Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Mano paskutinis krepšelis smile.gif
https://www.iherb.co...p;rcode=GIN7418
Atsakyti
Ačiū visoms pasisakiusioms dėl juodų apnašų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 01 26, 09:45)
Po valymo labai tiktų tos burnos bakterijų tabletės, nes juodų apnašų pagrindinė priežastis yra burnoje gyvenančios juodą pigmentą gaminančios bakterijos, tai jei neatstatysit mikrofloros, po pusės metų vėl pajuoduos, kaip nesenai čia ir rašė.

Maniškiui nejoduoja. Gelsvos tos apnašos.
Atsakyti
Noriu pagirtį purškiamąjį ant odos (tepamą) magnį. Visi geriami magnio preparatai baigėsi, dabar jau nuo spalio naudoju šį, kuris yra tepamas ant odos. https://iherb.co/4deMkTHm
Šiaip pirkau ne dėl magnio sau, bet vyrui rankai, kad padėtų "išsivaikščioti". Magnis kūne veikia kaip katalizatorius, pagreitina chemines reakcijas, moterims svarbus ir dėl progesterono sintezės. Šitas neblogai atlieka savo funkciją, apsaugo nuo mėšlungio. Ir patinka, kad nereikia gerti, kai kurie jų būna labai šlykštaus skonio. Juo kojas pasitepu prieš miegą, net ne kasdien, gerai atpalaiduoja ir padeda greičiau užmigti. Esu skaičiusi, kad juo lygina smulkias kaktos raukšles, bet tuo nelabai norėčiau tikėti ir papildomų stebuklingų galių suteikimas neatrodo labai rimtai. Tai šio dalyko aš pati nebandžiau biggrin.gif Gal kokį vieną kitą kartą iš smalsumo biggrin.gif Patinka, kad ir užtenka ilgai.
Atsakyti
Merginos, gal turite nuolaidų kodukų?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 01 26, 09:19)
Maniškiui nejoduoja. Gelsvos tos apnašos.


Gal tiesiog blogai išsivalo? Bet gali ir dėl sutrikusio žarnyno būti. Kai buvau pas burnos higienistę, sakė, kad viskas, kas kaupiasi ant dantų parodo kas yra mūsų viduje. Gali ir dėl žarnyno disbakteriozės, netinkamo maisto ar grybelio būti.
Atsakyti
QUOTE(Rožės vardas @ 2018 01 26, 09:21)
Noriu pagirtį purškiamąjį ant odos (tepamą) magnį. Visi geriami magnio preparatai baigėsi, dabar jau nuo spalio naudoju šį, kuris yra tepamas ant odos. https://iherb.co/4deMkTHm
Šiaip pirkau ne dėl magnio sau, bet vyrui rankai, kad padėtų "išsivaikščioti". Magnis kūne veikia kaip katalizatorius, pagreitina chemines reakcijas, moterims svarbus ir dėl progesterono sintezės. Šitas neblogai atlieka savo funkciją, apsaugo nuo mėšlungio. Ir patinka, kad nereikia gerti, kai kurie jų būna labai šlykštaus skonio. Juo kojas pasitepu prieš miegą, net ne kasdien, gerai atpalaiduoja ir padeda greičiau užmigti. Esu skaičiusi, kad juo lygina smulkias kaktos raukšles, bet tuo nelabai norėčiau tikėti ir papildomų stebuklingų galių suteikimas neatrodo labai rimtai. Tai šio dalyko aš pati nebandžiau biggrin.gif Gal kokį vieną kitą kartą iš smalsumo biggrin.gif  Patinka, kad ir užtenka ilgai.

Jis gi gana toks sausinantis, tai nelabai įsivaizduoju raukšlių lyginimo. Nebent kažkokiu stebuklingu būdu pas tuos, pas kuriuos labai per riebi oda. Arba tai tiesiog rusių įsitikinimas, placebo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AuroraBO @ 2018 01 26, 09:40)
Gal tiesiog blogai išsivalo? Bet gali ir dėl sutrikusio žarnyno būti. Kai buvau pas burnos higienistę, sakė, kad viskas, kas kaupiasi ant dantų parodo kas yra mūsų viduje. Gali ir dėl žarnyno disbakteriozės, netinkamo maisto ar grybelio būti.

Tikrai taip. Žarnyno sveikata labai daug ko pagrindas.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2018 01 25, 14:45)
o jei žmogus neturi parazitų?
galima rinktis, vieną arba kitą? ar abu iš karto?
tuos dar įsimečiau https://www.iherb.co...-Capsules/56186  tiks po {parazitų}? ar kitokius rekomenduotumėte?  4u.gif

Visi tie naturalus papildai yra skirti palaikyti normalu cholesterolio kieki, arba ji normalizuoti, jei pakiles labai mazai. Jei jis didelis, reikes normaliu cheminiu vaistu, cia is savo patirties kalbu, as irgi bandziau zmogui ji musineti naturaliais budais, nepadejo nei kiek..



QUOTE(Auruma @ 2018 01 26, 10:15)
Ačiū visoms pasisakiusioms dėl juodų apnašų  4u.gif

Pas mano septynmeti irgi kaupiasi, jau du kartus valyma darem. Nupirkau sonic sepeteli, tikiuosi bus geriau, matau, kad zymiai geriau valo. Dantiste sake, kad tiesiog linke kauptis. Pas ji kai dantukai nauji dygsta ne visai tiesiai, sunku prieiti prie tarpeliu ir isvalyti gerai viska, arba buna, kad kruta kuris, tada skauda valyti.. As kai ne Lietuvoj, tai pas mus fluoravima (net nezinau kaip lietuviskai tas zodis.. dantu prisotinimas fluoru) kas sesi menesiai daro, tai ir paziuri issamiai kas pusmeti, nuvalo apnasas. O apie tai, kad nesivalytu dantu ryte arba vakare tai net kalbu negali buti! Dantu valymo klausimais as labai griezta, pati negaliu eiti miegoti neissivalius, net jei griuciau is nuovargio, vaikams irgi neleidziu nuo mazens biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolancike @ 2018 01 25, 23:11)
Naujienose - California Gold Nutrition I ir III tipo kolagenas su vit. C geresniam įsisavinimui tabletėmis https://www.iherb.co...1-3-250-Tablets. Analogiškas kompanijos Neocell Best Selleriui https://www.iherb.co...-mg-250-Tablets. Tas pats veikliųjų medžiagų kiekis ir dozavimas tas pats, tik CGN šiek tiek pigesnis ir dažniau nuolaidų būna  biggrin.gif

Serving size 6 tablets.. Nu ar isproteje jie, negi taip sunku padaryti, kad mazesnio kiekio tableciu reiketu? Ar cia tik man vienai tokios bedos biggrin.gif Turbut kad butu reikalinga tik viena tablete tokio kolageno net nera unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 26 sausio 2018 - 09:52
QUOTE(AuroraBO @ 2018 01 26, 11:40)
Gal tiesiog blogai išsivalo? Bet gali ir dėl sutrikusio žarnyno būti. Kai buvau pas burnos higienistę, sakė, kad viskas, kas kaupiasi ant dantų parodo kas yra mūsų viduje. Gali ir dėl žarnyno disbakteriozės, netinkamo maisto ar grybelio būti.

o taip, pas sunu blogai su zarnynu, tai kaupaisi gelsvos apnasos tikrai ant dantuku, gydom zarnyna, tai tikiuosi ir apnasos susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 26, 11:58)
Pas mano septynmeti irgi kaupiasi, jau du kartus valyma darem. Nupirkau sonic sepeteli, tikiuosi bus geriau, matau, kad zymiai geriau valo. Dantiste sake, kad tiesiog linke kauptis. Pas ji kai dantukai nauji dygsta ne visai tiesiai, sunku prieiti prie tarpeliu ir isvalyti gerai viska, arba buna, kad kruta kuris, tada skauda valyti.. As kai ne Lietuvoj, tai pas mus fluoravima (net nezinau kaip lietuviskai tas zodis.. dantu prisotinimas fluoru) kas sesi menesiai daro, tai ir paziuri issamiai kas pusmeti, nuvalo apnasas. O apie tai, kad nesivalytu dantu ryte arba vakare tai net kalbu negali buti! Dantu valymo klausimais as labai griezta, pati negaliu eiti miegoti neissivalius, net jei griuciau is nuovargio, vaikams irgi neleidziu nuo mazens biggrin.gif

Maniškiui kažkur nuo 2m kaupiasi ir kas pusmetį vedu valyti apnašų. Kai buvo mažesnis dar ir dažniau, nes neišsėdėdavo pas odontologę, nespėdavo visko nuvalyti. Sakė gali būti disbakteriozė, daviau bifoval vaikiškų probiotikų, tai nepastebėjau rezultų. O dėl valymo - tai jis pats valo ir dar aš po to valau, o apnašos kaupiasi ir ant priekinų dantų, kur negali sakyti, jog sunku prieiti.
Bandysiu pradžioje burnos probiotikus duoti, o po to gal ir šepetėlį tą elektrinį pirksiu.
Atsakyti
Rekomenduokit vitaminus nėsčiosioms 4u.gif
Žinau, kad reikėtų jų vengti ir nevartoti, bet labai reiktų pastiprinti organizmą...
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2018 01 26, 10:37)
Merginos, gal turite nuolaidų kodukų?

☘ Veikia bet kurios narės kodas, suteikia 5% nuolaidą, kad ir mano KAJ529
☘ Dabar galioja 10% iherb produkcijai su kodu IHBBRANDS10 iHerb Brands
☘ $5 pirmam užsakymui (bet gal tik perkant daugiau nei už 40 $) Promokodai
WELCOME5/IHERBNEW5/IHERBNC5
☘ $5 pirmam apsipirkimui per mob. programelę Promokodas APPS2018 4u.gif

Atsakyti