Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Auruma @ 2018 01 26, 11:31)
Maniškiui kažkur nuo 2m kaupiasi ir kas pusmetį vedu valyti apnašų. Kai buvo mažesnis dar ir dažniau, nes neišsėdėdavo pas odontologę, nespėdavo visko nuvalyti. Sakė gali būti disbakteriozė, daviau bifoval vaikiškų probiotikų, tai nepastebėjau rezultų. O dėl valymo - tai jis pats valo ir dar aš po to valau, o apnašos kaupiasi ir ant priekinų dantų, kur negali sakyti, jog sunku prieiti.
Bandysiu pradžioje burnos probiotikus duoti, o po to gal ir šepetėlį tą elektrinį pirksiu.

Pas maniski daugiausia kaupiasi ant priekiniu apatiniu dantu, ypac is vidines puses. Pries pora dienu valyma dare, dabar su tuo elektriniu sepeteliu as pati padedu jam valytis, ir ypac tuos dantis, ziuresim po keliu menesiu kaip bus, ar geriau.
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2018 01 26, 09:57)
☘ Veikia bet kurios narės kodas, suteikia 5% nuolaidą,  kad ir mano KAJ529
☘ Dabar galioja  10% iherb produkcijai su kodu IHBBRANDS10 iHerb Brands
☘ $5 pirmam užsakymui (bet gal tik perkant daugiau nei už 40 $) Promokodai
WELCOME5/IHERBNEW5/IHERBNC5
☘ $5 pirmam apsipirkimui per mob. programelę Promokodas APPS2018  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif
pasiūlykit kažką žolinio, mažinančio kraujo spaudimą. Galvoju apie gudobeles.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 01 26, 11:21)
o taip, pas sunu blogai su zarnynu, tai kaupaisi gelsvos apnasos tikrai ant dantuku, gydom zarnyna, tai tikiuosi ir apnasos susitvarkys 4u.gif

O kaip gydote žarnyną? Pas mano sūnų bėdos su žarnynu.
Atsakyti
Ar jums veikia iherb.com normaliai? Man vis meta, kad su serveriu nėra ryšio, jei naudojuosi jų paieška. Rašo, kad iš mano pusės viskas normaliai, kažkokie ten tie kompiuteriniai "debesys" Varšuvoje, jungiantys su iherbu normaliai, bet pats iherbas nenormaliai wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 01 26, 12:27)
bet pats iherbas nenormaliai wacko.gif

aha neveikia
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2018 01 26, 14:00)
O kaip gydote žarnyną? Pas mano sūnų bėdos su žarnynu.

dabar geriam juoda riesuta, gerasias baktterijas, ir homeopatinius zarnynui nux vomica homocord. Tai pradejo dazniau eit kakoti ir maziau bezda ir raugeja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 01 26, 13:04)
dabar geriam juoda riesuta, gerasias baktterijas, ir homeopatinius zarnynui nux vomica homocord. Tai pradejo dazniau eit kakoti ir maziau bezda ir raugeja 4u.gif

sakoma, kad žarnyno veiklai labai netinka cukrus ir miltai. Pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas ir pan. dažnai būna gliuteno netoleravimo pasekmė.
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2018 01 26, 10:32)
Rekomenduokit vitaminus nėsčiosioms  4u.gif
Žinau, kad reikėtų jų vengti ir nevartoti, bet labai reiktų pastiprinti organizmą...

Šiuos drąsiai galite, tik į sveikatą bus, tik skubėkite, tuoj išpirks ir liks tik per brangūs iš gerų, kuriuos siunčiantis užkliūtumėt muitinei
https://www.iherb.co...26?rcode=JAK307
Papildyta:
QUOTE(Apuokas @ 2018 01 26, 11:38)
Sveikos  ax.gif
pasiūlykit kažką žolinio, mažinančio kraujo spaudimą. Galvoju apie gudobeles..  rolleyes.gif

gerai galvojate, bet dar pridėkite prie jų būtinai kajeną https://www.iherb.co...25?rcode=JAK307
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 01 26, 14:50)
dar pridėkite prie jų būtinai kajeną https://www.iherb.co...25?rcode=JAK307

ačiū, einu skaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2018 01 25, 14:25)
Sveikos, merginos, prašau rekomenduokite ką nors nuo cholesterolio laaabai didelio.


Galiu eomenduoti si papilda https://www.iherb.co...0-Capsules/4135 PArsiunciau ji savo mamai, 69 metu, jau turinciai 4 hipertenzijos ligos stadija ir pries tai nuo cholesterolio naudojusiai gal penkis metus tik cheminius vaistus, kurie eda kepenis.... budavo isgeria chemini ir jaucia, kad jas skauda.... Tai surizikavau pabandyti, prisiskaicius, kad tie raudonieji ryziai mazina cholesteroli.Ir ka, super, padejo, praktiskai kas tris men daro tyrimus ir visada buna norma arba pakiles saikingai (su cheminiais tyrimai rodydavo zenkliai numusta cholesteroli, kas kiek zinau irgi nera gerai). Aisku, mama ziuri mityba, nevartoja jokiu riebiu suriu, kepto, astraus ir pan. Tiesa, mano cholesterolis taip pat buvo sukiles, tai irgi si sugeriau viena buteliuka, ir irgi atsistate i normas, po to daugiau nesityriau ir nebegeriau, nes jauciuosi gerai. Tai nezinau ar sis visiem gali padeti, bet mano mama tik si kolkas vis su pertrauka vartoja, ir dar beje ne po tiek daug kapsuliu kaip ten raso, o vakarais po 2 kapsules tik. Dabar parsiunciau dar jai pabandyti si, kolkas nebande https://www.iherb.co...-Capsules/56186

Dar noriu Monteverde paklausti, ar butina keisti siuos naturalius zolinius cholesterolio papildus, kad organizmas nepriprastu? ir kiek patartumete tarp vartojimo pertrauka daryti? 4u.gif Mama bijo ilgiau negert, tai max 10 dienu negeria i tris men karta.....
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2018 01 26, 15:30)
Dar noriu Monteverde paklausti, ar butina keisti siuos naturalius zolinius cholesterolio papildus, kad organizmas nepriprastu? ir kiek patartumete tarp vartojimo pertrauka daryti?  4u.gif  Mama bijo ilgiau negert, tai max 10 dienu negeria i tris men karta.....

Tai ir nekeiskite, jei geri. Jei jau matysite, kad nebepadeda, tada ir ieškosite kitų smile.gif
Atsakyti