Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Ir aš pasinaudojau proga užsisakyti korėjietiškos kosmetikos iš savo wishlist'o, populiarųjį Omega3 papildą ir skanėstą iš trials'ų. Viską bandysiu pirmąkart.
Krepšelis, siuntimas nemokamas.

-
Atsakyti
Laba,

Neseniai atradau iherb, porą užsakymų jau gavau (su Jūsų rekomendacijomis 4u.gif) Dabar susigundžiau korėjiečių kosmetika, susidėjau krepšelį su nemokamu siuntimu. Ačiū, už pasidalintą kodą. Tik svarstau, ar nevertėjo sraigių serumo užsisakyti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siurbelyte: 24 sausio 2018 - 01:41
QUOTE(Siurbelyte @ 2018 01 24, 01:39)
Laba,

Neseniai atradau iherb, porą užsakymų jau gavau (su Jūsų rekomendacijomis  4u.gif) Dabar susigundžiau korėjiečių kosmetika, susidėjau krepšelį su nemokamu siuntimu. Ačiū, už pasidalintą kodą. Tik svarstau, ar nevertėjo sraigių serumo užsisakyti  rolleyes.gif

Nežinau kas mane sugundė, tą rudą sraigių kremą nusipirkti smile.gif man tai baisus jis, viską užkemša, jei daugiau patepi, tai net plėvelė jaučiasi. Net ant rankų man jis netinka, jokios atgaivos odai nesijaučia smile.gif Atsisiųskit kokį nors mėginėlį Andalou kremo, tikrai pajausit skirtumą.
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 01 24, 08:30)
Nežinau kas mane sugundė, tą rudą sraigių kremą nusipirkti  smile.gif  man tai baisus jis, viską užkemša, jei daugiau patepi, tai net plėvelė jaučiasi. Net ant rankų man jis netinka, jokios atgaivos odai nesijaučia smile.gif Atsisiųskit kokį nors mėginėlį Andalou kremo, tikrai pajausit skirtumą.

Susigundžiau reklama, ateity bandysiu ir Andalou 4u.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Siurbelyte @ 2018 01 24, 02:39)
Laba,

Neseniai atradau iherb, porą užsakymų jau gavau (su Jūsų rekomendacijomis  4u.gif) Dabar susigundžiau korėjiečių kosmetika, susidėjau krepšelį su nemokamu siuntimu. Ačiū, už pasidalintą kodą. Tik svarstau, ar nevertėjo sraigių serumo užsisakyti  rolleyes.gif


Laba, senai neuzsakinejau, gal paaiškinsime kaip ta nemokama siuntima gaunate? 4u.gif
Atsakyti

Laba, kokius vitaminus perkate paaugliams? Augimas ir tt, tai gal reikia organizmui kokių papildų? 4u.gif

Mums patinka  Natures Plus Power teen. Ten dozes atitinkamos, nepadaugintos, bioflavonoidai, probiotikai, spanguoliu ekstraktas. :)

https://www.iherb.co...e-Tablets/23857

Atsakyti
Paauglei (13 m) veidui ką rekomenduotumėt nuo spuogų?
Prausiklį, toniką, micelininį vandenį.... Draugišką aplinkai ir veidui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2018 01 24, 09:36)
Laba, senai neuzsakinejau, gal paaiškinsime kaip ta nemokama siuntima gaunate?  4u.gif

tam tikros prekės yra "saver" grupėje, ta prasme shipping saver. Ir taip dėliojasi narės, dėliojasi ir pataiko gauti nemokamą. Bet, aišku, kartais joms tenka ir ne pirmo būtinumo prekes dėtis ir imti.
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2018 01 24, 10:47)
Paauglei (13 m) veidui ką rekomenduotumėt nuo spuogų?
Prausiklį, toniką, micelininį vandenį.... Draugišką aplinkai ir veidui smile.gif

Paaugliams labai tinka sie Stridex, Single-Step Acne Control, Maximum, Alcohol Free https://www.iherb.co...04?rcode=QNL824 yra ir didesne pakuote.
Taip pat nakciai galima pleistriukus klijuoti https://www.iherb.co...68?rcode=QNL824 mano dukrai jie labai patinka.
Taip pat nuo spuogu ir benram imunitetui labai gerai padeda ciberzole. Viena kapsule isgerti pries miega su karsta arbata ar siltu pienu. https://www.iherb.co...93?rcode=QNL824
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama2009: 24 sausio 2018 - 10:04
QUOTE(raganieška @ 2018 01 24, 00:22)
Laba, kokius vitaminus perkate paaugliams? Augimas ir tt, tai gal reikia organizmui kokių papildų?  4u.gif

Aš savo paaugliui šiuos pirkau, rodžiau gydytojai, sakė labai geri (jam skauda kojos, nes labai sparčiai auga). Pradėjo gerti, pradėjo pykinti, matyt kažkurios dalies neįsisavina organizmas. Nugerta gal ketvirtis butelio, nustojom vartoti ir pykinimas praėjo, bet ir kojų skausmu nebesiskundžia, nežinau ar sutapimas ar pagelbėjo tiek kiek išgėrė.
Dėl vitamino D. Čia visos sako, kad jo visiems trūksta žiemą. Padariau tyrimą vaikui, dabar žiemą norma ir net į didžiąją pusę. Vasarą, manau, ryškiai per daug jam jo būna. Taip kad negerkit neišsityrusios ir ypač vaikų neištyrusios negirdykit. Galima ir pakenkti aklai papildus geriant.
O dabar patarimo prašau, kaip rašyti iherbui dėl savo pradingėlio jei siunta Lietuvoje agal sekimo nuorodą. Man nereikia kad pinigus grąžintų, man arbatų reikia per akcijas pirktų. Vakar dar pašte buvau, visos jau mane ten pažįsta per tą siuntos ieškojimą biggrin.gif . Pasirodo naujas laiškininkas pas mus dabar, ana išeidama ko gero ir nugvelbė mano siuntinį. Ir dar sakė, kad laiškininkai neturi nešioti neregistruotų siuntinių, o ta man buvo pradėjus nešioti.
Atsakyti
Nuolaidos nuo šnd vakaro 4u.gif
Nurture Inc. (Happy Baby) -10%
Alter Eco -10%
ALLMAX Nutrition -15%
Nature's Answer -10%
Eclectic Institute -15%
Mommy's Bliss -10%
Earth's Care -10%
MuscleMaxx -15%
Four Sigmatic -15%
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 24 sausio 2018 - 10:12
QUOTE(AuroraBO @ 2018 01 24, 09:30)
Nežinau kas mane sugundė, tą rudą sraigių kremą nusipirkti  smile.gif  man tai baisus jis, viską užkemša, jei daugiau patepi, tai net plėvelė jaučiasi. Net ant rankų man jis netinka, jokios atgaivos odai nesijaučia smile.gif Atsisiųskit kokį nors mėginėlį Andalou kremo, tikrai pajausit skirtumą.

Man irgi baisus. Neperku daugiau jokių sraigių biggrin.gif . Pritariu, bet kokį kitą tik ne sraiges biggrin.gif
Atsakyti