Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Grucė @ 2018 01 12, 14:04)
Maniškė nusikramtydavo ne tik rankų, patikėkit, net kojų nagus  biggrin.gif
Kalbėjom visaip- ėjom pas mano bendradarbę, kuri iki šiol kramto nagus ir parodė, kaip baisiai jie atrodo, lakavomės abi visaip spalvotai  (aš nagų ilgų augint negaliu dėl darbo, bet vistiek paauginu ir kartais nusilakuoju, jai gražu), sakiau, kad jei kramtys, tai tie nagai visai neaugs ir negalėsim lakuot, po to buvom susitarę, kad jei iki vasaros nekramtys nagų, tai pirksim čiuožyklą lauke. Aišku, viskas nepriekaištaujant, nesibarant, neauklėjant, tiesiog taip, kalbantis tarp mūsų mergaičių. Paskui kažkaip net sakyčiau pamiršau, nekreipiau dėmesio, ogi po kažkiek laiko žiūriu- oba, nagus karpyt reikia  biggrin.gif Čiuožyklą pirkom smile.gif


va cia tai ideja pakisot bigsmile.gif reiks ir man ka nors pazadet nupirkt, nes ne tik nagai bet ir nagu odytes nukramtytos..sakyk nesakius kramto jis tuos nagus ir viskas..ACIU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaragdass: 12 sausio 2018 - 13:12
QUOTE(Grucė @ 2018 01 12, 14:04)

pasisieke, o man su sunum nea, tai dabar jam 18 m. ir as niekada jam nekirpau nagu nei ranku nei koju, nei poklabiai, nei lakavimai, nei pazadejimai, nei pirstiniu nesiojimas, nei pulingi nagai, nei dar daug daug visokiu gudrybiu nepadejo.... kramdo ir dabar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 12, 14:28)
pasisieke, o man su sunum nea, tai dabar jam 18 m. ir as niekada jam nekirpau nagu nei ranku nei koju, nei poklabiai, nei lakavimai, nei pazadejimai, nei pirstiniu nesiojimas, nei pulingi nagai, nei dar daug daug visokiu gudrybiu nepadejo.... kramdo ir dabar  unsure.gif

Mano tas pats devynmetis sunus, kuris sisioja i lova irgi kramtydavo nagus iki 8 m. Tada susitarem, kai reikes kirpti nagus, ta nakti gales miegoti su manimi. Tai dabar nebekramto ir karta per savaite miegam kartu biggrin.gif
O as ir dabar kartais pakramtau,baisiai geda, bet niekaip nenustoju blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 12, 13:28)
pasisieke,

Greičiausiai taip, nes tikiu, kad dauguma tėvų išbando viską- vieniems pavyksta, kitiems- ne.

Sūnus į lovą šlapinosi iki 10 metų- padėjo neurologės išrašyti vaistai, kuriuos gerdamas dar vieną kartą prisišlapino ir po to viskas baigėsi.
Atsakyti
QUOTE(Grucė @ 2018 01 12, 15:35)

Sūnus į lovą šlapinosi iki 10 metų- padėjo neurologės išrašyti vaistai, kuriuos gerdamas dar vieną kartą prisišlapino ir po to viskas baigėsi.

Bandem tuos vaistus. Sunui nuo ju akyse pradejo lietis vaizdas. Toks salutinis poveikis. Beja, jie hormoniniai, kas man labai nepatiko. Sunus tuos vaistus pagere 2 dienas. O nustojus vartoti iskart viskas grizo i savo vezias.
O jum uzteko 1 kurso ir viskas iki siol gerai? Jei taip, tai labai saunu. Mano sunus del tos bedos net i varzybas nevaziuoja jei su nakvyne. Dabar vasara planuojama karate stovykla. Ir vel sunus sako nevaziuos. Zodziu, jau pradeda trukdyti normaliai gyventi. Kai vaziuojam visi kartu su nakvyne, isidedam sauskelnes, kad neprislapintu lovos.
Atsakyti
o as db galvoju - sunenui (5 m.) siunciu B kompleksa vitaminu. Tai gal kazkas panasaus padetu ir dideliam berniukui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 01 12, 14:51)
Bandem tuos vaistus.  Sunui nuo ju akyse pradejo lietis vaizdas. Toks salutinis poveikis. Beja, jie hormoniniai, kas man labai nepatiko. Sunus tuos vaistus pagere 2 dienas. O nustojus vartoti iskart viskas grizo i savo vezias.
O jum uzteko 1 kurso ir viskas iki siol gerai? Jei taip, tai labai saunu. Mano sunus del tos bedos net i varzybas nevaziuoja jei su nakvyne. Dabar vasara planuojama karate stovykla. Ir vel sunus sako nevaziuos. Zodziu, jau pradeda trukdyti normaliai gyventi. Kai vaziuojam visi kartu su nakvyne, isidedam sauskelnes, kad neprislapintu lovos.

Taip, užteko vieno, jam dabar 16, viskas gerai. Vat ir jam būdavo baisus nepatogumas- nei pas pusbrolius kur pernakvot, nei į kokią stovyklą- gėda gi, užjuoks. O jau ir man buvo bloga nuo to patalynės skalbimo...
Aš kai paskaičiau tų vaistų lapelį, buvau nusprendus neduot, bet paskui pagalvojau, kad nieko kito negaliu- tie vaistai kompensuojami iki 10 metų (bent jau tada taip buvo), o ką aš darysiu, jei jis neišaugs???
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 01 12, 14:15)
Sveikos, ar yra kokiu stebuklu nuo naktinio slapinimosi i lova? Mano beveik devynmetis kas kokia savaite vis prisisioja lova. Cia jam dar nuo gimimo nepraeina. Buvom pas neurologe, viskas gerai. Gal paveldimumas? Mano vienas brolis iki 16 m slapinosi i lova, as iki 7. Ar cia reikia laukti kol isaugs? Gal kas susiduret?
Dar 9 m vaikui dantu pastos reiktu. Kokia naudojat? Dabar is vokietijos elmex naudoja.

Mano 7m vaikui atsitinka tokios nelaimės. Taip pat nuo gimimo nepraeina. Buvom pas urologą (buvo beveik 7m). Tai pasakė, kad situacija per gera vaistams, tai svarbu režimas. Griežtai laikantis režimo, nelaimių nebūna. Bet reikia kokias 2val. iki miego negerti, nevalgyti vaisių vakare ir nepervargus eiti miegoti. Sunku kartais dėl negėrimo vakarais, nes einant miegoti užsimano gerti ir ką tada? Ypač užsimano, kai dantis valo (matyt bėgantis vanduo sukelia troškulį). Iš pradžių labai sekiau tą gėrimą/negėrimą ir kokią 19val vis paklausdavau, kad gal nori gerti. Tada atsigerdavo ir jau prieš miegą nenorėdavo arba nedaug gerdavo. Bet tik nukrypstama nuo režimo ir viskas. Sunkiau vasarą, kai prasideda ilgi žaidimai lauke + karšta, tai ir išgeria daugiau.
Taip pat labai jaučiasi kai peršala, dar kitų požymių nėra, bet jei prasideda naktinės nelaimės (o su režimu daug maž tvarkoj), tai jau už kelių dienų ir sloga prasideda.
Šiaip prisimenant ankstesnę situaciją, tai dabar labai pagerėję ir bandau tiesiog išlaukti. Tik nežinau kas bus jei sūnus užsimanys į stovyklas ar pas draugus nakvoti.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 01 12, 14:46)
Mano tas pats devynmetis sunus, kuris sisioja i lova  irgi kramtydavo nagus iki 8 m. Tada susitarem, kai reikes kirpti nagus, ta nakti gales miegoti su manimi. Tai dabar nebekramto ir karta per savaite miegam kartu  biggrin.gif
O as ir dabar kartais pakramtau,baisiai geda, bet niekaip nenustoju  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif

Cia kaip nervinis tikas, deja kazkur giliai matyt tupi priezastis, ar tiesiog tai yra raminimasis pasirodzius bet kokiam stresui unsure.gif nevalinga...arba reikia labai stiprios valios, kad susivaldytum nuo tokiu dalyku, arba ismokti kazkaip kitaip kovoti su stresu...sunus nagu nekramtos, ti odeles aplinkui, nupirkau jam znyplikes, tai apsikarpo, bet dantu darbas turi vykti, nes jo tirntukai, net lego kaladeles budavo taip apkramtytos, kad blink.gif pirkdavau cinamono lazdeles nuo 12 metu, tai jos labai padedavo, tiesiog, kad dantys butu uzimti, bet dabar nerviniai dlaykai ziema islenda dermatitu ant ranku
Atsakyti
Mano septynmeciui tai diena nutikdavo nelaimiu. Po ne daug, po truputi, bet nutikdavo, labai pergyvenau, kai pradejo mokykla lankyti, nauja vieta, stresas. Dedavau kelnes tokios spalvos, kad jei suslaptu - nesimatytu smile.gif Sakydavo, kad pamirsta, nespeja. Laukia iki tol, kol nebegali, ir namie buna matau, kad jau strikineja nuo kojos ant kojos, sakau eik!!! Tuoj mama, tuoj.. Nesuprantu ko ten laukti reikia blink.gif Be to jis drovus, nedrasus, nezinau ar isdristu pasiprasyti i wc pamokos metu.. Dabar antra klase jau, tai lyg ir geriau.
Atsakyti
Gan greitai atėjo sausio 3 dienos siuntinukas; https://iherb.co/4D5XV1cQ : L Carnitinas, organinė stevija, prilipdomi dantų šepetėliai vaikams, detox kompleksas-pakuotė ir sudėtis šiek tiek pakeisti, tokios pakuotės, iherbe net nėra blink.gif . Prieš kelias dienas užsakiau tokį patį kompleksą, idomu koks ateis unsure.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 11, 23:20)
O kokio amziaus vaikas? Jei 500mg duosit, tai jau virs 54kg, tai gal supranta, kad reikia paciam isgerti? smile.gif
Maniskiai mazi, tai isardau kapsule, sutrinu ja ir sumaisau su medaus puse saukstelio. Mazoji pastebejo gabaliukus, jie rudos spalvos, pasakiau, kad cia sokolado gabaliukai su medum biggrin.gif (as suaugusiu kapsule dalinu per puse, tiek reikia maniskiams)

Vaikas tai 3 metuku.
Atsakyti