Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Jolancike @ 2018 01 13, 18:37)
Mergaitės, ar kas bandėt šiuos burnos skalavimo skysčius https://www.iherb.co...ee-16-oz-473-ml ?
Domina ar laiko gaivų kvapą, ar ne per aštrus skonis.

Bandžiau, tokie visai nieko, bet tie thera man labiau patinka.

QUOTE(Maja Di @ 2018 01 13, 22:18)
Ir dar ar jums paštininkės neša į namus? Niekad nenešdavo, bet kažkokia nauja buvo atsiradus, atnešdavo ir neregistruotas iherbo siuntas, tokia tipo geranoriška. Dabar jos nebėra, šią savaitę vyrukas registruotą laišką atnešė, tai gal sakau ta paštininkė išeidama prichvatizavo. Ir ar jos kokias nori siuntas savo nuožiūra pasiima išnešiojimui kažin ax.gif . Aš jai sakiau, kad anksčiau pati pasiimdavau pašte, tai ji sakė jai nesunku atvežti ax.gif . Tai jei taip laisvai galima paimti ir niekas nekontroliuoja tai gal ir pasisavino išeidama iš darbo...

Nešdavo kai su vaikučiais namie sėdėdavau, nes žinodavo kad būnu namie tokiu metu.
O man yra ir registruoti pradanginti, kaip taisyklė, tik paštininkė atostogauja ir prasideda, registruoti kelias dienas pašte praguli kol lapelį atneša, neregistruotiem nei sms, nei lapelių.
Atsakyti

Mano vienas is iherb dingo spalio menesi , irig atvykes i LT. Po jo jau 3 naujus gavau, skirtumas tame kad pirmam buvo daugiau kosmetikos, o kituose papildai. Juk sudetis siuntos nors ir mikroskopinem raidem, bet vistiek surasyta.

Nezinau net kur dingsta, pastininkes lyg ir senos, patikimos.

Dabar galima is Rodunios iskart kai atvykstai LT kad i LP express pastomata pristatytu, tik papildomai reikia moketi. Tai jau bent galima bus atsekti kur dingsta. Jei atvyko i LT, bet pvz. nenuejo iki lpexpress pastomato, vadinasi dingsta muitineje.

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 01 14, 00:18)
Iš reikalingų daiktų tai dantų siūlas mažina, tik aš jau daug jų turiu
https://www.iherb.co...mp;rcode=BKV600
Nėra mano siuntinio su arbatom, kuris Vilniuj jau gruodžio 28 atsiradęs. Vakar vėl pašte visas siuntas paštininkė perkilnojo blink.gif . Kažkaip iherbui gėda rašyti kai pradaigotas Lietuvoj. Ar esat atgavę už dingusį siuntinį pinigus jei sekimo nuoroda rodė jį Lietuvoj?
Ir dar ar jums paštininkės neša į namus? Niekad nenešdavo, bet kažkokia nauja buvo atsiradus, atnešdavo ir neregistruotas iherbo siuntas, tokia tipo geranoriška. Dabar jos nebėra, šią savaitę vyrukas registruotą laišką atnešė, tai gal sakau ta paštininkė išeidama prichvatizavo. Ir ar jos kokias nori siuntas savo nuožiūra pasiima išnešiojimui kažin ax.gif . Aš jai sakiau, kad anksčiau pati pasiimdavau pašte, tai ji sakė jai nesunku atvežti ax.gif . Tai jei taip laisvai galima paimti ir niekas nekontroliuoja tai gal ir pasisavino išeidama iš darbo...


Mano siuntinio uzsakyto 12-14 irgi ilgai laukiau, sekimas rode, kad lt jau nuo 12 -28, nuejau i pasta praejusi penktad, po beveik valandos laukimo pastininke galu gale ji rado, nors is pat karto sake kad nera, greiciausiai pasimete. Taip kad nesuprasi kokia ten tvarka, kad kontroles nera tai faktas. Bet is kitos puses, jeigu nori buti tikras kad tikrai gausi, uzsakinek dhl ir kaina tada atitinkama.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 01 13, 23:18)
Iš reikalingų daiktų tai dantų siūlas mažina, tik aš jau daug jų turiu
https://www.iherb.co...mp;rcode=BKV600
Nėra mano siuntinio su arbatom, kuris Vilniuj jau gruodžio 28 atsiradęs. Vakar vėl pašte visas siuntas paštininkė perkilnojo blink.gif . Kažkaip iherbui gėda rašyti kai pradaigotas Lietuvoj. Ar esat atgavę už dingusį siuntinį pinigus jei sekimo nuoroda rodė jį Lietuvoj?
Ir dar ar jums paštininkės neša į namus? Niekad nenešdavo, bet kažkokia nauja buvo atsiradus, atnešdavo ir neregistruotas iherbo siuntas, tokia tipo geranoriška. Dabar jos nebėra, šią savaitę vyrukas registruotą laišką atnešė, tai gal sakau ta paštininkė išeidama prichvatizavo. Ir ar jos kokias nori siuntas savo nuožiūra pasiima išnešiojimui kažin ax.gif . Aš jai sakiau, kad anksčiau pati pasiimdavau pašte, tai ji sakė jai nesunku atvežti ax.gif . Tai jei taip laisvai galima paimti ir niekas nekontroliuoja tai gal ir pasisavino išeidama iš darbo...


Ačiū, buvau užmiršus dantų siūlą. Man per 2 metus dingo 1, ir tai siunčiau ne savo adresu. Pinigus grąžino, sąskaitos neuždarė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliaska7 @ 2018 01 14, 15:39)
Ačiū, buvau užmiršus dantų siūlą. Man per 2 metus dingo 1, ir tai siunčiau ne savo adresu. Pinigus grąžino, sąskaitos neuždarė smile.gif

O trackingas jau rodė LT? Rašėt į chatą?
Papildyta:
QUOTE(Ramona18 @ 2018 01 14, 14:00)
skirtumas tame kad pirmam buvo daugiau kosmetikos, o kituose papildai. Juk sudetis siuntos nors ir mikroskopinem raidem, bet vistiek surasyta.


Tame ir reikalas, kad siuntiny vien arbatos. Bet kam reikalingos. O papildus pasiėmus nežinotų kur dėti. Ne visi juos vartoja.
Atsakyti
Esu negavus turbūt 4 siuntų iš iHerbo, kažkuriuo metu buvo taip, kad kas antra ateidavo unsure.gif Pokalbiai ir paieškos pašte nieko nepadėjo. buvau jau išvis nustojus užsakinėt iš iHerbo, nes tiesiog neapsimokėjo... Bet nuo tada, kai pradėjau nukreipinėt į LPexpress paštomatą, nebedingo nei viena (o buvo jau gal kokios 6) 4u.gif Sumoku papildomai 1€ atsiimant, bet bent jau ramu. Dabar žinau, kkad ai trackingas parodo, kad siuntinys jau Vilniuje, už 1-2 dienų gausiu sms apie atsiėmimą.

Paskutinis mano gautas siuntinys: krepšelis
Tušą kartojau - vasarai jis man gal kiek per sunkus, bet žiemai patiko. Dar ėmiau dukrai multivitaminus - sakė, skonis kaip marsiečių, tik kad sudėtis nesulyginama ax.gif O pastilės nunulino siuntimą.

Dabar laukiu dar vieno, pirkto sausio 4, tai kitą savaitę tikiuos jau gauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 14 sausio 2018 - 18:59
QUOTE(Ramona18 @ 2018 01 14, 13:00)
muitineje.

O maniškis tas pražuvėlis, dėl kurio irgi esu jums čia rašiusi, berods iš spalio galo, pasirodo ne pašte užsigulėjęs sėdėjo, o būtent Rodūnios kelyje. Nes paštan kai atėjau jo ieškoti antrą kartą, man pasakė, kad yra vienas naujas didelis maišas ką tik atvežtas, dar nepraplėštas. Nuėjo praplėšė ir rado. Vadinasi, užsigulėjo būtent muitinėje. Todėl kaip ir nedera iš karto savo paštininkus įtarinėti.
Atsakyti
merginos patarkite ka pasimti is ihebo megui labai nemiegu, imingu ir prabudineju nakti, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2018 01 14, 19:33)
merginos patarkite ka pasimti is ihebo megui labai nemiegu, imingu ir prabudineju nakti, aciu 4u.gif

Jei negeriat kitų vaistų (nes gali kirstis su papildais), tai šis galėtų tikti https://www.iherb.co...92?rcode=JAK307
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 01 14, 20:50)
Jei negeriat kitų vaistų (nes gali kirstis su papildais), tai šis galėtų tikti https://www.iherb.co...92?rcode=JAK307

aciu Monteverte, eisi paskatyti atsiliepu apie juos 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
l.reikia patarimu
1. ka imti is ihebo vietoje esessiale forte - sau kepenu bedos
2. ka imti vietoje Umcaloro mazajam - gydant persalima
3. kuriuos imti probiotikus 8 meciui - ACIUUUUUUU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2018 01 15, 09:13)
labas rytas 4u.gif
l.reikia patarimu
1. ka imti is ihebo vietoje esessiale forte - sau kepenu bedos
2. ka imti vietoje Umcaloro mazajam - gydant persalima
3. kuriuos imti probiotikus 8 meciui - ACIUUUUUUU 4u.gif

https://www.iherb.co...Chewables/63964 probiotikis rekomendavo siuos, uzsakiau vaikam, duosiu po puse pries miega, dabar jam dar -10
Atsakyti