Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(ra2ga @ 2018 01 15, 15:28)
as ziuriu preke, kuri kainuoja 55 doleriai, primetu tarpininkes mokescius, atsiuntima, verciu i eurus ir gaunu +/- 59 eurus. jeigu pirksiu pati - iherbe uzdedu eurais valiuta, mano preke kainuoja 46 eurai plius 21 proc. PVM ir gaunasi +/-56 eurai. Tik as nezinau ar DAR reikia kazkam moketi uz tarpininkavima sumokant PVM'a
anksciau, kai buvo litais, tai reikejo pastui sumoketi. Nuo "lito" laiku neteko moketi ir nezinau

P.S. tiesa dar nuolaida tai 43 eurai +21 proc. gaunasi +/-52 eurai

Dar reikės susimokėti paštui už išmuitinimą, jei neklystu, apie 8-9 € 4u.gif (jei rinksitės pigiausią siuntimą "Delyvery by Local Post"; nes jei imsit DHL ar UPS, tai jų įkainiai už išmuitinimą dar didesni)
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 15, 14:28)
as ziuriu preke, kuri kainuoja 55 doleriai, primetu tarpininkes mokescius, atsiuntima, verciu i eurus ir gaunu +/- 59 eurus. jeigu pirksiu pati - iherbe uzdedu eurais valiuta, mano preke kainuoja 46 eurai plius 21 proc. PVM ir gaunasi +/-56 eurai. Tik as nezinau ar DAR reikia kazkam moketi uz tarpininkavima sumokant PVM'a
anksciau, kai buvo litais, tai reikejo pastui sumoketi. Nuo "lito" laiku neteko moketi ir nezinau

P.S. tiesa dar nuolaida tai 43 eurai +21 proc. gaunasi +/-52 eurai

(prekės kaina + siuntimo kaina + tarpininkavimo mokestis)*21 proc. + tarpininkavimo mokestis

tarpininkavimo mokestis apie 8 eur lygtai
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2018 01 15, 17:13)



QUOTE(kavasucitrina @ 2018 01 15, 17:15)

prekes kaina (siuntimas nemokamas iseina)
jeigu 8-9 eurai, tuomet man gausis grubiai 43 eu preke + 21 proc PVM + 8 eu tarpininkavimo mok. = 61 euras. del 2-ju euru manau neverta susideti su tarpininke, kol gaus tarpininke, paskui kol persius, o tada LT persiuntimas... tas ant to iseina. aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 15 sausio 2018 - 16:28

QUOTE(Katiniena @ 2018 01 15, 16:43)
Gal parekomenduotumėt mažai mergaitei kokį kondicionierių plaukams? Ar šampūną? Labai ploni plaukai ir veliasi stipriai, pasišiaušę.

Kažkada pati pagal rekomendacijas tokį pirkau: kondicionierius vaikams (dabar jam dar 10% papildoma nuolaida) Kartais ir aš juo pasinaudoju smile.gif O šiaip rašo, kad tinka vaikams nuo 2 metų, sudėtis irgi atrodo tinkama vaikams.
Papildyta:
QUOTE(Neimantė @ 2018 01 15, 16:38)
<p>Sveikos. smile.gif</p><p></p><p>Didžiulis dėkui Eglynas9 už pasidalinimą Umcalor analogu. Kaip tik ieškojau kuo jį pakeisti dėl šlykštaus skonio. Nes man vaikai nuo jo lakstė... biggrin.gif

Į sveikatą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 15, 15:28)

prekes kaina (siuntimas nemokamas iseina)
jeigu 8-9 eurai, tuomet man gausis grubiai 43 eu preke + 21 proc PVM + 8 eu tarpininkavimo mok. = 61 euras. del 2-ju euru manau neverta susideti su tarpininke, kol gaul tarpininke, paskui kol persius, o tada LT persiuntimas... tas ant to iseina. aciu  4u.gif

Nu gal tada, jei siuntimas nemokamas. Teisingai suskaičiavot. Ir LT biudžetą papildysit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 15, 16:20)
prekes kaina (siuntimas nemokamas iseina)
jeigu 8-9 eurai, tuomet man gausis grubiai 43 eu preke + 21 proc PVM + 8 eu tarpininkavimo mok. = 61 euras. del 2-ju euru manau neverta susideti su tarpininke, kol gaus tarpininke, paskui kol persius, o tada LT persiuntimas... tas ant to iseina. aciu  4u.gif

nuo tarpininkavimo mokesčio irgi 21 proc. skaičiuojasi - nesupratau, ar priskaičiavot
Atsakyti
atrodo radau - 8,69 Eur (su 0 proc. PVM)
https://www.post.lt/lt/deklaravimas
Taip? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2018 01 15, 17:28)
Nu gal tada, jei siuntimas nemokamas. Teisingai suskaičiavot. Ir LT biudžetą papildysit biggrin.gif

a tu ku padarysi, nes per tarpininke uztruks daugiau kaip menesi, o cia pats sau ir be nervu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 15 sausio 2018 - 16:38
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 15, 16:39)
a tu ku padarysi, nes per tarpininke uztruks daugiau kaip menesi, o cia pats sau ir be nervu smile.gif

Menesio tikrai neuztrunka.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 01 15, 17:43)
Menesio tikrai neuztrunka.

is tarpininkes uztrunka. specialiai pasiziurejau, karta pirkau is iherb per tarpininke. be to man i kita miesta LT persiusti reikia.
paskaiciuokim tarpininkes apytiksliai:
55,20 dol + 20 proc.tarpininkavimas + 2,40 eu siuntimas i LT x 0,87 (valiutos kursas) ir gaunasi 59,72 eurai + persiusti LT
ar ne tas pats? tik laiko klausimas. o kam moketi ar biudzetui ar tarpininkei ir siuntimui man jokio skirtumo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 15, 16:54)
is tarpininkes uztrunka.

Nezinau, per ka jus perkate, bet as sakau is asmenines patirties. Man visas procesas nuo uzsakymo iki atsiemimo trunka max 2 savaites. Del kainos nesiginciju, visada verta pasiskaiciuoti - pirkti savarankiskai ar per tarpininke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 15 sausio 2018 - 17:10
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 15, 16:39)
atrodo radau - 8,69 Eur (su 0 proc. PVM)
https://www.post.lt/lt/deklaravimas
Taip?  smile.gif

neskaičiuoja nuo 8,69 eur PVM'o? Va čia tai naujiena, nes seniau tikrai skaičiuodavo. Tada apsimelavau ax.gif
Atsakyti
Susidejau nauja krepseli https://www.iherb.co...mp;rcode=QNL824, siuntimas nemokamas.
Viskas kartojama - enzymai virskinimui, melyniu koncentratas akims ir geriausiai isisavinamas vitaminas C.
Atsakyti