Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Monteverte @ 2018 01 17, 00:05)
Gal į iherb tada, jei net Amerikos nepaliko


Ai abiem parašiau, žiūrėsim kas čia bus tongue.gif Labai jau ilgai užtruko, mačiau daug vėliau išsiųstus užsakymus čia kai kurios gavot...

Prieš porą metų, kai siuntiniai buvo siunčiami paprastu paštu, paštininkė mano siuntinį atidavė kaimynui su jo 6 užsakymais iš iherb blink.gif Tai gerai, kad sąžiningą kaimyną turiu, jis man ir atnešė siuntinį pradingėlį. Daugiau nebuvo tokių vėlavimų
Atsakyti
Sveikos, drauge negauna 12.19 siuntinuko, visad perku savo adresu ir viskas ok buna, o cia pirmakart pirkau kitu. Niekad neziuriu tos shiping information, dabar zvigterejau, tai toks jausmas kad atgal iskelaivo, ar taip visada rodo Frankfurtas. Vilnius ir vel Frankfurtas:


PROCESSED AT TRANSIT FACILITY
1/4/2018 10:37:00 PM
FRANKFURT/M , DE ,

ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY – TRACKING UPDATES MAY END HERE, DELIVERY SHORTLY
1/4/2018 5:52:00 AM
VILNIUS PSD , LT ,
ARRIVED AT TRANSIT FACILITY

1/2/2018 11:52:06 AM
FRANKFURT/M , DE ,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 17 sausio 2018 - 07:31
QUOTE(wetriuke @ 2018 01 16, 22:57)
Aciu merginos, bandysiu. Gydytoja hormonus man nori skirti,bet bijau tik svoris nuo ju uzaugs tai tokia ir nauda...turejau nervinio streso paskutiniu metu tai visai issibalansavo viskas...


Tai jei skiria hormonus, tikriausiai ir tyrimus padarė, kurie hormonai išsireguliavę? Tada lengviau pasirinkti. Vitex sureguliuoja prolaktino koncentraciją, jis dar reikalingas antroje ciklo pusėje, atkurti normalių progesterono lygį. Prieš vartojant Vitex rekomenduoja atlikti progesterono ir prolaktino testus. Jei sumažėję progesterono gali padėti ir kremai progesterone-cream
Jei padidėjęs "blogąsis" estrogenas padės EstroSense arba DIM jo yra ir estrosense sudėtyje, tik mažiau. DIM ir Indole palaiko estrogenų ir testosterono pusiausvyrą.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2018 01 17, 09:31)
Sveikos, drauge negauna 12.19 siuntinuko, visad perku savo adresu ir viskas ok buna, o cia pirmakart pirkau kitu. Niekad neziuriu tos shiping information, dabar zvigterejau, tai toks jausmas kad atgal iskelaivo, ar taip visada rodo Frankfurtas. Vilnius ir vel Frankfurtas:
PROCESSED AT TRANSIT FACILITY
1/4/2018 10:37:00 PM
FRANKFURT/M , DE ,

ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY – TRACKING UPDATES MAY END HERE, DELIVERY SHORTLY
1/4/2018 5:52:00 AM
VILNIUS PSD , LT ,
ARRIVED AT TRANSIT FACILITY

1/2/2018 11:52:06 AM
FRANKFURT/M , DE ,


turetu jis vilniuj buti, reikia ieskoti paste
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fruttys: 17 sausio 2018 - 08:55
QUOTE(Jolancike @ 2018 01 16, 21:36)
Konsultavausi su gydytoja dėl vitamino D vartojimo profilaktiškai. Rekomendavo suaugusiam 1000 IU per dieną, 11 metų vaikams 800 IU per dieną, vartoti visus metus išskyrus vasaros mėnesius, o nuo 65 metų žmonėms jau be pertraukos vasarą, t.y. vartoti visus metus ištisai. Šios rekomendacijos tinka jei nėra daryti tyrimai ir nėra akivaizdaus šio vitamino trūkumo.
Aš taip pat turiu kapsules po 5000 IU, todėl pati geriu mėnesio 5,10,15,20,25 ir 30 dienomis, kad nesusimaišyčiau, o vaikams duodu sekmadieniais.


Na mum rekomendavo priesingai, kaip tik vaikams mano 9 m ir 7 m. po 1000TV, o suaugusiam 2000 TV, jei tai ne gydymo reikalinga 4u.gif
Atsakyti
gAL KAS GALI REKOMENDUOTI GERAI PASISAVINAMĄ MAGNĮ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 01 17, 10:46)
Tai jei skiria hormonus, tikriausiai ir tyrimus padarė, kurie hormonai išsireguliavę? Tada lengviau pasirinkti. Vitex sureguliuoja prolaktino koncentraciją, jis dar reikalingas antroje ciklo pusėje, atkurti normalių progesterono lygį.  Prieš  vartojant Vitex rekomenduoja atlikti progesterono ir prolaktino testus. Jei sumažėję progesterono gali padėti ir kremai progesterone-cream
Jei padidėjęs "blogąsis" estrogenas padės EstroSense arba  DIM jo yra ir estrosense sudėtyje, tik mažiau. DIM ir Indole palaiko estrogenų ir testosterono pusiausvyrą.

nebesutikau hormonu gerti, stengsiuosi ju isvengt, tai nera gerai. Paskyre dabar antibijotikus ir mazinancius kraujavima vaistus, dare tik ekoskopa, padidejusi viena kiauside,uzdegimas, ciklas nereguliarus, nuo vieno iki kito ciklo tepliojimai. dabar ryt vel eisiu baigiu gerti antibijotikus kazka vel turi paskirti, bet sakau as nenoriu tu visu hormoniniu vaistu:(
Atsakyti
Sveikutės, gal galite pasidalinti kokį kalcį, magnį perkate? Vyrui dantys labai suprastėjo ir mėšlungis raumenis traukia. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2018 01 13, 11:31)
Jau žinomos kitos savaitės nuolaidinės kategorijos  4u.gif
Thermogenics Special  -10%
Heart, Cardiovascular Health -10%
K-Beauty -10%


Papildau
akcijos, kurios veiks vakare 4u.gif
-10%
All Good Products
Navitas Organics
Nutiva
Flora
-15%
Natrol
Hyperbiotics
Raw Fusion
Pura D'or
Sea el
MusclePharm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 17 sausio 2018 - 10:20
QUOTE(Monteverte @ 2018 01 16, 16:34)
aš priešiška tepimams su visokiais faktoriais, nes tai dar ganėtina naujovė, niekas nežino kaip vėliau tai "atsigrajins". Aš už tik natūralius aliejus, tuos minėtus rūbelius, plačias skrybėlaites ir kuo daugiau pavėsio, ypač mažiukų atvejų, kurie dar nežaidžia kokio tinklinio, futbolo ar pan., o kapstosi aplink save smėliuke.
Plius dar vitaminas D, aišku. Kad pakankamai jo būtų.


Sutinku su viskuo ką Jūs parašėte, bet kaip 7 m. vaiką atostogaujant savaitė šiltuose kraštuose nulaikyti pavėsyje. Aišku būtų protingiausia per karčius aprengti tais rūbais, kad galėtų dieną pliuškentis į valias, o ryte ir vakare jau leisti pabūti be rūbų.
O kokį aliejų patartumėt ax.gif jojoba, migdolų?
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2018 01 17, 11:31)
Sutinku su viskuo ką Jūs parašėte, bet kaip 7 m. vaiką atostogaujant savaitė šiltuose kraštuose nulaikyti pavėsyje. Aišku būtų protingiausia per karčius aprengti tais rūbais, kad galėtų dieną pliuškentis į valias, o ryte ir vakare jau leisti pabūti be rūbų.
O kokį aliejų patartumėt  ax.gif jojoba, migdolų?


Tai neeikite niekur per tuos karščius - poilsio valandelės mirksiukas.gif
Maniškiai net neklausia kodėl negalima smile.gif Einam tik iš ryto ir vakare
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 01 16, 23:11)
Aš saviškio dar kantriai laukiu. Bet kas keisčiausia, prieš 10 dienų iš Vilniaus išsiųsto paprasto laiško irgi negaunu blink.gif . Kur teisybės ieškot biggrin.gif

Mano pašto darbuotojos dar irgi nedirba, galima sakyti. Toks vaizdas, kad piktybiškai ilsisi po švenčių anšlago ax.gif Žinau kad siuntinys yra jau kelios dienos, o jokio pranešimo...
Atsakyti