kviečiiai. jei jau visai įkainą nekreipti,tai dar tapijokos miltus naudoja. aišku, grikiai duoda trapumą. Iš ryžių miltų bus panašiai, kaip iš kvietinių - galima ir lietinius kepti. Tik, aišku, brangu. Nesaldiems blynams labai tinka žirnių miltai. pyragams taip pat galima pamaišyti maltų riešutų.
Taip pat kepiniams vietoj miltų galima naudoti virtas trintas pupeles ar bulves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 26 sausio 2018 - 22:57
QUOTE(kavasucitrina @ 2018 01 26, 23:43)
sutinku, kad su vaikais sunkiau. Bet... Kas nori, ieško išeičių, kas nenori - priežasčių.

As jau astunti metai kaip ieskau iseiciu - nuo tada, kai vaika turiu smile.gif Jums Lietuvoj gerai, turit visokiu trapuciu, javinuku ir pan, pas mane cia nieko panasaus nera. Jokiu grikiniu miltu ir pan irgi ne, nebent kokiose super duper bio parduotuvese, jei tik kokie idomesni miltai tuoj ir kaina 4 eurai uz kg ir virs. Va jau kelinta savaite nerandu paprastu ruginiu miltu, tiesiog salia esanti parduotuve neatveza.. Vis svajoju issikepti juoda duona panasia i Jore biggrin.gif Ir sudeti jos turiu, tik kokiom dalim kiek ko deda nezinau.. As tai to gliuteno nebijau, man tik kvietiniai miltai nusibode ziauriai, tai as vietoj ju avizas malu, vis geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 26 sausio 2018 - 23:02